Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

aktualizacja stanu węgierskiej drogi nr 86

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tuti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 640
Dołączył(a): 04.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuti » 01.09.2017 11:57

Radek90 napisał(a):Jak wygląda kwestia kontroli i fotoradarów na tej trasie? Nie ukrywam, że nie chciałbym wlec się cała trasę 90km/h


Oj są ,właśnie dostałem pamiątkę wakacyjną z fotoradaru :( i nawet nie wiem kiedy mi tą fotkę zrobił :D .
Wchodził ktoś na tę ich stronę by obejrzeć zdjęcie, bo mi coś nie chce się otworzyć, ciągle wyskakuje błąd strony ??
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 04.09.2017 13:05

Tuti napisał(a):
Radek90 napisał(a):Jak wygląda kwestia kontroli i fotoradarów na tej trasie? Nie ukrywam, że nie chciałbym wlec się cała trasę 90km/h


Oj są ,właśnie dostałem pamiątkę wakacyjną z fotoradaru :( i nawet nie wiem kiedy mi tą fotkę zrobił :D .
Wchodził ktoś na tę ich stronę by obejrzeć zdjęcie, bo mi coś nie chce się otworzyć, ciągle wyskakuje błąd strony ??


You made my day ! :)

przecież tam przede wszystkim polują na obcokrajowców. Osobiście nie widziałem patrolu ani razu, ale kolega dostał na dzień dobry prawie 1000zł. Nie ma przebacz. Ja miejscowi jadą przepisowo to lepiej nie przyspieszać bo o czymś to świadczy.
Janek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 15.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janek » 05.09.2017 11:28

Radek90 napisał(a):Jak wygląda kwestia kontroli i fotoradarów na tej trasie? Nie ukrywam, że nie chciałbym wlec się cała trasę 90km/h

26 sierpnia: 2 radiowozy węgierskiej policji na zmodernizowanym odcinku, schowane w krzakach poza obszarem zabudowanym :evil:
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 05.09.2017 12:06

Tuti napisał(a):
Radek90 napisał(a):Jak wygląda kwestia kontroli i fotoradarów na tej trasie? Nie ukrywam, że nie chciałbym wlec się cała trasę 90km/h


Oj są ,właśnie dostałem pamiątkę wakacyjną z fotoradaru :( i nawet nie wiem kiedy mi tą fotkę zrobił :D .
Wchodził ktoś na tę ich stronę by obejrzeć zdjęcie, bo mi coś nie chce się otworzyć, ciągle wyskakuje błąd strony ??

Po jakim czasie od feralnego przejazdu przyszła ta 'pamiątka'?
Pytam bo były miejsca gdzie sobie pozwalałem, no ale od moich przejazdów minął już miesiąc... :mrgreen:

P.S.
Wyrazy współczucia... :(
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 05.09.2017 14:48

węgierska policja ma jeszcze jeden patent: stoją z radarem na moście nad ekspresówką i stamtąd strzelają :)

pytanie do ostatnio jadących 86stką:
jaki jest stan nawierzchni drogi między Csorną a Szomba? Jadę autem o niskim profilu opony, na większych felgach z lekko utwardzonym zawieszeniem. I teraz mam dylemat czy oszczędzać na winiecie i jechać cały czas 86 czy kupić na wyjazd miesięczna winietę i ten kawałek śmignąć M86 - w końcu to tylko 70km, ale jak ma w du.e dostać zawieszenie i felgi to wolę płacić.
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 05.09.2017 19:20

rocker napisał(a):
pytanie do ostatnio jadących 86stką:
jaki jest stan nawierzchni drogi między Csorną a Szomba? Jadę autem o niskim profilu opony, na większych felgach z lekko utwardzonym zawieszeniem.


Jaki ten profil?
Do krzyżówki z drogą 84 dramatu nie ma, potem nie wiem bo jechałem nad Balaton 84ką
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 05.09.2017 20:39

:D Jechałam dziś 86 :D
Od Sombathely do zjazdu na Lenti droga super. Nawierzchnia nówka sztuka
Wreszcie można przyzwiocie jechać na wakacje :D
Tuti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 640
Dołączył(a): 04.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tuti » 05.09.2017 20:47

Yanush napisał(a):
Tuti napisał(a):
Radek90 napisał(a):Jak wygląda kwestia kontroli i fotoradarów na tej trasie? Nie ukrywam, że nie chciałbym wlec się cała trasę 90km/h


Oj są ,właśnie dostałem pamiątkę wakacyjną z fotoradaru :( i nawet nie wiem kiedy mi tą fotkę zrobił :D .
Wchodził ktoś na tę ich stronę by obejrzeć zdjęcie, bo mi coś nie chce się otworzyć, ciągle wyskakuje błąd strony ??

Po jakim czasie od feralnego przejazdu przyszła ta 'pamiątka'?
Pytam bo były miejsca gdzie sobie pozwalałem, no ale od moich przejazdów minął już miesiąc... :mrgreen:

P.S.
Wyrazy współczucia... :(


Bardzo szybko, fotka zrobiona 15.08, dokument podpisany już 16.08 a wysłali 22.08. 8O
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 06.09.2017 08:31

el_guapo napisał(a):
Jaki ten profil?
Do krzyżówki z drogą 84 dramatu nie ma, potem nie wiem bo jechałem nad Balaton 84ką


felgi 18" opony 225/40/R18 - zawieszenie lekko obniżone fabrycznie i twardsze.

ELIMAR napisał(a)::D Jechałam dziś 86 :D
Od Sombathely do zjazdu na Lenti droga super. Nawierzchnia nówka sztuka
Wreszcie można przyzwiocie jechać na wakacje :D


Elimar dlatego pytam o konkretny odcinek między Csorna a Szomba..., dalej wiem jak wygląda droga.
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 25.09.2017 11:35

wróciłem!
tak dla informacji: bardzo przyjemnie się jedzie 86tką. Widać, że część kierowców wybiera już płatną M86 i nawet TIRy nie są wielką przeszkodą na trasie.
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 26.03.2018 17:14

Czy droga 86 w tym roku jest nadal bezpłatna, czy już trzeba wykupić winietkę? Jaki jest jej koszt?
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 26.03.2018 17:38

trajano napisał(a):Czy droga 86 w tym roku jest nadal bezpłatna, czy już trzeba wykupić winietkę? Jaki jest jej koszt?

Droga 86 jest za darmo, droga M86 jest płatna i wymaga winiety.
O winietach masz na pierwszej stronie.

Odpowiadam, ale nie jestem pewien, czy pytasz poważnie.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.03.2018 17:56

trajano napisał(a):Czy droga 86 w tym roku jest nadal bezpłatna, czy już trzeba wykupić winietkę? Jaki jest jej koszt?

Płatna jest autostrada M86

https://www.google.pl/maps/place/M86,+W ... 17.0101182

Na Węgrzech obowiązują winiety okresowe na wszystkie drogi płatne, nie ma oddzielnej winiety na M86.

Droga 86 jet nadal bezpłatna.
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 26.03.2018 17:59

Dziękuje :)
Raphael
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 462
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raphael » 31.03.2018 16:55

@trajano i inni: nie mylcie 86 z M86
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
aktualizacja stanu węgierskiej drogi nr 86 - strona 148
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone