Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament bezpośrednio przy plaży...

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
noemi_s
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 19.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) noemi_s » 21.05.2016 18:53

19Gumis20 napisał(a):Wszystko jedno, w sumie jak najbliżej z racji dzieci. Dotychczas byliśmy w Podaca, Podgora, Baska Voda, Stari Grad Hvar, Malinska. Także miejscowość nie jest najważniejsza. Urlop mam w drugiej połowie sierpnia.

Zobacz tutaj:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
kod apartamentu SRD310 lub SRD311 - oba są wolne w sierpniu. Budynek w pierwszej linii, plaża zacieniona, łagodne zejście do wody. Niedaleko jest plac zabaw. W samej Rovanjskiej cisza, spokój, dwa sklepiki, jedna restauracja i jedna kawiarnia. Dojazd super - pierwszy zjazd za tunelem Sveti Rok i jakieś 2 km lokalną drogą. Interchalet był "testowany" przez nas w zeszłym roku (Ciovo), wszystko było ok. W tym roku Rovanjska, którą jestem zauroczona.
Pozdrav!
maniek.s
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 06.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek.s » 21.05.2016 19:12

19Gumis20 napisał(a):Mógł by ktoś polecić dać namiary na apartament blisko plaży, w zasadzie to prawie na niej ? :lol:
Byliśmy już w Chorwacji 4 razy i nocleg zawsze sam szukałem, w marcu powiększyła nam się rodzina moi chłopcy mają 4l, 2l a najmłodszy w sierpniu będzie 5,5 miesiąca. Więc z racji tego nie bardzo mi się widzi zasuwanie hektary z całymi tobołami na plażę, wiec może ktoś,coś, gdzieś :oczko_usmiech:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:papa:

sprawdz to zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 23.05.2016 21:46

19Gumis20 napisał(a):Mógł by ktoś polecić dać namiary na apartament blisko plaży, w zasadzie to prawie na niej ? :lol:
Byliśmy już w Chorwacji 4 razy i nocleg zawsze sam szukałem, w marcu powiększyła nam się rodzina moi chłopcy mają 4l, 2l a najmłodszy w sierpniu będzie 5,5 miesiąca. Więc z racji tego nie bardzo mi się widzi zasuwanie hektary z całymi tobołami na plażę, wiec może ktoś,coś, gdzieś :oczko_usmiech:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:papa:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link by odpowiadała ?
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 24.05.2016 10:05

sdolas napisał(a):zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link by odpowiadała ?

No to by było super, blisko i brak schodów :D
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 24.05.2016 11:39

19Gumis20 napisał(a):
sdolas napisał(a):zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link by odpowiadała ?

No to by było super, blisko i brak schodów :D

Więc dzwoń do Daria(w necie Dario Vodice)
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 24.05.2016 19:38

Jeśli by można to prosił bym o konkretną nazwę tego apartamentu czy jego numer, bo na necie to znalazłem parę wątków odnośnie Dario Vodice, a powyższe "ludzik google" znajduje się chyba w Tribunji
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.05.2016 22:40

19Gumis20 napisał(a):Jeśli by można to prosił bym o konkretną nazwę tego apartamentu czy jego numer, bo na necie to znalazłem parę wątków odnośnie Dario Vodice, a powyższe "ludzik google" znajduje się chyba w Tribunji

Zapraszam do Banku Kwater >>> dalmacja-polnocna-od-maslenicy-do-primostenu-t39978.html
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016
Re: Może nie apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 25.05.2016 09:10

Ktosiek_67 napisał(a):Jeżeli kogos interesuje skromny hotel to polecam Liburnije na Pagu. Z tarasu schodzi się bezposrednio na plażę z drobnym zwirem . Do morza 5 metrów.

Witam, wątek mocno stary ale może użytkownik jeszcze tu zagląda :) Mogę prosić o namiar? Mile widziane też wszystkie inne propozycje blisko plaży.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Może nie apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.05.2016 09:23

88sabina napisał(a):
Ktosiek_67 napisał(a):Jeżeli kogos interesuje skromny hotel to polecam Liburnije na Pagu. Z tarasu schodzi się bezposrednio na plażę z drobnym zwirem . Do morza 5 metrów.

Witam, wątek mocno stary ale może użytkownik jeszcze tu zagląda :) Mogę prosić o namiar? Mile widziane też wszystkie inne propozycje blisko plaży.

Nie wątek lecz post bardzo stary.
Nie licz na odpowiedź bo: Ostatnia wizyta autora postu to: poniedziałek, 6 lutego 2006, 09:10
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011
Re: Może nie apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 25.05.2016 10:53

Janusz Bajcer napisał(a):
88sabina napisał(a):
Ktosiek_67 napisał(a):Jeżeli kogos interesuje skromny hotel to polecam Liburnije na Pagu. Z tarasu schodzi się bezposrednio na plażę z drobnym zwirem . Do morza 5 metrów.

Witam, wątek mocno stary ale może użytkownik jeszcze tu zagląda :) Mogę prosić o namiar? Mile widziane też wszystkie inne propozycje blisko plaży.

Nie wątek lecz post bardzo stary.
Nie licz na odpowiedź bo: Ostatnia wizyta autora postu to: poniedziałek, 6 lutego 2006, 09:10

autor już nie, ale wujek google chętnie pomoże 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.05.2016 11:14

Widocznie ktoś nie zna tego wujka :oczko_usmiech:
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 26.05.2016 08:13

Gdyby wujek, o którym mówisz, podawał wszelkie informacje, których akurat potrzebujemy, fora takie jak to nie byłyby potrzebne a jednak istnieją...widocznie google to nie wszystko.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.05.2016 08:53

88sabina napisał(a):Gdyby wujek, o którym mówisz, podawał wszelkie informacje, których akurat potrzebujemy, fora takie jak to nie byłyby potrzebne

Mnie podał - chyba ten wujek mnie lubi... :oczko_usmiech:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 26.05.2016 19:14

A może jeszcze jakieś informacje od dobrego wujka?;) Chcemy jechać z dzieckiem pierwszy raz i szukamy fajnego noclegu, blisko plaży o łagodnym zejściu...Pomożecie? :)
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 02.06.2016 15:29

Witam. Czy ktoś był w tych apartamentach Apartments Matutinović
21334 Zaostrog ? Proszę o opinie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament bezpośrednio przy plaży... - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone