Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament dla 2 osób w sierpniu w Primosten

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010
Apartament dla 2 osób w sierpniu w Primosten

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 20.03.2013 18:39

Witam, dawno tam nie byłem i mam kilka pytań odnośnie apartamentów w primostenie

1. ile trzeba zapłacić za 1 noc w takim apartamencie w sierpniu dla dwóch osób?
2. Czy lepiej jechać w ciemno czy lepiej rezerwować?

potrzebne by były 2 apartamenty dla 2 osób - w sumie 4 osoby.
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 02.04.2013 14:32

WolfAtTheDoor napisał(a): potrzebne by były 2 apartamenty dla 2 osób - w sumie 4 osoby.



Nie lepiej wziąć 1 apartament 4 osobowy?? To zapewne wyjdzie bardziej korzystnie cenowo.
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 02.04.2013 16:11

Ja też jestem na etapie szukania apartamentów w Primosten ( z tym, że na początek lipca) i jestem trochę przerażona cenami... na razie nie znalazłam nic poniżej 50 euro dla dwóch (!) osób... jak sobie przypomnę, że w zeszłym roku za 4 osoby płaciliśmy 42 euro na Korculi to zastanawiam się, czy nie zmienić planów. Czy tylko mi się wydaje, czy - im dalej na południe, tym takiej?...
Ps. zgadzam się z banankochan - 1 apartament zawsze lepiej się opłaca.
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 02.04.2013 17:02

Dajcie maila to podeśle wam wizytówkę z jedna kwatera, pewien kolega z forum polecał.
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 03.04.2013 09:37

mój mail jest w profilu, będę wdzieczna za namiary

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament dla 2 osób w sierpniu w Primosten
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone