Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualne przewodniki, mapy

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.05.2013 06:39

redaktorm napisał(a):do tego dwie mapy. jedna samochodowa a druga campingi.


8O

A ja dostałem jedną (tylko camping) - co za dyskryminacja ... :wink:
rafales
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafales » 14.05.2013 07:54

Ja otrzymałem 3. katalogi i 2. mapy. Maila z prośbą wysłałem w styczniu, a potem "poprawiłem" w marcu :) .
Wszystko w języku polskim, poza mapą kempingów.

Tak to wygląda
Obrazek
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 14.05.2013 07:58

wczoraj dostalismy dwa komplety map przewodników i innych ciekawych materiałów o Chorwacji :)

Częśc jest taka sama jak rok temu.. (przynajmniej na okładce nic si e nie zmieniło) :)
kasia874
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 14.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia874 » 14.05.2013 10:29

Witam serdecznie :)

to mój pierwszy post na forum :) wczoraj wysłałam maila z prośbą o przesłanie materiałów :)
zobaczymy za ile dni je dostane :) powolutku planuję Naszą podróż poślubną do Chorwacji - sierpień/wrzesień 2014 :) na ok 14 dni :)
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 14.05.2013 10:50

rafales napisał(a):Tak to wygląda
Obrazek


Dostałam dokładnie to samo...
E-mail z prośbą o wysłanie poszedł 07.05.13 - wczoraj przesyłka była u mnie :mrgreen:
Gofer83
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 09.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gofer83 » 14.05.2013 12:08

Ja pisałem do nich w ub tygodniu, wczoraj dostałem
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 14.05.2013 12:28

Witam. A tu fajny link - gdzie wszędzie był nakręcony Winnetou. I zdjęcia teraz i w filmie ... dla porównania. :) R. http://winnetou-filmplace.com/skript/5-galerie
kasia874
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 14.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia874 » 21.05.2013 22:00

Od wczoraj jestem również posiadaczką materiałów o Chorwacjii :)
Czekałam 7 dni, paczuszka nie naruszona :)
Dostałam dokładnie to samo co widać na zdjęciu wyżej u koleżanki :)
coobah
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 420
Dołączył(a): 03.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) coobah » 27.05.2013 01:40

w piątek dotarło tez do mnie..
czekałem około dwóch tygodni..
Zestaw identyczny jak na zdjęciu powyżej.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 04.06.2013 12:46

Również i ja od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką- czekałam niespełna tydzień czasu ☺
Arya1110
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arya1110 » 04.07.2013 11:47

Witam,
To mój pierwszy post na forum. Tegoroczna wyprawa na Chorwację będzie również moją pierwszą:) W związku z tym poszukuję sprawdzonych przewodników w formie papierowej (pomimo, iż uważam forum za nieocenioną skarbnicę wiedzy, zawsze warto mieć coś pod ręką w czasie podróży:)
Po wnikliwej lekturze forum przymierzam się do zakupu "Chorwacja. W kraju lawendy i wina. Wydanie 6" wydawnictwa Bezdroża i "Chorwacja. Przewodnik dla zmotoryzowanych" Pascala. Zastanawia mnie tylko czy przez ostatnie 3-4 lata od wydania informacje w nich zawarte się nie zdezaktualizowały. Dlatego bardzo proszę Cromaniaków ostatnio z nich korzystających o opinię:) Byłabym bardzo wdzięczna:)
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 04.07.2013 11:54

Oglądałem rożne przewodniki, na razie nic nie zakupiłem. Największą skarbnicą wydawała mi się publikacja Pascala miała ze 500 stron i kosztowała u mnie około 40 zł. Wada: papier cieniutki troszkę gazetowy i brak koloru. Ale treść aktualna bo przewodnik z 2013 roku. W gratisie BiH :)

http://www.arttravel.pl/pl/p/Chorwacja- ... ascal/8125
Arya1110
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arya1110 » 04.07.2013 12:05

Golibroda dzięki za ekspresową odpowiedź:) Również zwróciłam uwagę na ten przewodnik. Jednakże jakoś nie do końca mnie przekonał... Pomimo, iż na pewno zawiera mnóstwo ciekawych treści , to patrząc na samą słuszną objętość miałam wątpliwość czy jednak będzie ona dla mnie hm...powiedzmy "czytelny":P Zwłaszcza że to moja pierwsza wizyta w Chorwacji i obawiam się że z lekka mogłabym zagubić interesujące mnie, niezbędne na początek podstawowe informacje, w gąszczu innych ciekawostek:) To moja jedyna obiekcja. Jednak zakup tej pozycji jest bez wątpienia warty rozważenia:)
Marceli Szpak
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 115
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marceli Szpak » 04.07.2013 12:24

Również korzystamy z Pascala, z tych dwóch w opisie http://crolove.pl/przewodniki-po-chorwacji/
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 04.07.2013 17:05

Arya1110 - no właśnie informacji tam sporo, ale nie wiem na ile są czytelne. Z drugiej strony kupować przewodnik z obrazkami na papierze kredowym na którym jest po kilka zdań o okolicy też mija się z celem.

Jednak najlepszym przewodnikiem jest internet gdzie jest wszystko i to dokładnie opisane. Nie trzeba przewodnika, Ja czytając od dłuższego czasu forum i inne strony nabyłem sporo wiedzy turystycznej :)
Także staram się mieć w Cro dostęp do sieci nie ze względu na przywiązanie do komputera tylko jako najlepszy informator z każdej dziedziny, także turystycznej.

Mam nadzieję,że net będzie dostępny za przysłowiową złotówkę (kunę) zawsze i wszędzie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Aktualne przewodniki, mapy - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone