Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualna temperatura wody w Adriatyku

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 12.06.2011 09:02

Z napisał(a):Od przyszłego tygodnia zapowiadają w Czarnogórze 32stopnie-pięknie.
temperaturę wody...?? :roll:
PakoG
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 26.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PakoG » 30.06.2011 09:13

5 dni temu temperatura wody w okolicach Splitu miała 24 stopnie. Dziś ma całe 20 stopni. Czy jest to spowodowane jakimiś zimnymi prądami ?

Jeszcze parę stopni w dół i przed wejściem do morza będę musiał się posmarować maścią rozgrzewającą tu i tam ... :lol:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 30.06.2011 11:48

Dwa dni pod rząd wiała bura....
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 30.06.2011 14:01

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Dwa dni pod rząd wiała bura....


"Wiała" - znaczy już nie wieje? :D
djflix
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 12.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) djflix » 30.06.2011 14:10

dziś nad ranem wróciłem z 10 dniowego pobytu w okolicach Primosten, woda 19 czerwca miała 22-23, potem na kilka dni bujneła się do 25 stopni :) na weekend spadła do 20 bo wiała bura i nawiało chłodnych pradów, a pod koniec pobytu miała 22, za to temperatura powietrza cały pobyt słońce i w okolicach 30-35 stopni :))) ogólnie jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z pogody i wody, choć nie powiem zabezpieczylismy się i na wyjazd kupiliśmy pianki do pływania, wiec nie straszne nam były spadki temp wody...
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 30.06.2011 14:28

Raul73 napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Dwa dni pod rząd wiała bura....


"Wiała" - znaczy już nie wieje? :D

Nie, nie wieje.. ale to zawsze ochłodzi wodę i potrzeba 2, 3 dni, by się nagrzała..
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 30.06.2011 14:38

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Nie, nie wieje.. ale to zawsze ochłodzi wodę i potrzeba 2, 3 dni, by się nagrzała..


To dla mnie doskonała informacja, bo właśnie za 4 dni będę na miejscu. :lol: :lol:
Wielkie dzięki za info.
telepol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1544
Dołączył(a): 03.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 30.06.2011 14:43

do stałych śledzących pogodę: czy w Chorwackich mediach jest coś takiego jak w Polsce podaję stronę www.tvnmeteo.pl
tomaszg6
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 19.07.2011
pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomaszg6 » 04.08.2011 17:22

oby tylko była ładna pogoda na Pagu ostatni tydzień sierpnia :D
marccc
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 04.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marccc » 08.08.2011 18:24

telepol napisał(a):do stałych śledzących pogodę: czy w Chorwackich mediach jest coś takiego jak w Polsce podaję stronę www.tvnmeteo.pl



ja zaglądam tutaj po długoterminową:

http://www.pogodana16dni.com/pogoda_w_k ... orwacja/34


a tutaj na krócej, ale więcej miejscowości:

http://www.zoover.pl/chorwacja/dalmacja ... oda/pogoda
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 08.08.2011 19:56


oby tylko była ładna pogoda na Pagu ostatni tydzień sierpnia


Będzie śliczna przez DWA ostatnie tygodnie sierpnia! :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.08.2011 20:22

marccc napisał(a):
telepol napisał(a):do stałych śledzących pogodę: czy w Chorwackich mediach jest coś takiego jak w Polsce podaję stronę www.tvnmeteo.pl



ja zaglądam tutaj po długoterminową:

http://www.pogodana16dni.com/pogoda_w_k ... orwacja/34


a tutaj na krócej, ale więcej miejscowości:

http://www.zoover.pl/chorwacja/dalmacja ... oda/pogoda


A horoskopy Marccc czytasz :?: - podobnie jest z długoterminową prognozą pogody :wink: :lol:
Zauważcie, że mając narzędzia - tysiące pomiarowych stacji (ciśnienie, temp. kier. wiatru, różnice ciśnień)....nie można dokładnie określić pogody na powiedzmy 48 h :!: Ile razy zmieniają się teksty o pogodzie w ciągu JEDNEGO weekendu :?: :roll: ...czasami 2 - 3 razy.... czyli codziennie :lol:

Zatem prognoza tzw.długoterminowa, to prawie fikcja...no a tak dokładniej statystyka (czyli niezbyt precyzyjna część matematyki :wink: )...porównanie np. drugich połówek sierpnia przez ostatnie 50 lat....

Nie stresujcie się, bo wyjdzie i tak jak z prognozy góralskiej....."bydzie piknie...no chyba zeby loło" :lool: :lool:
bananboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 27.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bananboy » 09.08.2011 17:28

Dzisiaj w nocy w Biogradzie chyba padało.Nie jestem pewien bo spalem jak suseł ale ciuchy na podwórku były mokre.Rano było pieruńsko zimno zero słonca tylko chmury i wiatr.Po południu normalka czyli upał słonce i ciepła woda. :)
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 09.08.2011 23:09

Witam .
W sobotę mam zamiar zawitac nad Jadran . Przeraża mnie prognoza pogody na najbliższe dni , czy ktoś może napisac jakie panują temp. w okolicy Śibenika , oraz jaka jest temp. wody w Adriatyku ? :evil:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 09.08.2011 23:20

waldi-ia napisał(a):Witam .
W sobotę mam zamiar zawitac nad Jadran . Przeraża mnie prognoza pogody na najbliższe dni , czy ktoś może napisac jakie panują temp. w okolicy Śibenika , oraz jaka jest temp. wody w Adriatyku ? :evil:


Nie wiem, który to już raz .. ale podaję
http://meteo.hr/
strona hr krajowego zakładu meteorologii..
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Aktualna temperatura wody w Adriatyku - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone