Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
liryQ
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) liryQ » 07.02.2016 11:56

Z napisał(a):
liryQ napisał(a):
Z napisał(a):
liryQ napisał(a):Cześć!

Wybieramy się ze znajomymi po raz pierwszy do Chorwacji i szukamy sprawdzonych apartamentów dla 12 dorosłych osób.
Próbowałem szukać czegoś na własną rękę ale z racji dużej liczby osób jest dosyć ciężko, dlatego też może ktoś poleciłby coś fajnego w Baskiej Vodzie (mówię oczywiście o kilku apartamentach w jednym obiekcie). Dodam, że potrzebujemy 4 oddzielne dwuosobowe pokoje dla par, reszta to mogą być dostawki.
Jakby ktoś mógł coś polecić proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Nie ma takich szans


Nie ma szans na dostanie kilku (2-3) apartamentów w jednym obiekcie?

liryQ chodzi o to że każdy obiekt na wynajem ma różnej wielkości apartamenty a z tego co widzę Ty poszukujesz samych dwójek z dostawkami.


To w takim razie może źle się wyraziłem. Równie dobrze może to być 3 razy 4 os. apartament, kombinacje obojętne. Chodzi po prostu o to żeby każda para miała swój pokój.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 07.02.2016 18:07

W BaśkaVoda
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jest 5 apartamentów 2+2 i na parterze studio chyba 2, lub 2+1
Na stronie ceny dosyć wysokie ale warto się targować.Wytargowałam 45 euro początek lipca dla 2 osób. Na stronie 80 euro
Ostatnio edytowano 08.02.2016 13:34 przez karin74, łącznie edytowano 1 raz
wojtex811
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtex811 » 08.02.2016 09:22

nailew napisał(a):Właśnie wróciłam z Baski Vody. Nie powinniście miec problemów ze znalezieniem fajnej miejscówki. Na każdym kroku były kartki z wolnymi apartamentami i pokojami. Jeśli chcesz mogę dac namiar na super miejscówkę. Byliśmy w tym samym miejscu już 2 raz. Nigdy nie spotkałam się z taką gościnnością i życzliwością. Apartament jakieś 200m do morza, jak się trafi na 2 piętro to jest widok na morze, jeśli nie to widok na góry.

Witam ,proszę na namiary apartamentu w Baśka Voda mój e-m adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuję i pozdrawiam
wojtex811
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtex811 » 08.02.2016 09:23

wojtex811
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.02.2016
Imię: Jola

Postnapisał(a) wojtex811 » 08.02.2016 09:22

nailew napisał(a):
Właśnie wróciłam z Baski Vody. Nie powinniście miec problemów ze znalezieniem fajnej miejscówki. Na każdym kroku były kartki z wolnymi apartamentami i pokojami. Jeśli chcesz mogę dac namiar na super miejscówkę. Byliśmy w tym samym miejscu już 2 raz. Nigdy nie spotkałam się z taką gościnnością i życzliwością. Apartament jakieś 200m do morza, jak się trafi na 2 piętro to jest widok na morze, jeśli nie to widok na góry.


Witam ,proszę na namiary apartamentu w Baśka Voda mój e-m adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry dziękuję i pozdrawiam
zadzior89
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 28.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadzior89 » 08.02.2016 13:09

Witam wszystkich,
ja z kolei zastanawiam się czy w Breli nie będę miał problemu znalezienia apartamentu da 3 par w ciemno(6+0, 6+1, 6+2 - takie apartamenty widziałem w ofercie by każda para miała jednak osobną sypialnie a nie musiała jedna gnieździć się w pokoju dziennym)

Planujemy dość oblegany okres tj od 2 lipca 2016 na 10 dni (zastanawiam się czy 10 dni też nie będzie problemu z racji nie zachowania zmian turnusowych)

Byłem już na Ciovo i Basce Vodej i wsumie problemów nie było, tyle że wtedy szukaliśmy noclegu dla 4 osób.
Co myślicie o wyprawie w 6 w ciemno w takim okresie do Breli?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.02.2016 14:24

zadzior89 napisał(a):Witam wszystkich,
ja z kolei zastanawiam się czy w Breli nie będę miał problemu znalezienia apartamentu da 3 par w ciemno(6+0, 6+1, 6+2 - takie apartamenty widziałem w ofercie by każda para miała jednak osobną sypialnie a nie musiała jedna gnieździć się w pokoju dziennym)

Planujemy dość oblegany okres tj od 2 lipca 2016 na 10 dni (zastanawiam się czy 10 dni też nie będzie problemu z racji nie zachowania zmian turnusowych)

Byłem już na Ciovo i Basce Vodej i wsumie problemów nie było, tyle że wtedy szukaliśmy noclegu dla 4 osób.
Co myślicie o wyprawie w 6 w ciemno w takim okresie do Breli?

W Breli w lipcu ciężko będzie w ciemno o coś dobrego.
Namiar w PW - w lipcu jeszcze są wolne miejsca, ale trzeba celować z urlopem w "okienko"
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 08.02.2016 14:24

zadzior89 napisał(a):Witam wszystkich,
ja z kolei zastanawiam się czy w Breli nie będę miał problemu znalezienia apartamentu da 3 par w ciemno(6+0, 6+1, 6+2 - takie apartamenty widziałem w ofercie by każda para miała jednak osobną sypialnie a nie musiała jedna gnieździć się w pokoju dziennym)

Planujemy dość oblegany okres tj od 2 lipca 2016 na 10 dni (zastanawiam się czy 10 dni też nie będzie problemu z racji nie zachowania zmian turnusowych)

Byłem już na Ciovo i Basce Vodej i wsumie problemów nie było, tyle że wtedy szukaliśmy noclegu dla 4 osób.
Co myślicie o wyprawie w 6 w ciemno w takim okresie do Breli?

Nawet o tym nie myśl,no chyba że chcesz spać w aucie a i tak znajomi Cię ubiją :D
zadzior89
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 28.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadzior89 » 09.02.2016 10:10

Aż taka różnica jest między Brela a Baśka?
Na początku sierpnia jak byliśmy, to nie było problemu

@Janusz - dzięki za namiar zaraz będę pisał



edit - 200m od morza nie jest nam straszne :)


A jak sądzicie jak by wyglądała sytuacja gdybym szukał 2x 4os apartamentów
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 09.02.2016 12:03

zadzior89 napisał(a):Aż taka różnica jest między Brela a Baśka?
Na początku sierpnia jak byliśmy, to nie było problemu

@Janusz - dzięki za namiar zaraz będę pisał



edit - 200m od morza nie jest nam straszne :)


A jak sądzicie jak by wyglądała sytuacja gdybym szukał 2x 4os apartamentów


Jeśli w Breli weźmiesz apartament oddalony od plaży o 200m., to w zależności od miejsca miał do pokonania od 200 do 300 schodków.Z taką ilością.Baska w porównaniu do Breli to płaszczyzna :D ,wejdż sobie na street view i przejdź po miejscowościach(sam zobaczysz).Nie jedź w ciemno do Breli w sezonie(sądzę że chciałbyś mieć udany urlop).
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 09.02.2016 12:07

A wiadomo jak jest bardziej pionowo to jest też mniej kwater,Brela jest lubiana przez turystów,nie tylko z Polski.Jet tam wielu Niemców i Czechów i dlatego kwatery są tam rezerwowane rok wcześniej,Baska w porównaniu do Breli to spęd ludzi.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.02.2016 12:14

Brela (jest kilka dzielnic)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Baška Voda (bardziej zwarta)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zadzior89
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 28.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadzior89 » 09.02.2016 12:21

Dzięki za odpowiedź. Będę w takiej sytuacji szukał dla 6 żeby zarezerować. Maksymalny budżet jaki będziemy posiadać to ok 1200 EUR za 10 dni (sam nie wiem czy uda się coś okoli 6+0 wyhaczyć czy jednak będzie trzeba się zadowolić 4+2)

Jeśli nie znajdę przez internet nic ciekawego prawdopodobnie pojedziemy w ciemno, a gdy potwierdzą się Twoje słowa i ciężko będzie znaleźć pojedziemy po prostu dalej, bo przecież w promieniu 25km od Breli mamy Omiś, Mimice, Pisak, Baske, Promajane, Kravice a to kwestia dodatkowych 2h

Generalnie trochę się zasmuciłem bo w Baśce nie odpowiadała mi jedynie plaża a właściwie woda do popływania z rurką, no i 2x w to samo miejsce to trochę średnio. Na Ciovo w Slatine było super - byliśmy u Pani Grażyny z forum i to było dla mnie miejsce idealne, do plaży z 200m, sporo kamieni a przez to dno morza było ciekawe i czyste
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.02.2016 12:36

zadzior89 napisał(a):@Janusz - dzięki za namiar zaraz będę pisał


Ivo mi napisał, że w lipcu jeszcze są wolne terminy, sierpień wypełniony. :idea:
zadzior89
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 28.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) zadzior89 » 09.02.2016 12:46

Pisałem i to jedyna osoba która dotychczas mi nie odpowiedziała,
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.02.2016 12:55

zadzior89 napisał(a):Pisałem i to jedyna osoba która dotychczas mi nie odpowiedziała,

Odpisuje po kilku dniach, bo pracuje poza miejscem zamieszkania.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone