Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Airbnb - Chorwacja

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dareksi
Croentuzjasta
Posty: 120
Dołączył(a): 16.06.2013
Re: Airbnb - Wasze doświadczenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) dareksi » 04.07.2017 13:32

W ubiegłym roku znalazłem noclegi poprzez Airbnb gdzie sprawdziłem dostępność i przeczytałem opinie, ale wynająłem taniej bezpośrednio od gospodarza. Zdjęcia i opis były zgodne z rzeczywistością, pobyt udany. W tym roku podobnie ale wyjazd jeszcze przede mną więc nie wypowiem się co do zgodności z opisem.
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010
Re: Airbnb - Wasze doświadczenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 05.07.2017 00:05

wynajmowałem 2 x Węgry, 1 x Irlandia - czysto, niska cena, dobra atmosfera z gospodarzami, nie mam złych doświadczeń. Zwróć uwagę na opinie - im więcej tym większa szansa nie wtopienia.
DamianSz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 10.07.2013
Re: Airbnb - Wasze doświadczenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianSz » 05.07.2017 00:13

Dziękuję za odpowiedzi. Wiem ze opinie innych użytkowników sa bardzo ważne, ale pytanie zadałem dość ogólnie bo mam zamiar skorzystać z nowości, lokum które od niedawna jest na tej stronie... Patrząc po zdjęciach i nawet dzieląc to wszystko przez 2 powinno być ok. Mam jeszcze 2 miesiące do wyjazdu więc głupie myśli, wątpliwości chodzą mi po głowie.
masterb
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 05.03.2015
Re: Airbnb - Wasze doświadczenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) masterb » 05.07.2017 00:28

KOrzystalem z obywdu - Airbnb i Booking. W Airbnb wg. mnie sa bardziej kameralne i ciekawsze apartamenty, ale za to trzeba od razu placic za pobyt...oczywiscie w zaleznosci od "rygorystycznosci" oferty przy pożniejszym wycofanu rezerwacji mozesz odzyskac pieniadze w calosci lub w jakis %
DamianSz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 10.07.2013
Re: Airbnb - Wasze doświadczenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianSz » 05.07.2017 00:41

Generalnie, pytam o doświadczenua z airbnb pod kątem tego lokum:https://www.cro.pl/kastel-luksic-t52557.html
Patrzac na zdjecia i cenę dość atrakcyjnie to wygląda jak na 2+1. Nie chcę wtopić więc pytam innych rezerwujących przed wyjazdem.
krzysztofm1982
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 29.05.2017
Airbnb opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysztofm1982 » 07.07.2017 12:10

Witam tak jak w temacie czy ktoś posiada doświadczenie na temat strony airbnb.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13060
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Airbnb opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.07.2017 12:16

krzysztofm1982 napisał(a):Witam tak jak w temacie czy ktoś posiada doświadczenie na temat strony airbnb.
Za ich pośrednictwem w minionym październiku rezerwowałyśmy nocleg w Atenach.
Wszystko zgodnie z opisem, bardzo dobry kontakt z właścicielem :oczko_usmiech: .
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017
Re: Airbnb - Wasze doświadczenia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 15.07.2017 07:31

Od roku korzystam tylko z airbnb i wszystko jest w porządku. Na pewno większa liczba komentarzy podnosi wiarygodność miejsca, ale byłem też w lokalizacji z 1 komentarzem i było bardzo dobrze. Ogólnie rzecz biorąc serwis jest bardzo konkurencyjny dla hoteli, booking, trivago i niestety UE już chce przy nim majstrować, bo lobby naciska...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.07.2017 00:01

Rok 2017 - za namową brata rezerwacja apartamentu przez Airbnb.
Wpłata przy rezerwacji - pełna kwota.
Miejscówka w Zavali - strzał w "10" :lol: :idea:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 25.07.2017 00:03

Janusz Bajcer napisał(a):Rok 2017 - za namową brata rezerwacja apartamentu przez Airbnb.
Wpłata przy rezerwacji - pełna kwota.
Miejscówka w Zavali - strzał w "10" :lol: :idea:

Witaj, podzielisz się namiarami na kwaterę :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.07.2017 00:09

Habanero napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Rok 2017 - za namową brata rezerwacja apartamentu przez Airbnb.
Wpłata przy rezerwacji - pełna kwota.
Miejscówka w Zavali - strzał w "10" :lol: :idea:

Witaj, podzielisz się namiarami na kwaterę :papa:

Nema problema :wink:
Poczekaj na relację :lol:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 25.07.2017 00:13

Janusz Bajcer napisał(a):
Habanero napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Rok 2017 - za namową brata rezerwacja apartamentu przez Airbnb.
Wpłata przy rezerwacji - pełna kwota.
Miejscówka w Zavali - strzał w "10" :lol: :idea:

Witaj, podzielisz się namiarami na kwaterę :papa:

Nema problema :wink:
Poczekaj na relację :lol:
No to czekam cierpliwie 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.04.2018 14:50

airbnb.pl/c/mkasprzak9 mój link polecający z airbnb, umożliwia otrzymanie 100zł zniżki przy rezerwacji za minimum 210zł.
Może komuś się przyda :)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2925
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 19.04.2018 11:57

W tym roku znalazłem miejscówkę przez airbnb.
Ocenię jak wrócę ale nigdzie indziej nie potrafię jej znaleźć więc jest tak, że są dostępne tylko na airbnb i możemy coś przegapić.
Plusem, że zawsze bezpieczniej, minusem są dodatkowe opłaty.
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 11.05.2018 10:53

Z tym bezpieczeństwem bym uważał, koniecznie trzeba patrzeć na pozytywne opinie gospodarzy, dobrze jak ma co najmniej kilka, a najlepiej status Super Host to już w ogóle. Też jadę z tego serwisu, zaletą dla mnie, że taniej nie znalazłem w konkretnym miejscu, które byłoby mi potrzebne. Opłata serwisowa owszem jest, ale w ostatecznym rozrachunku bije na głowę inne serwisy w interesującej mnie lokalizacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Airbnb - Chorwacja - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone