Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament dla 2 osób 01-10.09.13

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malolata_92
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 14.03.2012
Apartament dla 2 osób 01-10.09.13

Nieprzeczytany postnapisał(a) malolata_92 » 06.07.2013 19:13

Witam. Poszukuje apartamentu w okolicy Zadaru dla dwóch dorosłych osób. Początek września. Jesteśmy studentami i nie ukrywam że interesuje nas jak najniższa cena, ale ważne żeby pokój/aparat. miał kuchnie i łazienkę. Możecie coś polecić? z góry dzięki. pozdrawiam Sylwia
dorotka218
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorotka218 » 06.07.2013 19:22

malolata_92 napisał(a):Witam. Poszukuje apartamentu w okolicy Zadaru dla dwóch dorosłych osób. Początek września. Jesteśmy studentami i nie ukrywam że interesuje nas jak najniższa cena, ale ważne żeby pokój/aparat. miał kuchnie i łazienkę. Możecie coś polecić? z góry dzięki. pozdrawiam Sylwia


Studenci do Zadaru? tam nie ma żadnych plaż i ogólnie nic ciekawego;)
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 06.07.2013 19:55

dorotka218 napisał(a):Studenci do Zadaru? tam nie ma żadnych plaż i ogólnie nic ciekawego;)


Mam podobne zdanie. To tak, jakby u nas jechać na wypoczynek do Katowic :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

cropag

P.S. W tym okresie jest mnóstwo wolnych apartamentów do wynajęcia, nie ma sensu rezerwować, lepiej wybrać na miejscu i trochę wynegocjować cenę.
malolata_92
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 14.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malolata_92 » 06.07.2013 20:35

chodzi mi również o okolice Zadaru;) Biograd n/m, Sukosan, Bibinje, Pakostane..
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 07.07.2013 09:55

Podtrzymuję to co napisałem powyżej: W tym okresie jest mnóstwo wolnych apartamentów do wynajęcia, nie ma sensu rezerwować (kupować kota w worku), lepiej wybrać na miejscu i trochę wynegocjować cenę. Nie zawsze to, co wygląda ładnie w Internecie jest naprawdę ładne i niekoniecznie Tobie musi się na miejscu podobać. A to ruchliwa ulica, a to nieciekawy widok z okna (to osobiście miałem), a to daleko do plaży, a to zapaszek kanalizacji w całym domu (to też miałem), a to komary, a to upierdliwe dzieci właściciela (to też miałem). Na szczęście lokum rezerwowałem na miejscu i powyższych przypadków uniknąłem. Również rekomendacje forumowiczów nie są gwarancją na udany urlop, bo np. domyślam się, że dla grupki studentów 300 metrów powrotu z plaży pod górkę schodami do apartamentu to mały problemik, ale dla rodzinki z dwojgiem małych dzieci w wózkach, albo kogoś niesprawnego to sprawa nie do zaakceptowania.

Jedź w ciemno, na 1000% znajdziesz lokum na miejscu. Takie, jakie tylko zechcesz.

Ja z reguły znajduję apartament po 3-5 oglądnięciach. I z reguły tam, gdzie zaparkuję samochód, aby poszukać w okolicy mieszkania. Wracam po poszukiwaniach do samochodu, pytam jeszcze "dla zasady" w najbliższym domu i... bingo!!

:papa: :papa:
diagnosta1986
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 30.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) diagnosta1986 » 07.07.2013 14:05

mam do oddania w zbliżonym terminie tyj. 23 08 do 01 09 w okolicy omis. 245 Euro całość. łazienka aneks kuchenny jest

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament dla 2 osób 01-10.09.13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone