Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament DORIS - Trpanj

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mariusz Gubernat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 05.05.2005
Apartament DORIS - Trpanj

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz Gubernat » 08.05.2007 11:40

Witam.
Czy był ktoś w tym apartamencie.
Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.
Mariusz G.
Bondkr
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 09.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bondkr » 13.05.2007 15:51

Witam!
Byliśmy w 2 rodziny w zeszłym roku.Jedno słowo:SUPER!Gospodarze-małżeństwo Zdenka i Braco,bardzo w porządku,życzliwi,dogadasz się po polsku,angielsku,zwłaszcza po rakiji..Chcesz coś więcej wiedzieć-pisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 01.11.2007 22:42

Bondkr napisał(a):Witam!
Byliśmy w 2 rodziny w zeszłym roku.Jedno słowo:SUPER!Gospodarze-małżeństwo Zdenka i Braco,bardzo w porządku,życzliwi,dogadasz się po polsku,angielsku,zwłaszcza po rakiji..Chcesz coś więcej wiedzieć-pisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Ja też bym chciała wiedzieć coś więcej na ten temat jeżeli można na meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Będę wdzieczna i z góry wielkie dzięki, pozdrawiam
robsonr
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr » 15.11.2007 10:36

Prosze o namiary na ten apartament.Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!!!! :papa:

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
KAJUTKA
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 22.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) KAJUTKA » 23.12.2007 15:47

WITAM!
WYBIERAMY SIĘ DO CHORWACJI KONIEC CZERWCA, POCZĄTEK LIPCA. 2 MAŁŻEŃSTWA I JEDNO 15-LETNIE DZIECKO!
MOŻESZ MI PRZESŁAĆ NAMIARY NA TEN APARTAMENT.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
DZIĘKI
zaako
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 26.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zaako » 23.01.2018 09:24

Witam,
A orientuje się ktoś jak z zejściem do plaży z tego apartamentu wygląda? Mam roczne dziecko, dlatego pytam.
szery
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) szery » 25.01.2018 06:58

Z domu jest z górki asfaltem potem w miarę płasko ,przy plaży są schodki którymi trzeba zejść całość Ok 200-300 metrów
kuchtal
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 04.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuchtal » 27.01.2018 21:16

Właśnie chcę jechać do tego apartamentu w tym roku. Mam jedno pytanie jak tam wygląda z grillowaniem. Jest jakieś miejsce aby zrobić grilla i zjeść kolację w ogrodzie ?
Bondkr
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 09.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bondkr » 28.01.2018 12:31

Jest. Jest dość duże wybetonowane podwórko (przynajmniej tak było w czasie mojego pobytu ładne parę lat temu). Ponadto ,od strony tegoż podwórka, na 1 piętrze jest wystający balkon, ciągnący się przez całą długość budynku (o ile dobrze pamiętam) a zatem można w razie niepogodny pod nim się skryć.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament DORIS - Trpanj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone