Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: Szukam Apartamentu przy samej plaży.

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 02.02.2017 16:29

piterekg27
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) piterekg27 » 02.02.2017 17:37

Mogę prosic o namiar na ten apartament.
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 02.02.2017 17:44

piterekg27 napisał(a):Mogę prosic o namiar na ten apartament.


Który :?: :?: :?: 8O
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 02.02.2017 20:26

No jak, Michał ...
Ten co zalinkowałeś :oczko_usmiech:

Nowicjusze
Wiem że ten wątek jak wiele innych jest opasły, ale na prawdę wystarczy zerknąć w tym wątku kilka poprzednich stron i namiarów jest sporo.

Do tego poszukajcie miejsca dla siebie w banku kwater, czyli TUTAJ i w relacjach forumowiczów, czyli TUTAJ.
Na prawdę, niewiele klikania, przyjemne przeglądanie a namiarów od ..., bardzo dużo :wink: :papa:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 03.02.2017 08:25

aby znaleźć namiar na Daria wystarczy wpisać w google: dario orlovic vodice
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 04.02.2017 17:20

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 04.02.2017 20:10

pablos77 napisał(a):http://www.dalmacia-apartments.ch/wordpress/?lang=pl

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Pablo linki nie działają,mam zawsze ten sam problem z podawaniem namiarów na Daria gdy kopiuję linki z jego stron,cholera wie dlaczego
piotrek76
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.03.2017
Re: Razanac k.Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek76 » 09.03.2017 20:35

nick102 napisał(a):Inaczej Rażaniec. Extra chata kilka apartamentów z balkonami. Z tyłu domu parking, a do plaży 20 m (nawet nie). Miasteczko (wioska) maleńka, spokojnie. Nad wodą sam nie jesteś co prawda, ale człowiek czuje sie tu bardzo lokalnie. Cisza, spokój także w nocy. Cena za apartament dla 5 osób ok.40 euro. za 100 kun mozna z rodzina połynąć motorówką na wysepkę i tam ponurkować. Obok jest camping - czasem sa tam darmowe grille z sardynek - pycha (+ich wino). widoki przepiękne - wokół góry. Blisko do Zadaru po zakupy w Kauflandzie najtaniej. Na miejscu knajpki sklep i mały poranny bazarek. Na terenie szkoły boisko czynne nawet w nocy za darmo. Sa tam 2 campingi. Ale jeden daleko od plaży. Najlepsze jest to, że schodzisz z plaży, graty materace zostawiasz na plaży (bo nikt nie wezmie) idziesz zjeść obiad czy po piwko do lodówki. Tak samo wieczorkiem masz ochote popływać, idziesz w kapielówkach tylko i pływasz. Polecam. Warunki extra w domu.
podrawiam.Piotr W.

witam mogę prosić o namiary
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piotrek76
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.03.2017
Re: apartament prawie na plaży

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek76 » 09.03.2017 20:37

elboybat napisał(a):Witaj w Omisiu jest mase apartamentow nad samą plażą. A poza tym to jescze jedno jest tam dwukilometrowa UWAGA!!! piaszczysta plaża.

witam mogę prosić o namiar na apertament blisko plazy
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piotrek76
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 07.03.2017
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek76 » 09.03.2017 20:38

efka napisał(a):Dwa lata temu byłam w Primośten.Apartament przy samej plaży ,a właściwie nad plażą.Wystarczy zejść po schodkach......Plaża mała ,kameralna. 8)

witam moge prosić o namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
cyprysiaki
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 10.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cyprysiaki » 10.03.2017 13:55

Witam zrobiliśmy wstępną rezerwację z możliwością rezygnacji do 16.03.2017 na apartament w Podgorze dla rodzinki 2+2 dla naszych znajomych którzy niestety nie mogą pojechać więc gdyby ktoś szukał to proszę o kontakt
Podgora apart. Emilija 2+2 w spokojnej części Caklje
termin 24.08 do 2.09
cena 70 euro + klima 5 euro za dobę
psy mile widziane
jomarijo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 10.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jomarijo » 11.03.2017 14:51

Czy wybrać takie miejsce
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ... 36f359107e cena 2+2 390 euro za 7 dni apartament Maris

Czy raczej tutaj

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ... 36f359107e

cena 420 euro 2+2 za 7 dni apartament Jerkin

może ktoś był ? doradźcie
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.03.2017 16:41

jomarijo napisał(a):Czy wybrać takie miejsce
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ... 36f359107e cena 2+2 390 euro za 7 dni apartament Maris

Czy raczej tutaj

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ... 36f359107e

cena 420 euro 2+2 za 7 dni apartament Jerkin

może ktoś był ? doradźcie

Nie mam jak doradzić - linki nic nie pokazują :roll:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.03.2017 16:54

Janusz Bajcer napisał(a):
jomarijo napisał(a):Czy wybrać takie miejsce
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ... 36f359107e cena 2+2 390 euro za 7 dni apartament Maris

Czy raczej tutaj

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ... 36f359107e

cena 420 euro 2+2 za 7 dni apartament Jerkin

może ktoś był ? doradźcie

Nie mam jak doradzić - linki nic nie pokazują :roll:

Autorka chyba nie wie, że nie da się zrobić sensowego kopiuj-wklej swojego własnego opublikowanego postu z długim linkiem, jeśli nie wejdzie się w opcję "cytuj". :wink:

Na szczęście nastrzelała ich wystarczająco dużo w innych wątkach, żeby dotrzeć do właściwych linków. :lol:

jomarijo napisał(a):Czy wybrać takie miejsce
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link cena 2+2 390 euro za 7 dni apartament Maris

Czy raczej tutaj

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

cena 420 euro 2+2 za 7 dni apartament Jerkin

może ktoś był ? doradźcie


Co do porady - skąd mamy znać priorytety autorki? Jeśli lubi chodzić po górach i mieszkać przy przelotowej ruchliwej trasie, niech wybierze Mimice. Jeśli woli mieć bardziej płasko i spory kawał do plaży, niech wybierze Tribunj. Nikt inny tej decyzji nie podejmie.
Co do samych apartmanów się nie wypowiadam. Co kto lubi.
SStempel74
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SStempel74 » 11.03.2017 19:42

Witam
kryniu1 czy ja też mogę prosić o namiary o te kwatery i cennik mój meil: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - Z góry dziękuję :)
Jednocześnie proszę wszystkich o namiary na miejscówki przy plaży, generalnie jedziemy pierwszy raz do Chorwacji, myślimy o Dalmacji , może bardziej środkowej ale nie mamy nic sprecyzowanego, po za tym że jedzie nas 3 rodziny 6 dorosłych +5dzieci.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 38
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone