Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Albania i Czarnogóra - pytania, porady

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
marwyk
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 05.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwyk » 28.06.2015 18:05

Zasięg grecki bez problemu można złapać nawet dalej w terenie otwartym. A położenia tych plaż tez jestem ciekaw choć byłem już tam kilka razy. Myśle że dojazd nisko zawieszonym autem może być problemem
Kaczaza
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaczaza » 28.06.2015 18:23

Mam jeszcze jedno pytanie- jak jest z zieloną kartą? Trzy lata temu mieliśmy zieloną kartę wypisaną na miejscu w placówce PZU. Teraz mamy ubezpieczenie w Proama i jest problem, ponieważ nie wystawiają takiego dokumentu od ręki i trzeba czekać na niego do 14 dni, jutro wyjeżdżamy :-)

Bez zielonej karty będzie ciężko?
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 28.06.2015 18:32

Około 3 lata temu znajomi jadąc do Czarnogóry zapomnieli zielonej karty i za 150 euro im wystawili kartę na granicy Węgiersko-Serbskiej za małe auto VW Polo :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2015 18:40

Kaczaza napisał(a):Mam jeszcze jedno pytanie- jak jest z zieloną kartą? Trzy lata temu mieliśmy zieloną kartę wypisaną na miejscu w placówce PZU. Teraz mamy ubezpieczenie w Proama i jest problem, ponieważ nie wystawiają takiego dokumentu od ręki i trzeba czekać na niego do 14 dni, jutro wyjeżdżamy :-)

Bez zielonej karty będzie ciężko?


Bez zielonej karty będzie baaardzo ciężko w przypadku zaistnienia okoliczności, w których jest niezbędna.

Może też być kontrolowana /nie zawsze, ale wymóg posiadania jest/ przy przekraczaniu granicy z Czarnogórą i innymi krajami spoza EU. Poszukaj wątków o zielonej na forum. podobno można kupić na granicy, ale jest znacznie drożej. Poszukaj w necie czy nie można kupić gdzieś on-line.

Albo kup w jakiejś agencji po drodze.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.06.2015 22:22

Kaczaza napisał(a):Mam jeszcze jedno pytanie- jak jest z zieloną kartą? Trzy lata temu mieliśmy zieloną kartę wypisaną na miejscu w placówce PZU. Teraz mamy ubezpieczenie w Proama i jest problem, ponieważ nie wystawiają takiego dokumentu od ręki i trzeba czekać na niego do 14 dni, jutro wyjeżdżamy :-)

Bez zielonej karty będzie ciężko?

Przysyłają szybciej ale nie w jeden dzień.Może ich agenci wystawiaja od ręki.Samą zieloną kartę bez ubezpieczeń kupisz w BTA

http://reso.com.pl/pl/produkty/ubezpiec ... ona-karta/
marwyk
Croentuzjasta
Posty: 271
Dołączył(a): 05.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) marwyk » 29.06.2015 07:50

Ja zamiawiałem kurierem w piatek i nawet w sobote przysłali - dopłaciłem coś 30-40 za przesyłke
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 29.06.2015 21:22

Ja mam u ubezpieczyciela za darmo zieloną kartę. Mam odebrać ze 2 dni przed wyjazdem.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 29.06.2015 21:28

Ural, Petrovac i Crnagora, czekają na Ciebie!
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 29.06.2015 21:46

Jaka pogoda jest w Czarnogórze. No i naturalnie woda. Jak Ci się podoba Dobra Voda. Byłeś może w Petrovacu ?

Pozdrawiam z deszczowej Polski.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 29.06.2015 21:53

Pogoda... lampa. Dobra Voda ok... przejeżdżałem przez Petrovac - też ok... wybrzeże czarnogórskie, to jedna niekończąca się miejscowość... pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2015 21:59

Ural, leć za rok nad morze Czerwone. Nie ma problemów z temperaturą wody i powietrza. Nie ma problemów z noclegami po drodze, wyżywieniem, atrakcjami. Wszystko "all". I cena taka sama. Polecam rejon Marsa alam.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 29.06.2015 22:05

Ural, nie leć tam! za gorąco się tam robi!
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 29.06.2015 22:11

Ołowiany odstąpię Ci Last Minute Tunezja. Jak na razie Europa mnie interesuje. :D :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.06.2015 22:13

Ural napisał(a):Ołowiany odstąpię Ci Last Minute Tunezja. Jak na razie Europa mnie interesuje. :D :papa:

A masz kupioną tą Tunezję ?
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 29.06.2015 22:14

Wracamy do brzegu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Albania i Czarnogóra - pytania, porady - strona 102
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone