Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament na plaży (dla rodziców z dziećmi)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kuba Pigóra
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 20.08.2010
Apartament na plaży (dla rodziców z dziećmi)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuba Pigóra » 14.09.2011 17:40

Witajcie.
Po zeszłorocznym rozdziewiczeniu Chorwacji, postanowiliśmy wrócić tam za rok (w 2012) w większej grupie. Jako, że przybyło nas i wszyscy są z małymi dziećmi, będziemy szukali czegoś bezpośrednio na plaży, w bezpiecznym miejscu, niekoniecznie w mieście.

Proszę Was zatem, jeśli trafiliście w swojej wakacyjnej historii na taki apartament/apartamenty w rejonie od Splitu na południe (najlepiej to całkiem za Makarską), to wpisujcie (błagamy o zdjęcia). Będziemy prawdopodobnie jechali na 3-4 samochody, ale pojedyncze apartmani też mile widziane.

Podsumowując:
1. Bezpośrednio przy plaży (pierwsza linia zabudowań)
2. Bezpiecznie (czyli nie przez drogę do morza)
3. Czysto
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 14.09.2011 22:38

Witam!
Polecam Pisak. Apartament Ora. O tej kwaterze jest mnóstwo na forum - same pozytywy. Ja byłem tam w tym roku, po przestudiowaniu forum i zapozaniu się z opiniami osób, które tam były i powiem szczerze, po raz pierwszy wszytskie uwagi były adekwatne do tego co zobaczyłem na miejscu. Krótko mówiąc polecam Pisak i Orę - gospodarz miły do plaży 1,5 min (1 linia brzegowa), cicha i spokojna mieścinka położona 1km poniżej drogi, sklep, dwie kanjpy, codziennie rano rybki,bardzo dobra baza wypadowa do m.in. Makarskiej 23 km, Omisza 17 Km, Splitu 40km, Trogir 55km, Dubrownik 180, Mostar 140, Krka 110km, Jeżeli potzrebujesz więcej informacji i zdjęć odnośnie Pisaka, Ory i okolicy - pisz na mejla. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl PS. Apartament w rzeczywistości wygląda lepiej niż na stronie www.
Pozdrawiam.
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 14.09.2011 22:54

Polecam Damian apartmens na plazy Divna na Peljesacu , bardzo spokojna okolica , lazurowa woda :D , dom znajduje sie na samej plazy , dla dzieci raj , dla doroslych wypoczynek od zgielku , no i wokolo spiew cykad i nocne wycie szakali,cos pieknego :D
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 14.09.2011 23:23

adikos napisał(a):Polecam Damian apartmens na plazy Divna na Peljesacu , bardzo spokojna okolica , lazurowa woda :D , dom znajduje sie na samej plazy , dla dzieci raj , dla doroslych wypoczynek od zgielku , no i wokolo spiew cykad i nocne wycie szakali,cos pieknego :D

podasz link?
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 15.09.2011 19:09

Peljesac - Croatia - Damjan apartments - Divna, Trpanj, Croatia

wpisz to w gogle powinno wyskoczyc pzdr :D
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 15.09.2011 22:17

U Damiana faktycznie przecudnie.
Jest jedno "ale"... Divna to piekna plaza,ale totalne odludzie.
Brak sklepu,jeden barek na plazy.

I z tego co wiem - przez caly sezon ma swoich stalych gosci.
Tak przynajmniej mowil :)

Pozdrawiam!
Agnieszka.Kulik
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 04.12.2010
A może Kastela?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka.Kulik » 18.09.2011 16:13

Zapraszam do mojego wątku, są w nim recenzje Kasteli od osób, które przebywały tutaj z z dzieciakami wybierają się znów za rok. Mój brat ze swoją piątką jest tutaj dwa razy w roku i są zachwyceni. Normalne sklepy (co przy dzieciakach proszących o soki, lody, słodycze itd. jest super i nie grozi bankrucją), bary, restauracje itd. Darmowe parkingi, dodatkowo plaże na całej długości i wiele apartamentów w pierwszej linii od morza. No i jeden wielki plus, to brak straganów pełnych tanich, kiczowatych, ale kuszących dzieciaki zabawek.

forum/viewtopic.php?t=30422&postdays=0&postorder=asc&start=135

Pozdrawiam,
Aga
Maciekssss
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.02.2012
Pisak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciekssss » 16.05.2012 19:57

[quote="henius34"]Witam!
Krótko mówiąc polecam Pisak i Orę - gospodarz miły do plaży 1,5 min (1 linia brzegowa), cicha i spokojna mieścinka położona 1km poniżej drogi, sklep, dwie kanjpy, codziennie rano rybki,


Witam,

Można prosić o jakieś przykładowe ceny z knajpek?
Ile kosztował apartament?
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 16.05.2012 22:52

Poszło na mejla :wink:
ezalejski
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.01.2017
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) ezalejski » 05.01.2017 23:55

Basiulinek napisał(a):U Damiana faktycznie przecudnie.
Jest jedno "ale"... Divna to piekna plaza,ale totalne odludzie.
Brak sklepu,jeden barek na plazy.

I z tego co wiem - przez caly sezon ma swoich stalych gosci.
Tak przynajmniej mowil :)

Pozdrawiam!


A czy masz może numer telefonu do tego Damjana? Chcielibyśmy tam pojechać jeszcze raz, bo kochamy to miejsce ale nie mogę znaleść wizytówki :)
Dziękuje z góry!
karq
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 25.07.2009
wakcja 2017 z malym dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) karq » 21.01.2017 13:32

Witam,

Jako, że jest to mój pierwszy post na forum chciałem się serdecznie ze Wszystkimi przywitać.
A na forum sprowadza mnie chęć spędzenia kolejnych wakacji w Cro tym razem w powiększonym gronie ( z 1.5 rocznym dzieckiem) i tu moje pytanie czy możecie polecić kwaterę najlepiej w rejonach południowych lecz to nie warunek z bliską odległością do morza max 100 m. Wybieramy się z dzieckiem i więc plaża z łagodnym żwirkiem wskazana:)
A może ktoś ma namiar na apartamenty z basenem?
Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję

Pozdrawiam
Rafał
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012
Re: wakcja 2017 z malym dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 21.01.2017 14:00

OT

Z tak małym dzieckiem ja bym się nie pchał do Chorwacji... a tym bardziej na bardziej gorące i duszne południe tego kraju.
Co z resztą uczyniliśmy :)
karq
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 25.07.2009
Re: wakcja 2017 z malym dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) karq » 21.01.2017 14:16

Dalmacja środkowa myślę, że będzie odpowiednia chcemy jechać pod koniec sierpnia wiec może nie będzie aż tak gorąco.
karq
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 25.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karq » 22.01.2017 09:11

naprawdę nic nikt nie może polecić?

wysyłajcie na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament na plaży (dla rodziców z dziećmi)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone