Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 15.03.2017 20:10

Taka liczna ekipa, w jedno miejsce i taka późna rezerwacja :roll:
Ja w styczniu już miałem zaklepane.
Zerknij do mojej relacji, znajdziesz tam namiary na dwa spokojne miejsca.
Missiakkuss
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 08.04.2014
Odległość od plaży, morza, rzeki ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Missiakkuss » 16.05.2017 10:45

To prawdopodobnie nie jest idealne miejsce na ten wątek, ale zakładam, że masa ludzi właśnie tutaj szuka swojego wymarzonego miejsca na wakacje, z najbliższym dostępem do wody ...

Jako, że nie zawsze można zawierzyć właścicielom apartamentów(bez względu na kraj pochodzenia właściciela ;)) chciałbym Wam polecić proste narzędzie dostępne dla każdego w Google Maps. Otóż gdy już wiemy gdzie nasz apartament jest zlokalizowany to za pomocą tzw. "linijki" możemy łatwo określić odległość w lini prostej, lub łamanej pomiędzy punktem A, a punktem B.

1.jpg
Otwieramy Google Maps, zbliżamy mapę do interesującego nas zakresu i klikamy prawym przyciskiem myszy w miejscu, od którego chcemy zacząć liczyć odległość. Wybieramy "Zmierz odległość"

2.JPG
Następnie oznaczamy lewym przyciskiem myszy miejsce docelowe. Wzdłuż linii oraz na dole ekranu możemy zobczyć dokładną odległość :)


Narzędzie przydatne także w wielu innych sytuacjach podczas korzystania z Google Maps, ale tutaj kluczowe żeby potwierdzić czy jesteśmy od wody 50m, czy 350m :)
wisienka125
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) wisienka125 » 18.05.2017 21:45

Witam. Pare dni temu zdecydowaliśmy ze wybierzemy się jednak na urlop do Cro (plany były już wcześniej ale zrezygnowaliśmy). Czy mógłby ktoś polecić apartament z dużym balkonem i z widokiem na morze, najlepiej żeby do płazy było blisko i łatwe dojście (będą z nami dzieci 3,5, 1,5 i dwa miesiące). Miejscowości ani regionu nie mamy wybranego, będziemy wybierać apartament ;). bylismy już pare razy w Cro i najbardziej podoba nam się okolica makarskiej, mamy tam nawet sprawdzony apartament ale z niego i do plazy i do samochodu jest pełno schodów. W tym roku byśmy chcieli mieć łatwe dojście na plaże ;) wiem ze to dość późno na załatwianie fajnego noclegu ale liczę ze coś się uda znaleźć :) planujemy jechac na przełomie sierpnia i września.
tencio
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 19.08.2008
szukam apart 08.7-16.7 blisko morza, 4+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) tencio » 27.06.2017 14:36

witam!
tym razem nie dla znajomych, a dla siebie. Potrzebny apartament w terminie 08.07- 16.07 , 4 dorosłe osoby i 2 dzieci ( 5 i 10lat), lokalizacja dowolna pod warunkiem ,że będzie widok bezpośrednio na morze i nieduża odległość do plaży , mile widziane łagodne zejście do wody z racji towarzyszących nam dzieci. poprosze o oferty na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dziekuje!
Bartek
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 15.07.2017 06:47

wisienka125 napisał(a):Witam. Pare dni temu zdecydowaliśmy ze wybierzemy się jednak na urlop do Cro (plany były już wcześniej ale zrezygnowaliśmy). Czy mógłby ktoś polecić apartament z dużym balkonem i z widokiem na morze, najlepiej żeby do płazy było blisko i łatwe dojście (będą z nami dzieci 3,5, 1,5 i dwa miesiące). Miejscowości ani regionu nie mamy wybranego, będziemy wybierać apartament ;). bylismy już pare razy w Cro i najbardziej podoba nam się okolica makarskiej, mamy tam nawet sprawdzony apartament ale z niego i do plazy i do samochodu jest pełno schodów. W tym roku byśmy chcieli mieć łatwe dojście na plaże ;) wiem ze to dość późno na załatwianie fajnego noclegu ale liczę ze coś się uda znaleźć :) planujemy jechac na przełomie sierpnia i września.

Ile możecie przeznaczyć euro maksymalnie za dobę?
ktat
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 05.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ktat » 09.08.2017 11:45

my tez zdecydowaliśmy się na wyjazd dopiero w lipcu
szukamy cos z plaza dla maluchow widokiem na morze i blisko
moze byc apartament z 2 sypialniami lozko 2+1
w sumie 4 os dorosle i 4 dzieci 1,3,5,11 lat
moze ktos cos :)
makala
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 15.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) makala » 04.09.2017 20:33

Hejka.Ludzie szukam czegoś w Marusici lub Mimice....oczywiście pierwsza linia brzegowa, z własnym zejściem na plaże.Pomóżcie proszę...
Acha szukam na wakacje 2018r ,dla 11 osób.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.09.2017 20:44

makala napisał(a):Hejka.Ludzie szukam czegoś w Marusici lub Mimice....oczywiście pierwsza linia brzegowa, z własnym zejściem na plaże.Pomóżcie proszę...
Acha szukam na wakacje 2018r ,dla 11 osób.

Wpisz nazwę wiosek oraz ilość, szukaj i rezerwuj.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.09.2017 21:22

makala napisał(a):Hejka.Ludzie szukam czegoś w Marusici lub Mimice....oczywiście pierwsza linia brzegowa, z własnym zejściem na plaże.Pomóżcie proszę...
Acha szukam na wakacje 2018r ,dla 11 osób.


akurat w Mimicach i Marusici sporo apatmanów jest oznaczonych na GoogleMaps;
po prostu robisz zbliżenie i pokazują Ci się nazwy, klikasz i osobiście sprawdzasz czy Ci pasuje
makala
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 15.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) makala » 05.09.2017 11:17

wiele domów ma tylko oznaczenia numerowe ze współrzędnymi bez nazwy.Nie rozumiem ,klikam na różne domy a numery te same. Robię kopiuj i wklej i szukam w necie,pokazuje się coś innego...np ciągle knajpka w marusici
midar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 11.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) midar » 05.09.2017 13:10

ten mogę polecić. Miejscowość Omiś. Do plaży ze skałą dającą cień parę schodków. Nasze chodzie dzieciaki same sobie chodziły. Apartament też jest ok. Cena trochę wyższa ale za dobry dostęp trzeba zapłacić.
Link do oferty: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
makala
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 15.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) makala » 05.09.2017 15:16

Dzięki,ale Omis dla mnie trochę duży na relaks,tam mogę podjechać na lody i jedzonko w Milo.Na codzienny pobyt lubię takie "maleństwa" jak Marusici lub obrzeża Mimic,są tam kameralne głazowe zatoczki.
Jeszcze raz dziękuję może ktoś inny skorzysta.
A ja dalej liczę na pomoc....
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 05.09.2017 20:28

makala napisał(a):Dzięki,ale Omis dla mnie trochę duży na relaks,tam mogę podjechać na lody i jedzonko w Milo.Na codzienny pobyt lubię takie "maleństwa" jak Marusici lub obrzeża Mimic,są tam kameralne głazowe zatoczki.
Jeszcze raz dziękuję może ktoś inny skorzysta.
A ja dalej liczę na pomoc....

Omis, to także pobliska Nemira, mała, w sam raz na spokojny rodzinny wypoczynek, podany wcześniej przez midar link to właśnie też Nemira. Byłam tam w villi Begic - wystarczy tę nazwę wpisać w wyszukiwarkę (nie mylić z pansion Begic oferowanym przez booking).
Mogę służyć zdjęciami na maila, chociaż ich strona internetowa dokładnie odzwierciedla stan faktyczny domu (super jest filmik na tej stronie). Na 11 osób to trzeba zarezerwować 2 mieszkanka, my byliśmy w 9 osób i też mieliśmy 2 apartamenty, ale jeden mniejszy. Dom bezpośrednio przy plaży. Wychodzisz z apartamentu, przez ogródek w dół, otwierasz furtkę własnym kluczem i jesteś wprost na plaży. Przed furtką na terenie posesji budyneczek, jakby magazyn, gdzie składujesz wszystkie bambetle plażowe, nie trzeba nic targać do mieszkania. Grillowisko ze stołami, krzesłami, oświetlone,z bieżącą wodą. Siedzisz i grilujesz, a dzieciaki za płotem pluskają w morzu - czego chcieć więcej. W podziemiu budynku garaże na auto.
Szczerze polecam, ewa-irena
AsiuniaiKrystian
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) AsiuniaiKrystian » 25.10.2017 07:36

Witam, jestem tu nowa, ale w Chorwacji byłam 4 razy. Lubię za każdym kolejnym jechać w nowe miejsce. W przyszłym roku planujemy jechać z mężem i ok. 8 miesięcznym dzieckiem więc zmieniają nam się nieco kryteria wyboru apartamentu. Poszukujemy czegoś blisko plaży i z w miarę łagodnym zejściem do morza. Raczej spokojne miejscowości ale jednak w niedalekiej (do kilkunastu km) odległości od większych kurortów - aby wieczorami można było podskoczyć gdzieś na spacer. Raczej środkowa Dalmacja. Idealna byłaby Brela lub inne miejsce - gdzie ukształtowanie dna daje fajne wrażenia podczas nurkowania z maską.
Będę mega wdzięczna za wszelkie rekomendacje! :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.10.2017 08:15

AsiuniaiKrystian napisał(a):Witam, jestem tu nowa, ale w Chorwacji byłam 4 razy. Lubię za każdym kolejnym jechać w nowe miejsce. W przyszłym roku planujemy jechać z mężem i ok. 8 miesięcznym dzieckiem więc zmieniają nam się nieco kryteria wyboru apartamentu. Poszukujemy czegoś blisko plaży i z w miarę łagodnym zejściem do morza. Raczej spokojne miejscowości ale jednak w niedalekiej (do kilkunastu km) odległości od większych kurortów - aby wieczorami można było podskoczyć gdzieś na spacer. Raczej środkowa Dalmacja. Idealna byłaby Brela lub inne miejsce - gdzie ukształtowanie dna daje fajne wrażenia podczas nurkowania z maską.
Będę mega wdzięczna za wszelkie rekomendacje! :)

Brela = schody. :wink: (Taki urok Breli :lol:)
Mało apartamentów bezpośrednio przy plaży.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone