Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Irena -- Chata u Chorwata -- kłamcy i oszuści

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zicowski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zicowski » 19.08.2011 11:57

Lubuszanin napisał(a):Dziwny ten post kol. karlovacko.Wpadł i wypadł jeden post i go nie widać.

Nie ma co szukać sensacji. Pani Irena jednego (kolegę z Koszalina) na stu skręciła. Reszta recenzji apartmana pozytywna, więc nie ma czym się przejmować. A karlovacko to pewnie sama Pani Irena się broniła :wink:
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 19.08.2011 12:43

Witam

Do zastrzeżeń wobec gospodarzy kwater podchodzę ostrożnie.

Rok 2008, wynajęliśmy kwaterę z "Czarnej listy" i na miejscu potwierdziło się to o co podejrzewaliśmy "niegrzecznych" rodaków.
Krótko skomentowałem ów przypadek na forum:
forum/viewtopic.php?t=19486

Pozdrawiam :papa: :hut:
Olusss1989
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olusss1989 » 14.09.2011 11:24

Przeprasza, że dopiero piszę ale jakoś tak się zapominało: więc wakacje były świetne:) na prawdę nie wiem jak można być niezadowolonym z obsługi pani Ireny:) bardzo mili ludzie, można pogadać, pośmiać się, pyszne winko i prosek, ja mogę mówić tylko w samych superlatywach:) polecam z całego serca Chatę u Chorwata!!!:)
bartoszadamczyk
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartoszadamczyk » 07.01.2012 01:08

Potwierdzam, byłem na wyspie Ciovo 3 krotnie i jak do tej pory to właśnie w "chacie-u-chorwata" było najlepiej. Już planuję powrót :D :D
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 31.03.2012 12:52

Dopiero teraz zobaczyłem tego posta i nie zgodzę się z tematem.
Ja również byłem 2 lata temu u pani Ireny i wszystko było ok.
Nic nie odbiega od zdjęć na jej stronę. Z czystym sumieniem mogę polecić chatę u chorwata. A i wiem ze jeszcze tam wrócę:)
trzecie podejście :-)
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) trzecie podejście :-) » 15.07.2012 09:21

Chata u Chorwata dostaje ode mnie i całej reszty ... 4 osoby - szóstkę ! Apartamenty takie jak widać na zdjęciach. Z parteru i pierwszego piętra z ogromnego tarasu widok na morze. Gospodarze bardzo gościnni, przyjaźni i pomocni. Zepsuło nam się auto, pan Ivo na skuterku niejednokrotnie bezinteresownie dowoził do warsztatu i bardzo zaangażował się w pomoc, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni i dziękujemy.
A ja dziękuję za kogel mogel z moreli z tajemniczym dodatkiem :-) POLECAMY !
BoPe
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BoPe » 10.08.2014 09:34

Wczoraj wróciliśmy z Chorwacji i mieszkaliśmy w Apartamencie Irena w Okrugu Górnym. Noclegi są rewelacyjne - bardzo duże z przepięknym tarasem z widokiem na morze. :) :) :) Oczywiście apartament nie jest nad samym morzem, ale widok z tarasu jest cudowny. I to z parteru i z piętra. Bardzo życzliwi są również gospodarze. Rozmowa z nimi to prawdziwa kopalnia wiedzy. Pan Ivo cudownie opowiada o Trogirze i okolicy. To dzięki niemu udało nam się trafić na prześliczną plaże w Okrugu Górnym przy kampingu Labadusa. :D :D :D Osobiście przyrządził na małże, pomógł w naprawie auta. Gospodarze kupowali warzywa nie od handlarzy (często sprzedają pomidory z Holandii!) ale tutejsze - rewelacyjne w smaku! Nie całkiem dopisała nam tylko pogoda - jak na Chorwację w sierpniu to było zimno. :( :? :( Padał deszcz. Temperatura nie przekraczała 30 stopni. Ale za pogodę - to już nie można winić gospodarzy.... W przyszłym roku wybieramy się po raz kolejny... :papa: :papa: :papa:
malaczarna
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) malaczarna » 07.08.2018 12:28

Czas na aktualizację tematu. Niestety znów przykrą...W Chorwacji byliśmy na przełomie lipca i sierpnia tego roku. Zarezerwowaliśmy "apartament" u Pani Ireny. Była przedpłata itd. Powiadomiono nas, że będziemy w apartamencie 2+1. Ok.
Przyjechaliśmy na miejsce. Przyjęto nas bardzo miło, poczęstowano winem.
Zapowiadało się naprawdę fantastycznie... dopóki Pani Irena nie zaprowadziła nas do naszego mieszkania. Mieszkanie to znajdowało się kawałek od domu Pani Ireny, co było już dla nas lekkim zdziwieniem, no ale ok. Wchodzimy... i czas się zatrzymał. Dosłownie. Nas zamurowało.. Wystrój iście hm.. nie wiem nawet jak określić, trochę jak u biednej babci? Jedyny plus to ładny taras. Kuchnia i sypialnia bardzo ubogie. W kuchni stare wyposażenie, mała i brudna lodówka.. Czarę goryczy przelała toaleta. Brudna i śmierdząca. Cała łazienka brudna, pełno owadów. Ubikacja niedomyta. Brudna, obśupana wanna.. Słowem koszmar. Nasza wina, że od razu stamtąd nie uciekliśmy, ale byliśmy tak wyczerpani podróżą, że postanowiliśmy jakoś to przetrwać i przeczekać do jutra. Na następny dzień mąż ogarnął trochę łazienkę. Nie chcieliśmy wszczynać kłótni, choć czuliśmy się bardzo rozczarowani. To miał być nasz wyjątkowy czas - podróż poślubna. Chciało mi się płakać. Niestety już zapłaciliśmy.. Mąż mnie uspokoił, powiedział, że i tak większość czasu będziemy poza domem więc damy radę.. nie możemy sobie popsuć wakacji i rzeczywiście tak było. Uciekaliśmy na całe dnie. Ja potrzeby fizjologiczne załatwiałam w restauracjach bo nie mogłam się przełamać do skorzystania z tego śmierdzącego kibla.
Jak się okazało internetu też nie było, choć na stronie jest info o wifi. Właścicielka zdziwiła się bo jak twierdzi internet jest tylko u niej i można przyjść skorzystać..?! No chyba jakaś kpina bym musiała iść do kogoś do domu skorzystać z internetu.. W dzisiejszych czasach łącze jest chyba podstawą.. jak się dowiadywałam w okolicy, każdy inny apartament miał bezpłatne wifi. Był mi on potrzebny i niezbędny do pracy (niestety muszę być "pod ręką" - taka praca). Klimatyzacja dodatkowo płatna.. choć w większości i ona była bezpłatna. Kolejne rozczarowanie, tym bardziej, że jak się okazało, Pani Irena ulokowała nas w zupełnie innym miejscu niż byliśmy przekonani, że będziemy. Skąd to wiem? Jak już się coś kombinuje na boku, jak kogoś porobić to należy zadbać o szczegóły niestety. W korytarzu wisiała informacja dotycząca wynajmu tegoż jakże wspaniałego apartamentu. I tak po kolei.. Cena za dobę 350 kun co daje 47 euro, a nie jak nam policzyła Pani Irena 55 euro za dobę!!! Przy siedmiu dniach to już mamy 56 euro co daje nam około 238 zł !!! Nie dość, że nas oszukała to jeszcze śmiała zwrócić uwagę kiedy na złość uruchomiliśmy klimatyzację ręcznie, że za to się płaci, proszę wyłączyć! Poza tym apartament ten wg opisu na ulotce był 2/2, a takiego na stronie Ireny w ogóle nie ma.. No chyba coś tu jest nie tak!! Mam wszystkie zdjęcia: cennika, naszej wpłaty oraz warunków lokalowych. Jeśli nie odda nam naszej nadpłaty, zgłoszę sprawę do odpowiednich służb. Jadąc tam zatrzymywaliśmy się w Brnie i w Krapinie, wszędzie czyściutko i pachnąco, przy czy doba była tańsza, a wifi i klima w pakiecie. Nie należymy do kłótliwych osób i dlatego poczekamy na jej odzew w tej sprawie. Na pewno tak tego nie zostawimy.
Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM WSZYSTKIM APARTAMENTY U IRENY-CHATĘ U CHORWATA. TO OSZUSTKA I WYŁUDZACZKA !!!!! Najbardziej nam przykro, że to Polka i "swoich" porobiła w tak podły sposób..
kempes7111
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 25.03.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kempes7111 » 01.04.2019 14:47

Hej,
może ktoś,coś... bo nie bardzo kumam apartament Irena czy Barbara bo na Booking obiekt figuruje jako Apartmani Barbara- może ktoś to rozszyfrować :!: :?:
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament Irena -- Chata u Chorwata -- kłamcy i oszuści - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone