Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutnia

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1378
Dołączył(a): 27.01.2012
Re: ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 03.04.2018 21:24

Melkart napisał(a):Pora kończyć, dość już tych gór, chyba :?: :)


Jak dla mnie to gór nigdy dosyć :lol: Wspaniałe miejsca pokazujesz w relacji 8O . Aż chce się wrócić Waszym śladem :)
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 13.08.2010
Re: ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutn

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 04.04.2018 13:10

Jak dla mnie to jedna z ciekawszych relacji na forum. Może dlatego, że pokazujesz miejsca, które mnie także bardzo interesują, choć nastawiam się raczej na dzień-dwa w Austrii w drodze do Włoch. Na dłuższy pobyt w tym kraju na razie nie mam szans, niestety.
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012
Re: ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutn

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 04.04.2018 13:21

Piknie, pięknie :D I już gotowe marzenie - pojechać tam (tylko nie wiem kiedy, ale w pamięci będzie) :papa:
Melkart
Cromaniak
Posty: 683
Dołączył(a): 02.11.2011
Re: ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melkart » 05.04.2018 15:40

Jak dla mnie to gór nigdy dosyć :lol: Wspaniałe miejsca pokazujesz w relacji 8O . Aż chce się wrócić Waszym śladem :)


Dla mnie też nigdy dosyć gór, to jest już uzależnienie, jest szansa powrotu w Alpy czego i Tobie życzę :)
Melkart
Cromaniak
Posty: 683
Dołączył(a): 02.11.2011
Re: ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melkart » 05.04.2018 15:47

Jak dla mnie to jedna z ciekawszych relacji na forum. Może dlatego, że pokazujesz miejsca, które mnie także bardzo interesują, choć nastawiam się raczej na dzień-dwa w Austrii w drodze do Włoch. Na dłuższy pobyt w tym kraju na razie nie mam szans, niestety.

Góra


Wielkie dzięki za ocenę relacji :oops: :) Dobre i dzień-dwa tranzytem, zawsze to już jakaś odskocznia ze zwiedzaniem od głównych szlaków drogowych do Włoch :)
Melkart
Cromaniak
Posty: 683
Dołączył(a): 02.11.2011
Re: ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melkart » 05.04.2018 15:50

Piknie, pięknie :D I już gotowe marzenie - pojechać tam (tylko nie wiem kiedy, ale w pamięci będzie) :papa:


Alpy zimą i latem, zawsze piękne, życzę oby się udało jak najszybciej :) , lodowce gołym okiem się topią :( :papa:
Melkart
Cromaniak
Posty: 683
Dołączył(a): 02.11.2011
Re: ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melkart » 10.04.2018 14:28

Dopiero było willkommen a tu już po ptakach i dzień pakowania :cry: , który nie należy do najprzyjemniejszych. Jeszcze ostatnia wizyta na basenie, ostatnie spojrzenie z pokojowego balkonu na pobliskie góry oraz hotel i powrót do nizinnej rzeczywistości :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Drobnym pocieszeniem było to, że trasę powrotną wybraliśmy sobie przez bliskie okolice GA-PA a więc delikatnie musnęliśmy Alp Bawarskich. Może się uda w przyszłości potraktować z należytą starannością ten zacny kawałek Alp, pieśń przyszłości ale trzeba snuć, kreślić plany, kupować mapy i marzyć :) :idea: :?:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak upłynął nam raczej dość spokojnie ale chyba również nie sennie urlop :wink: :smo:

Dziękuje za wspólnie spędzoną alpejską podróż z Wami. DO ZOBACZENIA :!: :papa: :)
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014
Re: ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 10.04.2018 14:30

Pięknie było....to ja dziękuję :wink:
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 13.08.2010
Re: ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutn

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 10.04.2018 14:37

Ja również dziękuję za ciekawą relację. I do następnego razu!
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18309
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutn

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 10.04.2018 17:29

Melkart napisał(a):Pora kończyć, dość już tych gór, chyba :?: :)


Bardzo fajnie się z Wami odpoczywa w tych górach 8)

Dziękuję , czekam na kolejną Twoją relację


Pozdrawiam
Piotr
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1378
Dołączył(a): 27.01.2012
Re: ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutn

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 10.04.2018 20:39

Dziękuję za ciekawą i inspirującą relację :)
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
ALPY. Tu się oddycha latem. SPECTREkularna tyrolska lutnia - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone