Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 07.01.2013 17:33

Ludziska, trochę inicjatywy, jak nie wyślecie z 50 maili i nie spędzicie tygodni przed komputerem to nie znajdziecie :P taki to urok tych poszukiwań :)
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 07.01.2013 19:57

Też jestem tego zdania.
Poszukiwania - to też część wyprawy do Hrvatska !!!
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 07.01.2013 21:00

jak jednak widać wiele osób woli mieć wszystko na złotej tacy podane.. szkoda że nie chcą by ktoś za nich na urlop pojechał.. :) Jeśli jednak jest ktoś chętny na taki układ to ja się piszę ale to już w 2014 bo w 2013 naszym celem jest iSTRIA.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 08.01.2013 19:00

Potencjalni Cromaniacy !!!!!!! Czy wy nie przeginacie???????????


Nie dość że dla wielu osobom z was NIE CHCE SIĘ szukać apartamentów, nie dość że wielu osobom z Was NIE CHCE SIĘ czytać postów zawierających wszystkie dane i opis apartamentów które ktoś poleca TO JESZCZE CHCECIE BY KTOŚ W WASZYM IMIENIU PISAŁ ZAPYTANIA DO KWATER Z ZAPYTANIEM CZY JEST MIEJSCE W DANYM TERMINIE I JAKA JEST CENA ZA PODANĄ PRZEZ WAS LICZBĘ OSÓB.

Jeżeli nie znacie jakiegokolwiek języka poza polskim - to jak chcecie jechać do Chorwacji i egzystować w tym pięknym kraju ???? Będziecie wszędzie chodzić z tłumaczami ? Ze słownikami ?

:) :) :) :) :) Teraz czekamy na to by odezwała się do nas parka która nam zaproponuje by zamiast nich jechać do Chorwacji w 2014. :) :) :) :) :)
Jacck77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacck77 » 08.01.2013 20:02

cronaturki napisał(a):Potencjalni Cromaniacy !!!!!!! Czy wy nie przeginacie???????????


Nie dość że dla wielu osobom z was NIE CHCE SIĘ szukać apartamentów, nie dość że wielu osobom z Was NIE CHCE SIĘ czytać postów zawierających wszystkie dane i opis apartamentów które ktoś poleca TO JESZCZE CHCECIE BY KTOŚ W WASZYM IMIENIU PISAŁ ZAPYTANIA DO KWATER Z ZAPYTANIEM CZY JEST MIEJSCE W DANYM TERMINIE I JAKA JEST CENA ZA PODANĄ PRZEZ WAS LICZBĘ OSÓB.

Jeżeli nie znacie jakiegokolwiek języka poza polskim - to jak chcecie jechać do Chorwacji i egzystować w tym pięknym kraju ???? Będziecie wszędzie chodzić z tłumaczami ? Ze słownikami ?

:) :) :) :) :) Teraz czekamy na to by odezwała się do nas parka która nam zaproponuje by zamiast nich jechać do Chorwacji w 2014. :) :) :) :) :)


Przesadzasz z tym językiem:), nie potrzeba znać żadnego ,aby jechać do Chorwacji. Polski wystarczy, co nie znaczy ,że znajomość języków w pewnych sytuacjach przyda się.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 08.01.2013 20:24

Jacck77 napisał(a):
cronaturki napisał(a):Potencjalni Cromaniacy !!!!!!! Czy wy nie przeginacie???????????


Nie dość że dla wielu osobom z was NIE CHCE SIĘ szukać apartamentów, nie dość że wielu osobom z Was NIE CHCE SIĘ czytać postów zawierających wszystkie dane i opis apartamentów które ktoś poleca TO JESZCZE CHCECIE BY KTOŚ W WASZYM IMIENIU PISAŁ ZAPYTANIA DO KWATER Z ZAPYTANIEM CZY JEST MIEJSCE W DANYM TERMINIE I JAKA JEST CENA ZA PODANĄ PRZEZ WAS LICZBĘ OSÓB.

Jeżeli nie znacie jakiegokolwiek języka poza polskim - to jak chcecie jechać do Chorwacji i egzystować w tym pięknym kraju ???? Będziecie wszędzie chodzić z tłumaczami ? Ze słownikami ?

:) :) :) :) :) Teraz czekamy na to by odezwała się do nas parka która nam zaproponuje by zamiast nich jechać do Chorwacji w 2014. :) :) :) :) :)


Przesadzasz z tym językiem:), nie potrzeba znać żadnego ,aby jechać do Chorwacji. Polski wystarczy, co nie znaczy ,że znajomość języków w pewnych sytuacjach przyda się.




dostałem kilka wiadomości typu "mam prośbę , czy mozesz napisać do tego pensjonatu co mi polecalaś w brelli czy mają wolne terminy lipiec ? .... i jaka cena"


ale to ja przesadzam ? :)
Może faktycznie nie trzeba znać języków by egzystować w Chorwacji ale jak widać ludziom SIĘ NIE CHCE Ruszyć swoimi makówkami by sklecić kilka zdań w innym języku niż polski.


PS i jeszcze sie okazało w powyższej wiadomości ze jestem kobietą.... ręce opadają :)
tolek1
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tolek1 » 08.01.2013 22:17

Wystarczy "Tłumacz Google". Wprawdzie nigdy nie będzie całkowicie poprawny, ale sens będzie zachowany.
principessina
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) principessina » 08.01.2013 22:35

Witam witam w tym roku zabralam sie wczesnie za szukanie apartamentu na sierpien, gdyz w tamtym w marcu nie tyle co nie bylo wolnych apartamentow, ale wolnych miejsc na prom (plyniemy z Bari), czytalam o Brela i Baska Voda, chcialabym sie zapytac czy tam tez jest wszedzie "pod gore" wracajac z plazy? dziekuje za pomoc
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 08.01.2013 22:42

principessina

nie wszędzie.... jak sie już wyjdzie na góre to na górze jest już w miarę płasko :)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

My do apartamentu mieliśmy pod górkę- fakt ale dzięki temu pewne część ciała się tak wyrobiły ze ho ho :) A to ma same atuty :)

,
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 20.01.2013 14:07

Witam
My trzeci rok z rzędu jedziemy do Baśka Voda do tego samego gospodarza , my mamy o tyle dobrze, że nie musimy piąć się pod górkę, ale nie które kwatery wymagają sporo wysiłku :P :P .Zależy w którym miejscu wylądujesz :o
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 20.01.2013 19:43

W tym roku jest jakas masakra z kwaterami ......
odpowiedzi: sorry zajęte, wynajmujemy tylko od soboty do soboty więc 7 lub 14 dni, drogo jak piernik .....
i też lądujemy u naszego starego gospodarza 3-ci raz z rzedu - tyle że po sąsiedzku w Makarskiej.
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 20.01.2013 20:22

Witam
Ja już mam rezerwacje :D
Z tego co pisała właścicielka ma wolne terminy.
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 20.01.2013 22:35

blazej_k1 napisał(a):Witam
Ja już mam rezerwacje :D
Z tego co pisała właścicielka ma wolne terminy.


...my tez :) tym razem Brela - szkoda tylko, ze do sierpnia tak daleko :P
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 20.01.2013 22:37

Mikolaj napisał(a):Ludziska, trochę inicjatywy, jak nie wyślecie z 50 maili i nie spędzicie tygodni przed komputerem to nie znajdziecie :P taki to urok tych poszukiwań :)


mała korekta - 150 mail'i i 2 tygodnie przed kompem :P
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 21.01.2013 09:26

Ja posłałem jakieś 120 szt ..... ;)

Mozesz podesłać namiary na kwaterkę na maila z profilu i jakie koszty ?
pawelli40(malpa)interia.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone