Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 27.06.2013 22:05

mech napisał(a):Jacck77 możesz wysłać mi jeszcze raz ten namiar, bo nic nie dostałem kurde :/
Gdzie mi to wysłałeś powiedz?

Qrde wysłałem do użytkownika Merci tylko, jak podasz maila to wyslę szybciej.
mech
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mech » 28.06.2013 22:21

Myślałem, że mój mail się wyświetla gdzieś w profilu:D - stawiam tu pierwsze kroki.
Z góry bardzo dziękuję i Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 18.07.2013 14:08 przez mech, łącznie edytowano 1 raz
adamzg
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamzg » 28.06.2013 23:06

Witam
szukam jakiegs domku badz apatramentu w Makarska lub okolica 5 osobowa ekipa
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mech
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mech » 25.07.2013 00:34

Zamieszkaliśmy w apartamencie o którym pisałem z Jacck77 w Baska Voda.
Super apartament, blisko plaża, bardzo mili, chętnie służący pomocą właściciele.
To link z namiarem i zdjęciami kwatery:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Polecamy!!!
mysterio
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 27.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysterio » 25.07.2013 21:24

Witam
Orientuje sie ktos czy w okolicy Baska Voda/Bratus od 15 stego sierpnia beda problemy ze znalezieniem w ciemno jakiejs fajnej miejscowki dla 6-7osob?
Czy to jeszcze jest szczyt sezonu?

Pozdrawiam!
nailew
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nailew » 25.07.2013 22:39

Właśnie wróciłam z Baski Vody. Nie powinniście miec problemów ze znalezieniem fajnej miejscówki. Na każdym kroku były kartki z wolnymi apartamentami i pokojami. Jeśli chcesz mogę dac namiar na super miejscówkę. Byliśmy w tym samym miejscu już 2 raz. Nigdy nie spotkałam się z taką gościnnością i życzliwością. Apartament jakieś 200m do morza, jak się trafi na 2 piętro to jest widok na morze, jeśli nie to widok na góry.
adi75
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 30.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) adi75 » 26.07.2013 05:34

witam,jak można to proszę o namiar na tą miejscówkę,wybieram się 30.07 adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Bodek_ZG
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodek_ZG » 26.07.2013 07:55

Poproszę również namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
szczaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 208
Dołączył(a): 26.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczaw » 27.07.2013 21:36

czy mogę również prosić o namiar na tę kwaterkę w Baśka voda -na jakie ceny się nastawić apartament 2 dorosłych + 3 dzieci termin 18.08-31.08 -myślicie że będzie kłopot znaleźć w ciemno .Dzięki za pomoc
granwork
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) granwork » 28.07.2013 20:47

Również wybieram się w te rejony można prosić namiary 4 dorosłe osoby (2 i 2 ) email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Alexaa
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alexaa » 17.08.2013 18:34

mam pytanie czy 70E w apartamencie 4osobowym od 01.09-11.09 to dużo czy to dobra cena? bardzo proszę o odpowiedź.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 17.08.2013 18:49

Nie piszesz gdzie... nie piszesz jak daleko od plaży.. nie piszesz jakie wyposażenie.. nie piszesz ile pomieszczeń.. a oczekujesz by ktoś wywróżył Ci coś z fusów..

dziwne...

PS w Breli w 2011 za apartament 2 osobowy z balkonem widokiem na morze w pierwszej linii zabudowań i za takie widoki
Obrazek
Obrazek
płacilismy 50 E. Więc mozesz sobie porównać .


Pozdrav


PS w moim odczuciu w podanym okresie (po sezonie) 70 E to troche duzo.
Alexaa
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alexaa » 17.08.2013 19:14

No tak przepraszam nic nie napisałam, ul frankopanska do morza 100m dwa oddzielne pokoje, dwie łazienki, dwa aneksy kuchenne duży wspólny taras z widokiem na morze. Chcemy na pewno jechać do Breli, wiem, że jest dużo zwolenników jazdy w ciemno, ale ma obawy i się boje, że bedziemy zmęczeni nic fajnego nie będzie weźmiemy pierwszy lepszy. Wysłałam setki maili i ceny za apartament czteroosobowy 60-70€ i bardzo dużo zajętych. Bardzo proszę o pomoc i jakieś rady co robić?
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 17.08.2013 19:36

60 Euro za 4 osoby to tak dosyć spoko, jeżeli apartament jest ładny, z balkonem, klimą i widoczkiem na morze to bym brał.

dwa lata temu byłem w Breli od 24.08 do 7.09. Gdy przyjechaliśmy 24 sierpnia mieliśmy problem ze znalezieniem apartamentu, natomiast 1 września chyba 80% ludzi wyjechała i można było przebierać do woli. W tym roku chyba wyskoczę do Breli właśnie 1-2 września.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 17.08.2013 19:40

Można wyjść z założenia, że wrzesień jest już po sezonie i jechać w ciemno.

Można też wyjść z założenia ze Brela to mała mieścina ale za to bardzo atrakcyjna, a poza tym z tym "po sezonie" to nie jest tak do końca bo wyjazd planujecie na początek września. Biorąc to pod uwagę nie zaleca sie jechać w ciemno.

My ZAWSZE rezerwujemy przez neta. Wszak to większy spokój psychiczny.. i po dojechaniu na miejsce nie ma konieczności biegania i szukania kwatery.

Faktem tez jest że nawet w środku lipca 2011 przy drodze z Breli do Makarskiej a szczególnie przy wjeździe do tego drugiego miasta stało wiele osób oferujących kwaterki. Więc można założyć, że we wrześniu tych osób a co za tym idzie - wolnych kwater- będzie jeszcze więcej. (argument za brakiem konieczności rezerwowania)

Rada: na wakacje czekacie co najmniej 10 miesięcy (jak nie więcej). Urlop to czas wyczekiwany. Przez wielu wytęskniony. Czy warto sie bawić w "krakowskiego centusia" i odliczać kasę co do grosza?
Weżciie ten apartament który Wam się najbardziej podoba.

Brela to nie Nowy Jork i wszędzie można dotrzeć pieszo w bardzo krótkim czasie. Do Baski Vody promenada w niecałą godzinę. Do Makarskiej wzdłuż plazy w okolo 2,5 godziny.
Wiec po co to dramatyzowanie i panikowanie???

SPOKOJNIE! To ma być urlop a nie nerwówka ! :) (choć ta ostatnia nie jest do uniknienia) :)


Pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone