Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament dla inwalidy :)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010
Apartament dla inwalidy :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 05.01.2012 10:37

Witam Was serdecznie mam pytanie bo od miesiąca szukam miejsca gdzieś w Południowej Dalmacji co by apartman był blisko plaży, gdyż mam córę na wózku i nie uśmiecha mi się jej nosić w obie strony i szukam apartamentu nie koniecznie na samej plaży bo o to trudno i drogo ale aby nie było schodów miliona mimo iż dom nad wodą ale na urwisku :) Kurcze dramat z tego postu wyszedł hehe dodam, że może troszkę o kulach łazić, apartament nie musi być na parterze.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 05.01.2012 13:12

cześć, przychodzi mi do głowy takie coś: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

przemyśl tylko, czy nie będzie tam Wam za polsko, za swojsko i za głośno ze względu na kawiarnię :wink:

pozdrov, Krystof
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 05.01.2012 14:02

Ja Ci polece coś takiego:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jak chcesz więcej informacji to pisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 05.01.2012 14:12

tacim napisał(a):Witam Was serdecznie mam pytanie bo od miesiąca szukam miejsca gdzieś w Południowej Dalmacji co by apartman był blisko plaży, gdyż mam córę na wózku i nie uśmiecha mi się jej nosić w obie strony i szukam apartamentu nie koniecznie na samej plaży bo o to trudno i drogo ale aby nie było schodów miliona mimo iż dom nad wodą ale na urwisku :) Kurcze dramat z tego postu wyszedł hehe dodam, że może troszkę o kulach łazić, apartament nie musi być na parterze.


Witam:)))
Polecam tu ; zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam:))
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 05.01.2012 14:18

Witaj, w tamtym roku byłam w apartamenty čičak w Vinišće koło Trogiru. Idealny dla osoby niepełnosprawnej tyle, że w Dalmacji Środkowej.

Opisałam tutaj :arrow: forum/viewtopic.php?t=33513

W Djence też byłam i nadaje się dla osoby niepełnosprawnej, ale chyba dziewczyny które wynajmowały apartament już tego nie robią. :cry:

Piszesz, że interesuje Cię Dalmacja Południowa, a jaka dokładnie miejscowość? Czy jest Ci obojętne?..
Może wtedy łatwiej będzie coś znaleźć. :)

Pozdrawiam.
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 05.01.2012 14:59

Dzięki za info już się rozglądam, piszę, przeliczam :) Miejscowość obojętna jak córa miała jeszcze "nogi na chodzie" to byliśmy w Brela i Marusici.
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 05.01.2012 15:49

Możesz zerknąć tez na Kempingi. Z reguły maja dobre zejscie do plaży/morza. Przynajmniej te duże.
Na Pagu widziałem w ubiegłym roku kilka osób na wózkach w mobile-home'ach - bezproblemowo sobie jezdziły po całym kampie ("uliczki" asfaltowe).
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 06.01.2012 01:54

Moje nocne poszukiwania trwają ( wysłałem już kilkanaście emaili ale jak wiecie w Cro to jakos wolno idzie) a może ktoś był w Caklje i ma namiary to chyba takie przedłużenie Podgory ale spokojniej i wiedzę dużo domów przy wodzie :)[/b]
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 06.01.2012 18:02

Praktycznie płasko jest w Pakostanie.Dostęp do wody czy spacer z wózkiem nie będzie problemem a na forum znajdziesz sporo info na temat miejscowości.Teren w tym rejonie jest praktycznie nizinny bo góry są ooddalone od morza o kilkanaście kilometrów co w Cro jest rzadkością.To miejscowość idealna na rodzinny wypoczynek .

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartament dla inwalidy :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone