Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualna temperatura wody w Adriatyku

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fhuzbych
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 17.03.2008
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) fhuzbych » 20.08.2015 00:16

banankochan napisał(a):
rochu69 napisał(a):Woda w Bałtyku ma dzisiaj 14 stopni i jest zakaz kąpieli ,gdyż grozi szokiem termicznym ,info. z tvn 24 ogodz.12.45 , więc nie piszcie informacji że ma 20 st.


Jakbyś dobrze słuchał to mówili o Kołobrzegu, a tam zawsze woda jest zimna jak cholera :)

Przed chwilą podawali na tvp regionalna o temp wody w Baltyku na poziomie 7 c :roll:
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 20.08.2015 08:02

rochu69
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 04.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rochu69 » 20.08.2015 13:19

banankochan napisał(a):

Jakbyś dobrze słuchał to mówili o Kołobrzegu, a tam zawsze woda jest zimna jak cholera :)

Nie mówili tylko o Kołobrzegu , a dzisiaj konkretnie w Mielnie woda w Bałtyku 8 st.- tvn 24 o godz. 12.30 .
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 20.08.2015 15:50

rochu69 napisał(a):banankochan napisał(a):

Jakbyś dobrze słuchał to mówili o Kołobrzegu, a tam zawsze woda jest zimna jak cholera :)

Nie mówili tylko o Kołobrzegu , a dzisiaj konkretnie w Mielnie woda w Bałtyku 8 st.- tvn 24 o godz. 12.30 .


To chyba dobrze, bo w takiej temperaturze nie ma sinic.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 20.08.2015 16:23

Nie wiem, jaka jest aktualna temperatura Adriatyku, bo termometru nie mam, ale ja mogę z wody nie wychodzić,
a jestem mocno wymagający jeśli chodzi o temperaturę. :)
fhuzbych
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fhuzbych » 21.08.2015 17:18

Makarska, nie wiem jaką ma temp. woda ale nie idzie się schłodzić, wg. mnie woda zbyt ciepła myślę że ok 30 c
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 21.08.2015 20:33

i taka ma być :)
Amek
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amek » 21.08.2015 22:20

Tribunj - Bristak, godz. 17, temp. wody 24 stopnie. Dla mnie w sam raz :D
Przemek1967
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 16.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemek1967 » 22.08.2015 23:41

euromissile napisał(a):dzisiaj w radiu mowili ze na wysokości Kołobrzegu (i o ile dobrze zrozumialem to na dlugości 100km) woda miala 9 st i oczywiscie czerwona flaga :lol:

Witaj, jadę 03 09 dopiero po raz 4 ale wiem że będzie ciepło :)
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 23.08.2015 06:57

numenius napisał(a):To chyba dobrze, bo w takiej temperaturze nie ma sinic.

Sinic może i nie ma ale człowiek sinieje jak wejdzie do tak "chłodnej" wody.. :mrgreen:
A tak BTW to mnie już nikt nie namówi na nasze polskie morze, po tym jak na 8 dni miałem 2 dni pogody, że można było pospacerować po plaży w kurtce wiosenno-jesiennej mam dosyć. 700km jazdy i... porażka.
Nie zapomnę tego urlopu. Nigdy.
Galon
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 36
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Galon » 23.08.2015 07:16

Yanush napisał(a):
numenius napisał(a):To chyba dobrze, bo w takiej temperaturze nie ma sinic.

Sinic może i nie ma ale człowiek sinieje jak wejdzie do tak "chłodnej" wody.. :mrgreen:
A tak BTW to mnie już nikt nie namówi na nasze polskie morze, po tym jak na 8 dni miałem 2 dni pogody, że można było pospacerować po plaży w kurtce wiosenno-jesiennej mam dosyć. 700km jazdy i... porażka.
Nie zapomnę tego urlopu. Nigdy.

Mam takie same odczucia z jednym wyjątkiem ja mam 600km nad Polską Antarktydę :papa:
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 24.08.2015 17:17

Baska Voda na bieżąco - bajka nie wiem ile st ale jak sie wejdzie to wyjsc sie nie chce, no i jakby przez te dwa lata zasolenie sie zwiększyło bo nie trzeba za bardzo sie ruszac zeby unosic sie na wodzie :mrgreen: :)
fhuzbych
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fhuzbych » 24.08.2015 21:25

Porównanie pomiedzy Makarską ok 28 c a Selce koło Rijeki woda chłodniejsza ok 24 c
Pogoda kapryśna
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 25.08.2015 14:37

Galon napisał(a):
Yanush napisał(a):
numenius napisał(a):To chyba dobrze, bo w takiej temperaturze nie ma sinic.

Sinic może i nie ma ale człowiek sinieje jak wejdzie do tak "chłodnej" wody.. :mrgreen:
A tak BTW to mnie już nikt nie namówi na nasze polskie morze, po tym jak na 8 dni miałem 2 dni pogody, że można było pospacerować po plaży w kurtce wiosenno-jesiennej mam dosyć. 700km jazdy i... porażka.
Nie zapomnę tego urlopu. Nigdy.

Mam takie same odczucia z jednym wyjątkiem ja mam 600km nad Polską Antarktydę :papa:


Aj tam, aj tam, zanim zacząłem jeździć do Dalmacji, byłem z rodziną, znajomymi kilkanaście razy nad Bałtykiem. Trafiało się np. 12 dni pogody na 14 dni pobytu. Oczywiście były też sytuacje odwrotne (12 dni niepogody). Doświadczyłem też sytuacji, kiedy było 32 st.C w powietrzu, a woda miała 1/4 tej wartości. Trudno to wytłumaczyć małym dzieciom. Do tego zdarzały się sinice, na szczęście na plaże z bakteriami coli nie trafiałem.
Gdy pojechałem pierwszy raz do Chorwacji i popływałem w Adriatyku, to przyznałem, że dla mnie też już nigdy Bałtyk nie będzie wystarczająco czysty i ciepły. Nie oznacza to wcale, że z wczasów na naszym wybrzeżu nie mamy miłych wspomnień, bo jest ich wiele. Człowiek jednak szybko przyzwyczaja się do lepszego, ale zapewne jeszcze kiedyś wrócimy nad Bałtyk na dobrego dorsza, gofra i poleżeć na prawdziwym piasku.
boruszanka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boruszanka » 29.08.2015 12:50

Wczoraj wieczorem wróciłam z Cro po dwutygodniowym pobycie, najpierw na Hvarze w Ivan Dolac, potem w Briście. Nie mierzyłam temperatury wody żadnym do tego stworzonym urządzeniem, badałam jedynie organoleptycznie :D A więc, nigdy i nigdzie nie doświadczyłam jeszcze tak ciepłej wody ( samej Chorwacji 3 pobyt). Ech....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Aktualna temperatura wody w Adriatyku - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone