Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament lub domek w zaciszu

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Szymon19
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.03.2014
Apartament lub domek w zaciszu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymon19 » 16.03.2014 20:31

Witam wszystkich.
Poszukuje apartamentu lub domku w Chorwacji, nie wiem w jakim regionie ponieważ jadę tam pierwszy raz. Dodam że chce aby domek był z widokiem na morze, blisko morza. Chcę również żeby był na uboczu z dala od zgiełku i wrzasku tłumów turystów
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 16.03.2014 23:57

Poszukaj tzw robinsonady na Hvarze :) Wyspa posiada tyle zatoczek, że na pewno znajdziesz coś wystarczająco spokojnego, z widokiem na morze to na pewno i spokojne. Nawet mogą być za spokojne. Do zatoki, w której byłam zjeżdża się 3,5 km totalnym bezludziem.
Najprościej weź mapę Hvaru i po kolei wpisuj w wyszukiwarkę nazwy zatok+ robinsonada
po jej południowej stronie, szczególnie w okręgu Gdnij.
Jeśli chcesz namiar na stronę , na której można znaleźć takie oferty to napisz na priv bo tu nie można wstawić linków :)
Szymon19
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymon19 » 17.03.2014 17:10

to wyslij mi prosze jakies link
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.03.2014 17:35

Jaki termin Cię interesuje?

Zerknij na tę stronę o Hvarze, znajdziesz interaktywną mapę z info o zatoczkach: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Szymon19
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymon19 » 17.03.2014 17:55

potrzebuje termin od 11.07 do 18.07 dla 4 osób. Może byliście w jakimś spokojnym miejscu i możecie polecić
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 17.03.2014 18:12

Byłam w zatoce Medvidina. Znajdziesz ją właśnie na stronie zalinkowanej wyżej przez kolegę :wink: Ale z tego co widzę gospodarz ma już prawie wszystko zajęte. Zresztą u niego trzeba w listopadzie rezerwować.
To bardzo dobra strona. Wybierz kategorię robinsonada i szukaj.
Szymon19
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 16.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymon19 » 17.03.2014 22:17

tylko ze ja wolal bym cos na ladzie nie na wyspach
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.03.2014 22:25

Szymon19 napisał(a):tylko ze ja wolal bym cos na ladzie nie na wyspach


To se poszukaj :boss: :mrgreen:

Wysłałam Ci namiary (nie, nie dziękuj...)
Na Pag wjedziesz mostem. Czyli to prawie na lądzie... :mrgreen:

Może podejmij wysiłek i spróbuj uściślić swoje wymagania, zanim kupa ludzi straci masę czasu próbując Ci pomóc, a na końcu powiesz, że i tak wolisz coś innego...
:lol:
boluś
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 19.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) boluś » 17.03.2014 23:02

polecam Hvar miejscowość Gdinj cisza spokój w tym roku drugi raz się wybieramy z Drvenika do Sucuraju promem 30min
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.03.2014 23:08

boluś napisał(a):polecam Hvar miejscowość Gdinj cisza spokój w tym roku drugi raz się wybieramy z Drvenika do Sucuraju promem 30min


Kolega Szymon nie chce na wyspy... :roll:

:wink:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 18.03.2014 00:57

Kolega Szymon chyba za bardzo nie wie czego chce....
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.03.2014 01:06

karin74 napisał(a):Kolega Szymon chyba za bardzo nie wie czego chce....


Za to w miarę jak będziemy proponować nowe miejsca, coraz lepiej będzie wiedział czego nie chce... Czyli się przydamy na coś, prawda?... :wink:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 18.03.2014 01:24

Mikromir napisał(a):
karin74 napisał(a):Kolega Szymon chyba za bardzo nie wie czego chce....


Za to w miarę jak będziemy proponować nowe miejsca, coraz lepiej będzie wiedział czego nie chce... Czyli się przydamy na coś, prawda?... :wink:


Własnie....tak będzie....będziemy opisywać, propnować.....i przeczytamy......ale 25 m do morza....stanowczo za dużo...i te kamienie zamiast piasku

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament lub domek w zaciszu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone