Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Hvar - Jelsa lub Stari Grad

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 27.05.2008
Apartament Hvar - Jelsa lub Stari Grad

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 23.04.2015 23:12

Witam.
Chciałbym prosić Was o pomoc.
Szukam fajnego i niedrogiego apartamentu w opisanych miejscowościach w terminie 22-27.08.2015.
Czy możecie coś polecić lub jakąś dobrą stronę z apartamentami?
Dzięki!
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.04.2015 23:34

grax napisał(a): lub jakąś dobrą stronę z apartamentami?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 24.04.2015 12:43

Ja od kilkunastudni intensywnie poszukuję apartamentu dla 2 osób w miejscowości Hvar. Tylko obrzeża, a ceny.....szok. Początek września od 55 euro w zwyż. I to żadna rewelacja. A jak widok na morze to i prawie 100 euro!!!! Tylko 2 osoby. Zastanawiam się nad innym miejscem
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.04.2015 13:10

karin74 napisał(a):Ja od kilkunastudni intensywnie poszukuję apartamentu dla 2 osób w miejscowości Hvar. Zastanawiam się nad innym miejscem

Zdecydowanie. Miasto Hvar jest bardzo drogie. Nawet lody na rivie droższe niż w Dubrovniku. :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 24.04.2015 13:54

A swoją droga to trochę późno na rezerwację i dobre ceny.Ja rezerwowałam sobie w Starim Gradzie ,a wcześniej we Vrbosce i był duży wybór,ceny też wydaje mi się przystępne ,30 Euro za 3 osoby /doba,ale zrobiłam to w styczniu albo lutym .
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 24.04.2015 14:31

andeo napisał(a):A swoją droga to trochę późno na rezerwację i dobre ceny.Ja rezerwowałam sobie w Starim Gradzie ,a wcześniej we Vrbosce i był duży wybór,ceny też wydaje mi się przystępne ,30 Euro za 3 osoby /doba,ale zrobiłam to w styczniu albo lutym .

Niestety nie każdy może z takim wyprzedzeniem rezerwować, jeszcze miesiąc temu mieliśmy w planach wyjeżdżać przełom czerwca i lipca.
Takie życie :-) :-)
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 24.04.2015 14:35

Mikromir napisał(a):
karin74 napisał(a):Ja od kilkunastudni intensywnie poszukuję apartamentu dla 2 osób w miejscowości Hvar. Zastanawiam się nad innym miejscem

Zdecydowanie. Miasto Hvar jest bardzo drogie. Nawet lody na rivie droższe niż w Dubrovniku. :wink:

No cóż...zaczynam poszukiwania od nowa.
Może Korčula?....byle chociaż kawałek pełnego morza :mrgreen:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.04.2015 15:04

karin74 napisał(a):No cóż...zaczynam poszukiwania od nowa.
Może Korčula?....byle chociaż kawałek pełnego morza :mrgreen:

Południe Korculi może być niedrogie, mam na myśli zadoopia jak Priżba, na przykład. Tylko za prom zapłacisz jak za zboże... :roll:
Na Hvarze wystarczy przenieść się do Starego Gradu, i już taniej. A w Jelsie to już w ogóle niedrogo. Tylko widok na sąsiednią wyspę... :roll:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 24.04.2015 15:19

Zaczełam poszukiwania ....cel Stari Grad.
Dzieki :-)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 24.04.2015 16:51

karin74 napisał(a):
andeo napisał(a):A swoją droga to trochę późno na rezerwację i dobre ceny.Ja rezerwowałam sobie w Starim Gradzie ,a wcześniej we Vrbosce i był duży wybór,ceny też wydaje mi się przystępne ,30 Euro za 3 osoby /doba,ale zrobiłam to w styczniu albo lutym .

Niestety nie każdy może z takim wyprzedzeniem rezerwować, jeszcze miesiąc temu mieliśmy w planach wyjeżdżać przełom czerwca i lipca.
Takie życie :-) :-)

No rozumiem,u mnie też długo niepewnie było,ale miałam możliwość w Booking na tydzień przed przyjazdem zrezygnować bez żadnych kosztów.Za to lubię własnie booking,bo bez przedpłat i z możliwością rezygnacji.No ale nie ma co ględzić,powodzenia Wam życzę .Na pewno mimo to znajdziecie fajną miejscówkę na wakacje.
petermf
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.04.2015
JELSA POMOCY KOLEDZY GDZIE NAJLEPIEJ???!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) petermf » 24.04.2015 19:54

:D Witam wszystkich,bardzo prosiłbym o pomoc wszystkich którzy juz zwiedzili Hvar a przede wszystkim Jelse no bo taki mamy plan gdyz tak jak czytałem to w miescie Hvar jest tloczno i drogo ale do rzeczy szukamy dobrej lokalizacji apartamentu z tarasem i widokiem na wode 2 osoby plus maly psiak :) w wyszukiwarce znalezlismy kilka ale szalu nie ma a jak cos znalezlismy to juz zajete,ten jest wolny apartament Dora na ul Lucica z zewnatrz wyglada tak sobie moze ktos byl to podpowie ja to wyglada na zywo...Lub ktos poleci jakies inne super miejsce jestesmy elastyczni co do wyboru , z góry dziekujemy za podpowiedzi,,to nasz pierwszy wyjazd na Hvar wiec milo bylo by byc w fajnym miejscu a zostajemy na 2 tygodnie,pozdrawiamy Piotr I Marta
seciq81
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.02.2016
Apartament 2+1 wyspa Hvar - Jelsa lub Stari Grad

Nieprzeczytany postnapisał(a) seciq81 » 29.02.2016 09:24

Witam serdecznie,
Poszukuje jak w temacie Apartamentu 2+1 dwoje dorosłych i dwoje dzieci 4 lata i 1 rok(będzie spało w łóżeczku turystycznym).
Szukam czegoś sprawdzonego termin lipiec-sierpień 2016 (może trochę czerwca zahaczyć) na 10-14 dni zależnie od ceny.
Chciałem napisać do paru osób ale nie mam uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości...:/
Cena nie wiem do 70euro max przydało by się tak do 50:)
Będą to dla mojej rodziny pierwsze wakacje.

Bardzo dziękuję za info.
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam Arek
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 29.02.2016 14:55

Poszło PW, sprawdź.
Mai
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 26.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mai » 29.02.2016 14:59

Polecam stronkę:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Sama we wrześniu szukałam i przez tą stronę znalazłam :>
Spaliśmy na ul. Lucica u Riny. Za 3+1 płaciliśmy 40euro/dobę.
Kuchnia, łazienka, 2 sypialnie, taras, widok na wodę, na Jelsę / zatoka i na sosny :)
Dora, to ten sam budynek tylko niżej.
forester
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) forester » 01.03.2016 00:23

Witam
Fajna strona, ale coś mnie zaciemniło i nie umiem dokonać rezerwacji.
Pomocy!
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament Hvar - Jelsa lub Stari Grad
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone