Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Albania apartamenty

Nazwa Albanii wywodzi się ze źródeł greckich i rzymskich, nawiązując do koloru białego. Sami Albańczycy używają nazwy Shqipëria, co oznacza Krainę Orłów. Albania jest niewielkim krajem - jej powierzchnia wynosi to niewiele mniej niż powierzchnia województwa wielkopolskiego.
CroTom
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 16.02.2014
Albania apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroTom » 31.08.2017 20:23

Witam
Jak w temacie poszukuje fajnej miejscówki na wakacje 2018 np.Ksamil
2 osoby dorosłe + 2 dzieci pokój z widokiem na morze .lazienka.Wi-Fi.Klima .parking
Bardzo proszę o sprawdzone namiary na fajną spokojną miejscówka z dala od głośnych pabow restauracji czy innych hałasów .
dudzis
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 16.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudzis » 27.08.2019 07:55

wątek stary i nieruszany ale może jest ktoś kto pomoże, po cro i czarnogórze przyszedł czas na albanię, tak naprawdę to biorę pod uwagę tylko qeparo, himare, i dhermi ale największym bólem jest to że jak szukam noclegów to ni cholery niemogę znaleźć pensjonatu z 4 apartamentami dla 2+2, 2+2, 2+1, 2 jeździmy zawsze grupą i jestem w szoku że już teraz porezerwowane albo brak ogłoszeń może macie jakieś namiary potwierdzone /najlepiej w tym roku/ na jakieś adresy apartamentów ??????
aaaa czy większość apartamentów w albanii jest bez aneksów kuchennych???
aaaa i znowu aaaa noclegi dotyczą 2020r.
maciej00
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 03.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej00 » 08.09.2019 13:51

jeżeli chcesz mam fajną miejscówkę w Sarandzie. Sprawdzona w tym roku , a dokładnie 3 tyg. temu.
dudzis
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 16.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudzis » 09.09.2019 13:53

proszę o podrzucenie chętnie zerknę
CroTom
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroTom » 09.09.2019 16:13

Witam ,
kolego maciej00 możesz mi podesłać też na priv namiary na apartament w Albanii będę wdzięczny za sprawdzone miejsce.Pozdrawiam CroTom
CroTom
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 16.02.2014
Albania Saranda

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroTom » 29.09.2019 19:01

Witam poszukuje sprawdzonego miejsca w Saranda lub ksamil tzn. Apartamentu dla 2+2 oraz bezpieczny parking bede wdzieczny za info.
mkbojarczuk
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 02.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkbojarczuk » 20.10.2019 13:50

dudzis napisał(a):wątek stary i nieruszany ale może jest ktoś kto pomoże, po cro i czarnogórze przyszedł czas na albanię, tak naprawdę to biorę pod uwagę tylko qeparo, himare, i dhermi ale największym bólem jest to że jak szukam noclegów to ni cholery niemogę znaleźć pensjonatu z 4 apartamentami dla 2+2, 2+2, 2+1, 2 jeździmy zawsze grupą i jestem w szoku że już teraz porezerwowane albo brak ogłoszeń może macie jakieś namiary potwierdzone /najlepiej w tym roku/ na jakieś adresy apartamentów ??????
aaaa czy większość apartamentów w albanii jest bez aneksów kuchennych???
aaaa i znowu aaaa noclegi dotyczą 2020r.


mogę polecić
na dole sa 4 apartamenty
https://www.booking.com/hotel/al/green- ... a378509dd8
co prawda widzę,ze teraz sa 3 osobowe? ale może z tym nie ma problemu,bo jak byliśmy to przynajmniej 2 rodziny były 2 +2 w tym moja.aneksy kuchenne mialy a na dworze byla taka jakby letnia kuchnia.

Himare-livadh


tel:+355698591576
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

popytaj,oni maja jeszcze jakies domki wolnostojace.
Ta Sofia jest miejscowa wiec wszystkich zna.

Powrót do Albania - Shqipëria



cron
Albania apartamenty
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone