Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Albania i Czarnogóra - pytania, porady

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
atlantick
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 10.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) atlantick » 11.08.2015 21:07

A mam takie pytanie.. poniewaz jade sam do Czarnogóry, moze bedzie ktos w czasie 17.08 - 27.08 na terenie Czarnogóry..z miłą chęcią bym się dołączył samochodem :)
gosi.a11
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosi.a11 » 11.08.2015 22:37

Witam wszystkich.
Wyjazd do Czarnogóry mogę określić jednym słowem WIELKA POMYŁKA
Jeśli ktoś lubi zatłoczoną pełną śmieci ,niedopałków oraz psich odchodów plażę gdzie za 2 leżaki płaci się 10 EURO to niech się wybierze do miejscowości Dobra Voda gdzie poza paroma mizernymi knajpkami oraz straganami nic niema . Są owszem dobre kwatery ale nic , powtarzam nic ani piękne krajobrazy ani w miarę czysta woda nie zrekompensuje widoku góry śmieci , których nikt nie sprząta, specyficznego zapaszku , który wdziera się w nozdrza . Zwłaszcza dzieci mogą być narażone na jakieś zarażenia .
Ponadto sama trasa to jakaś masakra w korku przy temperaturze jaka tam panuje staliśmy do 6 h okazało się , że to taka czarnogórska norma . Zdecydowanie odradzam , Czarnogóra jest do obejrzenia w 2 dni i to na pewno po sezonie ( celem uniknięcia korków) . Zaznaczam, że nie jestem malkontentem i w różnych warunkach zdarzało mi się przebywać ale żeby pokonać tyle tysięcy kilometrów i doświadczyć takich "doznań" to przesada . Pozdrawiam
gosi.a11
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosi.a11 » 11.08.2015 22:38

Witam wszystkich.
Wyjazd do Czarnogóry mogę określić jednym słowem WIELKA POMYŁKA
Jeśli ktoś lubi zatłoczoną pełną śmieci ,niedopałków oraz psich odchodów plażę gdzie za 2 leżaki płaci się 10 EURO to niech się wybierze do miejscowości Dobra Voda gdzie poza paroma mizernymi knajpkami oraz straganami nic niema . Są owszem dobre kwatery ale nic , powtarzam nic ani piękne krajobrazy ani w miarę czysta woda nie zrekompensuje widoku góry śmieci , których nikt nie sprząta, specyficznego zapaszku , który wdziera się w nozdrza . Zwłaszcza dzieci mogą być narażone na jakieś zarażenia .
Ponadto sama trasa to jakaś masakra w korku przy temperaturze jaka tam panuje staliśmy do 6 h okazało się , że to taka czarnogórska norma . Zdecydowanie odradzam , Czarnogóra jest do obejrzenia w 2 dni i to na pewno po sezonie ( celem uniknięcia korków) . Zaznaczam, że nie jestem malkontentem i w różnych warunkach zdarzało mi się przebywać ale żeby pokonać tyle tysięcy kilometrów i doświadczyć takich "doznań" to przesada . Pozdrawiam
marwyk
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 05.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwyk » 12.08.2015 07:45

Nie pasuje dana miejscowość jedzie się dalej, a nie narzeka. Ja w Albanii przejechałem całe wybrzeże i wreszcie znalazłem miejsce dla siebie. A myśląc tak jak Ty to nawrócił bym w kierunku Chorwacji
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 12.08.2015 07:54

gosi.a11 napisał(a):Witam wszystkich.
Wyjazd do Czarnogóry mogę określić jednym słowem WIELKA POMYŁKA
Jeśli ktoś lubi zatłoczoną pełną śmieci ,niedopałków oraz psich odchodów plażę gdzie za 2 leżaki płaci się 10 EURO to niech się wybierze do miejscowości Dobra Voda gdzie poza paroma mizernymi knajpkami oraz straganami nic niema . Są owszem dobre kwatery

co na to user Slavko... :)
gosi.a11 napisał(a):ale nic , powtarzam nic ani piękne krajobrazy ani w miarę czysta woda nie zrekompensuje widoku góry śmieci , których nikt nie sprząta, specyficznego zapaszku , który wdziera się w nozdrza . Zwłaszcza dzieci mogą być narażone na jakieś zarażenia .
Ponadto sama trasa to jakaś masakra w korku przy temperaturze jaka tam panuje staliśmy do 6 h okazało się , że to taka czarnogórska norma . Zdecydowanie odradzam , Czarnogóra jest do obejrzenia w 2 dni i to na pewno po sezonie ( celem uniknięcia korków) . Zaznaczam, że nie jestem malkontentem i w różnych warunkach zdarzało mi się przebywać ale żeby pokonać tyle tysięcy kilometrów i doświadczyć takich "doznań" to przesada . Pozdrawiam

napisałem kiedyś nt nieporządku: plaża niekoniecznie super, śmieci i ludzie spędzający wśród nich przyjemnie czas. My będziemy plażować nieco dalej, bez tłumów… i śmieci. w mojej relacji, aczkolwiek nie mogę powiedzieć, że taki brud był wszędzie, zapaszku nie było, korki doświadczyłem tylko na granicy w dzień końca wakacji, więc to było normalne;
chcę tam wrócić na pewno (piękny kraj), tak jak do Albanii, której płn mnie rozczarowała
marwyk
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 05.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwyk » 12.08.2015 08:46

Dokładnie płn Albani to pomyłka, trzeba jechać dalej za przełecz Liogara i już tam na miejscu szukać co komu pasuje a jest w czym wybierać
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 12.08.2015 09:28

Hmm. Ja za dwa dni jadę do MNE i trochę zaczynam być przerażony... Dwa dni na cala Czarnogórę na zwiedzanie? To ja poproszę plan wycieczki żeby w dwa dni wszystkie warte obejrzenia rejony zobaczyć. Mimo wszystko jestem dobrej myśli i mam nadzieje wrócić zadowolony :D
atlantick
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 10.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) atlantick » 12.08.2015 09:39

rufus zadzwoń do mnie na 739584254 ja tez jade tylko ze w niedziele, może dołącze do Was.. razem razniej :), tez troszkę mnie przestraszyla relacja z czarnogóry... :)
gosi.a11
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosi.a11 » 12.08.2015 10:05

marwyk napisał(a):Nie pasuje dana miejscowość jedzie się dalej, a nie narzeka. Ja w Albanii przejechałem całe wybrzeże i wreszcie znalazłem miejsce dla siebie. A myśląc tak jak Ty to nawrócił bym w kierunku Chorwacji


Dzień dobry .
Niestety był to zorganizowany wypoczynek i "ucieczka" była mało możliwa ze względów finansowych oraz logistycznych . Pozdrawiam
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 12.08.2015 10:09

gosi.a11 przykro mi że tak spędziłaś wakacje ,ale to nie jest norma to co piszesz.Wystarczy poczytać relacje z Czarnogóry.Ja nie trafiłam w ogóle na korki ,na śmieci na plaży również,choć jak wspominałam ,nie jestem fanką czarnogórskich plaż.Ale z tymi dwoma dniami na Czarnogórę to pojechałaś na maxa :mrgreen:
Tyle to mi na sam Kotor nie starcza 8O

Widzę ,że piszesz o "zorganizowanym" wypoczynku,domyślam się ,że przez biuro,ja też byłam dwa lata temu z biurem i było całkiem fajnie ,choć faktycznie wtedy nie ma takiego pola manewru,żeby zmieniać miejsce pobytu.
Dlatego warto wybrać się i opracować sobie trasę samemu,a gwarantuję Ci ,że dwa dni o których piszesz to będzie jakiś żart :)
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 12.08.2015 12:30

No ...... Gosia jak się Slavko dowie co Ty piszesz o Dobrej Vodzie to Ci nogi .......... z du...py powyrywa. :D
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 12.08.2015 14:32

hej! Tak drastycznie, nie będzie... w Dobra Voda jest tłok (ale w szczycie sezonu wszędzie jest tłok), znajdzie się jakiś papier na plaży, zwłaszcza przy śmietnikach plażowych... nie wiem, czy jeszcze pojadę w tamte strony, ale gdybym pojechał, to właśnie do Czarnogóry - Dobra Voda.
perkov
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) perkov » 14.08.2015 14:26

Witam, czy ktoś się wybiera do Czarnogóry 20 sierpnia ? Lece do Podgoricy(enter air) i w zasadzie interesuje mnie transport z lotniska do Kotoru. Czy ktoś jest w stanie pomóc znaleźć najlepszy środek transportu? Ps: jak wygląda sytuacja z wynajmem samochodu? Mam co prawda 30 lat ale prawo jazdy od niecałego roku i z tego co czytam to minium rok posiadania prawo jazdy jest wymagane. Czy ktoś wypożyczał auto bez wymaganego stażu ? Dzieki za podpowiedzi/odpowiedzi i pozdrawiam.
JurekM73
Croentuzjasta
Posty: 162
Dołączył(a): 25.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) JurekM73 » 14.08.2015 21:44

Wg. mnie MNE to max do Petrovac, dalej na południe to już niekoniecznie, jest taniej ale brudniej
Niektórzy jadąc z biurem za małe pieniądze oczekują cudów.
Mi MNE bardzo się podobała , przypomnę moje fotki https://goo.gl/photos/etAx3dLa2RNbQFNWA
Widokowo najładniejsza z pośród CRO, BG, AL, MNE.
atlantick
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 10.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) atlantick » 15.08.2015 02:29

perkov ja jade do czarnogory 18tego i bede tam z 5 dni, jade sam samochodem , jak chcesz dołączyc i zwiedzac Czarnogórę to zadzwon , zabiore ciebie a pozniej odstawie na lotnisko :), moj telefon 739584254
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Albania i Czarnogóra - pytania, porady - strona 119
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone