Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualna temperatura wody w Adriatyku

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SylwiaSz85
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) SylwiaSz85 » 18.07.2018 14:23

A mój gospodarz mi dziś napisał ze w Nemirze gorąco a woda w morzu cieplutka wiec nie mam powodów aby nie wierzyć ;) wietrzyk jest potrzebny bo gdyby nawet lekko nie wiało to duchota straszna się robi i nie do ujechania w takim upale :mrgreen: :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.07.2018 17:16

alechandro napisał(a):
gusia-s napisał(a):A Jadran też macie :mrgreen:

A muszą mieć ? Jaka to przyjemność chlupania się w Jadranie mającym 20 C ? Do tego pochmurno i wietrznie ...
A jaka przyjemność mieć ponad 30 st w mieście bez dostępu do morza i pięknych widoków?
Gdzie to jest tak pochmurno i wietrznie?
20 stopniowego Jadrana nie odnotowałam w 1-szej połowie lipca br :D Mój próg to min. 23 st. najlepiej jeszcze o 1-2 więcej i taką temp. miałam więc powodów do narzekania brak. Było codzienne pluskanie :hearts:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2018 17:42

gusia-s napisał(a):
alechandro napisał(a):Gdzie to jest tak pochmurno i wietrznie?

Napisałem o jaki region chodzi...dziś w okolicach Szybenika woda ma 22 C.Dla mnie do tej pory w sierpniu taka temperatura wody była nie do pomyślenia ale sierpień to sierpień.
KrzysTurbo
zbanowany
Posty: 149
Dołączył(a): 01.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysTurbo » 18.07.2018 19:35

gusia-s napisał(a):
alechandro napisał(a):
gusia-s napisał(a):A Jadran też macie :mrgreen:

A muszą mieć ? Jaka to przyjemność chlupania się w Jadranie mającym 20 C ? Do tego pochmurno i wietrznie ...
A jaka przyjemność mieć ponad 30 st w mieście bez dostępu do morza i pięknych widoków?


Nie jest tak źle.Mieszkamy w małym miasteczku,a na ogródku mamy nawet spory basen :mrgreen: :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2018 22:20

Ktoś wie jaka woda w Srimie ?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.07.2018 22:40

alechandro napisał(a):
gusia-s napisał(a):
alechandro napisał(a):Gdzie to jest tak pochmurno i wietrznie?

Napisałem o jaki region chodzi...dziś w okolicach Szybenika woda ma 22 C.Dla mnie do tej pory w sierpniu taka temperatura wody była nie do pomyślenia ale sierpień to sierpień.
Tyle to i dla mnie za zimna. Na Hvarze była cieplutka ale w tym czasie ludzie z innych miejsc na lądzie pisali, że chłodna - 21 :? .
U nas też ostro powiało jednego dnia, byłam pewna, że woda się mocno wychłodziła bo Jadran wychodził z siebie ale dziwnym trafem nadal była ciepła.
KrzysTurbo napisał(a):
gusia-s napisał(a):
alechandro napisał(a):
gusia-s napisał(a):A Jadran też macie :mrgreen:

A muszą mieć ? Jaka to przyjemność chlupania się w Jadranie mającym 20 C ? Do tego pochmurno i wietrznie ...
A jaka przyjemność mieć ponad 30 st w mieście bez dostępu do morza i pięknych widoków?

Nie jest tak źle.Mieszkamy w małym miasteczku,a na ogródku mamy nawet spory basen :mrgreen: :D
No no to flaminga do basenu i będzie Chorwacja :mrgreen:
klaudiamar
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) klaudiamar » 19.07.2018 07:22

Od 16 lipca jestem w Lokvie
Niestety wg mnie woda jest zimna. jest zimniejsza niż w tamtym roku. Nie tak jak Bałtyk oczywiście :-) ale wchodząc, chwile „mrozi”.

Okresowo mocno wieje.
Ostatnio edytowano 19.07.2018 07:28 przez klaudiamar, łącznie edytowano 1 raz
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 19.07.2018 07:25

klaudiamar napisał(a):Od 16 lipca jestem w Lokvie
Niestety wg mnie woda jest zimna.jest zimniejsza niż w tamtym roku. Nie tak jak Bałtyk oczywiście :-)
Okresowo mocno wieje.

To nas Lokva podobnie przywitała 3 tyg temu podobnie:(, woda niestety zimna była dużą część urlopu
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 19.07.2018 08:03

A pamiętam jak na przełomie maja i czerwca gdzieś czytałem, że w tym roku będzie rekordowo ciepłe morze w Chorwacji :lol: no chyba, że chodziło im o sierpień bo jak an razie to widzę, że szału chyba nie ma.
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 19.07.2018 11:07

Na Lastowie w pierwszej połowie lipca woda byłą bardzo przyjemna - ciepła, ale przeważnie nie aż tak, że zupa. Zimnej nie uświadczyłem. Termometru nie używam. Ach, te cudowne oddalone od wybrzeża (i, przede wszystkim, od Gór Dynarskich) wyspy :D
Andrzej3777
Croentuzjasta
Posty: 216
Dołączył(a): 02.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej3777 » 19.07.2018 12:55

Od poniedziałku jestem w Rogoznicy niestety woda chyba najzimniejsza ze wszystkich moich pobytów w Cro.miedzy 22 a 23st.
farow
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 07.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) farow » 19.07.2018 22:47

Bardzo fajna stronka z temperaturą morza w Chorwacji :) Wyglada na to, że w tym roku im dalej na polnoc tym woda cieplejsza ;)
https://www.seatemperature.org/europe/croatia/
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.07.2018 20:39

farow napisał(a):Bardzo fajna stronka z temperaturą morza w Chorwacji :) Wyglada na to, że w tym roku im dalej na polnoc tym woda cieplejsza ;)
https://www.seatemperature.org/europe/croatia/

Ta strona to jakaś ściema bo podaje np., że w Primostenie woda prawie 26C a tymczasem woda w Primostenie i Rogoźnicy to piździawa w najlepszym wydaniu ( info z bezpośredniego źródła ). W Vodicach, Dubrovniku prawie 26 C ? W tych regionach jest woda bardzo zimna i zdecydowanie odpowiada jej ta ilustracja, która jest całkowicie sprzeczna ze strona podana przez ciebie :

http://oceanlab.cmcc.it/afs/
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 20.07.2018 20:47

Woda raz cieplejsza raz chlodniejsza. Wiem i rozumiem ze jest wana ale do HR jezdzimy dla.zmiany klimatu, pieknych widokow i naladowania baterii.
A jak woda ma 22 czy 26 to drugorzedne. Jestem w HR!
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 20.07.2018 20:48

Sprawdzam ciepłote wody na http://meteo.hr/podaci.php?section=poda ... ram=more_n i wydaje mi sie ze jest własciwa.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Aktualna temperatura wody w Adriatyku - strona 83
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone