Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Airbnb - Chorwacja

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 11.05.2018 10:19

Wg. zapewnień regulaminu airbnb (który czytałem 2 lata temu, może coś się zmieniło), gospodarz otrzymuje pieniądze po udanym urlopie.
Więc jeżeli zgłosimy do airbnb, że coś nie tak i dopóki spór się nie rozwiąże to gospodarz nawet nie powącha gotówki.
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 11.05.2018 10:47

Może i nie powącha, ale zapewniam Cię, że i Ty tak szybko zwrotu części pieniędzy nie dostaniesz... Platforma służy tylko i wyłącznie pośrednictwu w umówieniu sprzedawcy z kupującym. Taki spór o którym piszesz, będzie się toczył bardzo długo, to oczywiście czarny scenariusz, którego nikomu nie życzę...
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 11.05.2018 12:00

Chodzi mi o sam fakt, że gospodarzom nie opłaca się oszukiwać, kombinować.
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 12.05.2018 08:58

Niby się nie opłaca, ale uważać trzeba jak na każdym innym serwisie i nieważne, czy apartament jest drogi czy okazyjny...
Phex
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.07.2018
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Phex » 07.08.2018 19:41

Czy ktoś korzystał z noclegów przez portal Airbnb?

Znalazlem 3 miejscowki ktore mnie interesuja. Niestety linkow nie moge wstawic. Chodzi o miejscowki

Apartments on the sandy beach Duće

Apartment Duje -Sea view - Postira - Brac

Apartment Cherry in heart of Mimice
domi_1
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 30.05.2017
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) domi_1 » 07.08.2018 19:45

Phex napisał(a):Czy ktoś korzystał z noclegów przez portal Airbnb?

Znalazlem 3 miejscowki ktore mnie interesuja. Niestety linkow nie moge wstawic. Chodzi o miejscowki

Apartments on the sandy beach Duće

Apartment Duje -Sea view - Postira - Brac

Apartment Cherry in heart of Mimice

ogólnie ja korzystam z airbnb a o co chcesz spytać??
Phex
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.07.2018
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Phex » 07.08.2018 19:49

domi_1 napisał(a):
Phex napisał(a):Czy ktoś korzystał z noclegów przez portal Airbnb?

Znalazlem 3 miejscowki ktore mnie interesuja. Niestety linkow nie moge wstawic. Chodzi o miejscowki

Apartments on the sandy beach Duće

Apartment Duje -Sea view - Postira - Brac

Apartment Cherry in heart of Mimice

ogólnie ja korzystam z airbnb a o co chcesz spytać??



Zerkniesz prosze na apratament Apartment Cherry in heart of Mimice. Warty uwagi Twoim zdaniem? Duzo apartamentow nie ma recenzji i troszke sie obawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.08.2018 19:53

Posty przeniesione do właściwego wątku.
domi_1
Croentuzjasta
Posty: 154
Dołączył(a): 30.05.2017
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) domi_1 » 07.08.2018 19:58

Phex napisał(a):
domi_1 napisał(a):
Phex napisał(a):Czy ktoś korzystał z noclegów przez portal Airbnb?

Znalazlem 3 miejscowki ktore mnie interesuja. Niestety linkow nie moge wstawic. Chodzi o miejscowki

Apartments on the sandy beach Duće

Apartment Duje -Sea view - Postira - Brac

Apartment Cherry in heart of Mimice

ogólnie ja korzystam z airbnb a o co chcesz spytać??



Zerkniesz prosze na apratament Apartment Cherry in heart of Mimice. Warty uwagi Twoim zdaniem? Duzo apartamentow nie ma recenzji i troszke sie obawiam


ten sam apartament jest na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Ja bym nie miał obaw. Do tej pory nigdy nie zawiodło mnie airbnb. Mają naprawdę bardzo dobrą obsługę klienta:)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 18:44

kaeres napisał(a):W tym roku znalazłem miejscówkę przez airbnb.
Ocenię jak wrócę ale nigdzie indziej nie potrafię jej znaleźć więc jest tak, że są dostępne tylko na airbnb i możemy coś przegapić.
Plusem, że zawsze bezpieczniej, minusem są dodatkowe opłaty.

Krystian, te dodatkowe opłaty, to prowizja dla nich, czy jest jeszcze coś o czym nie ma wzmianki na stronie airbnb.
Znalazłem już parę interesujących ofert na przyszły rok 8) , nawet zarejestrowałem się i teraz zgłębiam wiedzę :wink:
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 09.08.2018 19:05

Dodatkowa opłata to prowizja dla Airbnb i ona jest bezzwrotna jak np. zrezygnuje się z wyjazdu z jakiegoś powodu. Wszystkie opłaty są wyszczególnione w podsumowaniu rezerwacji i jakieś dodatkowe można przeczytać w komentarzu gospodarzy. Np. opłata za psa, sprzątanie itp. Ja rezerwowałam w tym roku i jestem zadowolona :)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 19:11

Malvka napisał(a):Dodatkowa opłata to prowizja dla Airbnb i ona jest bezzwrotna jak np. zrezygnuje się z wyjazdu z jakiegoś powodu. Wszystkie opłaty są wyszczególnione w podsumowaniu rezerwacji i jakieś dodatkowe można przeczytać w komentarzu gospodarzy. Np. opłata za psa, sprzątanie itp. Ja rezerwowałam w tym roku i jestem zadowolona :)

Dzięki Malvka.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 09.08.2018 19:35

Habanero napisał(a):Krystian, te dodatkowe opłaty, to prowizja dla nich, czy jest jeszcze coś o czym nie ma wzmianki na stronie airbnb.
Znalazłem już parę interesujących ofert na przyszły rok 8) , nawet zarejestrowałem się i teraz zgłębiam wiedzę :wink:


Konrad a nawiązywałeś kontakt z właścicielami, czy tylko wpisywałeś interesujący termin ? Ja jak 3 lata temu szukałam 1 raz w Cro,to nieźle się przejechałam na Air, w większości ofert cena była zupełnie inna niż początkowo wyskakiwało :evil:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 09.08.2018 20:16

wiolek_lp napisał(a):
Habanero napisał(a):Krystian, te dodatkowe opłaty, to prowizja dla nich, czy jest jeszcze coś o czym nie ma wzmianki na stronie airbnb.
Znalazłem już parę interesujących ofert na przyszły rok 8) , nawet zarejestrowałem się i teraz zgłębiam wiedzę :wink:


Konrad a nawiązywałeś kontakt z właścicielami, czy tylko wpisywałeś interesujący termin ? Ja jak 3 lata temu szukałam 1 raz w Cro,to nieźle się przejechałam na Air, w większości ofert cena była zupełnie inna niż początkowo wyskakiwało :evil:

Jeszcze nie nawiązywałem kontaktu. Przed rezerwacją napisać do właścicieli zapytanie, czy rezerwować i potem kontaktować się ?
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 09.08.2018 20:19

Najlepiej zapytać o wszystko przed rezerwacją. Wtedy właściciel odpowie i prześle Ci zaproszenie do rezerwacji :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Airbnb - Chorwacja - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone