Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualne ceny paliwa

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 03.09.2017 15:30

Sarajewo BiH benzyna BP 95 cena 1,71 marki czyli ok. 4zł za litr.
bomati13
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 09.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bomati13 » 03.09.2017 15:51

A jak ceny paliw w okolicy Dubrovnika? Jakieś różnice między nimi, a środkowa Dalmacja? Planujemy wycieczkę i zastanawiam się, gdzie lepiej się "zalać"...?
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 03.09.2017 19:35

My nie wiemy , jechaliśmy od strony północnej Chorwacji (Osijek) i tam była PB95 9.20kuna
zag
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 09.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 04.09.2017 10:25

"romuald22" - jak już napisałem, byłem, zobaczyłem, napisałem, tylko trzeba to jeszcze przeczytać, nie tylko głupio i jakże twórczo komentować, tym bardziej jak samemu nie ma się nic sensownego do napisania.
Następny zaliczony wpis.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 04.09.2017 12:07

Lekko sie dzisiaj zdziwiłem nad ranem. Na całej austradzie w Cro zmowa cenowa na lpg

4,80 za literek 8O
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 04.09.2017 23:16

zag napisał(a):"romuald22" - jak już napisałem, byłem, zobaczyłem, napisałem, tylko trzeba to jeszcze przeczytać, nie tylko głupio i jakże twórczo komentować, tym bardziej jak samemu nie ma się nic sensownego do napisania.
Następny zaliczony wpis.

zag kolejny zaliczony wpis, jak zwykle twórczy, genialny, porażający kwintesencją i oczywiście genialnie zwięzły. :oczko_usmiech: :papa:
zag
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 09.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 05.09.2017 10:03

Jak już napisałem, przedstawiłem swoje spostrzeżenia z wycieczki do Chorwacji, natomiast ty Kolego komentujesz tylko wpisy innych i przy okazji chcesz uchodzić za bardzo dobrze poinformowanego, a wychodzi tylko (nie napiszę ).
Bye "misiaczku", przy waszym grafomaństwie, to ja jestem małe miki.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 05.09.2017 12:40

zag napisał(a):Jak już napisałem, przedstawiłem swoje spostrzeżenia z wycieczki do Chorwacji, natomiast ty Kolego komentujesz tylko wpisy innych i przy okazji chcesz uchodzić za bardzo dobrze poinformowanego, a wychodzi tylko (nie napiszę ).
Bye "misiaczku", przy waszym grafomaństwie, to ja jestem małe miki.


zag dośc oszczędnie gospodarujesz prawdą.

Konkretne informacje przekazywałem np.
tu, tu i tu
To mój ostatni wpis w odpowiedzi "małemu miki".
"Małe miki" powinno zapoznać się z definicją słowa "grafoman". Jest powszechnie dostępna.
Podawanie informacji czy dyskusja nie ma nic wspólnego z twórczością literacką. :papa: :papa:
zag
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 09.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 06.09.2017 13:18

Dla ciebie zrobię wyjątek i jeszcze raz odpiszę, otóż zwrotu "przy waszym grafomaństwie, to ja jestem małe miki" użyłem w potocznym tego słowa znaczeniu ( żebyś się nie męczył - język potoczny to język dnia powszedniego, funkcjonujący w opozycji do uznanych wzorców i norm języka literackiego).
Lista synonimów do słowa grafomaństwo:amatorskość, amatorszczyzna, chałturnictwo, dyletanctwo, dyletantyzm, grafomania, laickość, nieuctwo, słabe pisarstwo, ignorancja, wybierz sobie co chcesz.
Bye
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.09.2017 13:26

zag napisał(a):Dla ciebie zrobię wyjątek i jeszcze raz odpiszę, otóż zwrotu "przy waszym grafomaństwie, to ja jestem małe miki" użyłem w potocznym tego słowa znaczeniu ( żebyś się nie męczył - język potoczny to język dnia powszedniego, funkcjonujący w opozycji do uznanych wzorców i norm języka literackiego).
Lista synonimów do słowa grafomaństwo:amatorskość, amatorszczyzna, chałturnictwo, dyletanctwo, dyletantyzm, grafomania, laickość, nieuctwo, słabe pisarstwo, ignorancja, wybierz sobie co chcesz.
Bye


Mógłbyś przestać zaśmiecać wątek, Misiaczku?
zag
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 09.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zag » 06.09.2017 14:57

Dla ciebie "kotku" wszystko.
Bye.
Ps. To po co mnie cytujesz, inaczej nie potrafisz.
lasus1
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 09.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lasus1 » 07.09.2017 08:29

pozwolę wtrącić swoje 3 grosze.
Wątek ma już 26 stron i jak widzę powyżej wywołuje niepotrzebne kłótnie, jak to polak z polakiem.
Ludzie piszcie ile płacicie, gdzie,Wasze rady i starczy, po co się denerwować przecież o wakacjach rozmawiamy, o czasie szczęsliwości.
A tak nawiasem jak ktoś jedzie tak daleko na wakacje to na paliwo ma kasę, zdrowy rozsądek, i liczyć też potrafi.
W Polsce tez na autostradzie jest drożej to każdy wie, więc tak samo jest za granicą.
Moje zdanie jest takie, że za granicą lepiej zatankować lepsze paliwo (ON premium lub PB98) bo jak trafimy na 'chrzczone' to mamy kłopot dużo poważniejszy niż w kraju.
Ja robię tak, że tankuje na znanej stacji w Polsce (Orlen/Shel/BP) przed granicą, potem w Austrii, a potem w Chorwacji. Wszędzie omijam stacje przy autostradach.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10867
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 07.09.2017 19:19

jakby Ktoś jechał przez Słowację w najbliższym czasie i miał zamiar tankować to na większości stacji od północy kraju ceny kształują się:
D- 1,05
Pb95 - 1,3
jednak im bliżej Bratysławy tym drożej
Violette
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 08.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Violette » 16.09.2017 19:15

Stacja Temmel za zjazdem z A9 w Austrii - diesel 1.075 E. W Mureck 1.064 E.
Cena z dziś. :)
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1956
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 17.09.2017 19:19

czy na Węgrzech jest podobnie jak w Austrii, tj, ok. 1 zł drożej na 1 litrze przy autostradzie?
pamięta ktoś cenę benzyny z autostrady?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Aktualne ceny paliwa - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone