Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ŽABORIĆ - Sibenik - 1 raz

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ikra
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 15.04.2012
ŽABORIĆ - Sibenik - 1 raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikra » 24.01.2014 16:59

witam,
1 raz wybieramy sie do Zaboric. zalezy mi na wypoczynku, i spokoju z malymi dziecmi.
powiedzcie co wiecie jak miejscowosc, plaza, woda?
jade z malymi dziecmi od 28,06 do 10,07,2014
ile sklepow jakie, bary, co zwiedzac w okolicy. czy jest tam w poblizu Lidl ?
napiszcie co wiecie, z gory dziekuje.
za info na priv tez, i jeszcze bardziej.
pozdrawiam
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 24.01.2014 17:32

Wybieracie się, ale nic nie wiecie? :) Ciekawe :)
Lidla macie zdaje się obok w Sibeniku. Podobnie jak duży Konzum. W rejonie też kilka Studenaców i mniejsze sklepy.
Co do spokoju - im dalej do magistrali tym będzie przyjemniej. Bo miejscami z pewnością Jadrankę słychać. Plaża znośna, ale mogłaby być bardziej płaska.
ikra
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikra » 24.01.2014 23:31

Marek358 napisał(a):Wybieracie się, ale nic nie wiecie? :) Ciekawe :)
Lidla macie zdaje się obok w Sibeniku. Podobnie jak duży Konzum. W rejonie też kilka Studenaców i mniejsze sklepy.
Co do spokoju - im dalej do magistrali tym będzie przyjemniej. Bo miejscami z pewnością Jadrankę słychać. Plaża znośna, ale mogłaby być bardziej płaska.


wybieram sie, ale jeszcze nie pojechalam, stad moje pytania tak? ale najfajniej jest przesmiac wszystko, no bo jak.
dzieki za odpowiedz.
mariuszula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 477
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariuszula » 24.01.2014 23:44

miejscowość można obczaić na street view. my tam oczywiście również jedziemy
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 24.01.2014 23:51

ikra napisał(a): ale najfajniej jest przesmiac wszystko, no bo jak.


Napisałeś tak zdecydowanie "wybieramy się" że zabrzmiało ciut zabawnie wobec faktu, że masz jeszcze sporo niewiadomych.
druh77
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) druh77 » 27.01.2014 14:02

Byłem obok w Brodaricy. Na wlocie do Sibenika (pierwsze światła w lewo) masz Lidla, Konzuma i Plodine (Lidl raczej najdroższy). Zwiedzanie ze względu na dzieci raczej w wersji light :mrgreen: . Popołudniowe zwiedzanie Sibenika, wycieczka na wodospady Krka i mnie by to już wystarczyło :hut: . Ale jak trzeba więcej to na południe Trogir i Split
ikra
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikra » 29.01.2014 12:44

druh77 napisał(a):Byłem obok w Brodaricy. Na wlocie do Sibenika (pierwsze światła w lewo) masz Lidla, Konzuma i Plodine (Lidl raczej najdroższy). Zwiedzanie ze względu na dzieci raczej w wersji light :mrgreen: . Popołudniowe zwiedzanie Sibenika, wycieczka na wodospady Krka i mnie by to już wystarczyło :hut: . Ale jak trzeba więcej to na południe Trogir i Split

dziekuje bardzo za odpowiedz.
lidl drozszy od konzuma? to dla mnie nowosc, bo mialam zawsze wrazenie ze odwortnie.
to moj 3 raz juz w cro. zadar,trogir,dubrownik, krka, kornati, jeziora plitwickie(jeden dzien, a mysle ze tam spoko na 2dni oglaania) to juz widzialam. wakacje traktuje polowicznie, troche lezakuje troche zwiedzam.
mialam na mysli okolice zaborica czy tam cos fajnego jest. ale po poczytaniu forum juz mam szkic nadchodzacych wakacji w glowie :)


bardzo dziekuje za odpowiedz.
black_lord
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 25.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) black_lord » 29.01.2014 12:50

ikra napisał(a):lidl drozszy od konzuma?

Też byłem w Brodaricy i kupowałem w tych sklepach w Szybeniku. :papa:
Najtańsze było PLODINE,
KONZUM tylko trochę droższy od Plodine,
a LIDL w Szybeniku to drożyzna straszliwa - lepiej omijać. 8O
mariuszula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 477
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariuszula » 31.01.2014 09:26

witam.dziewczynki moje pytają,czy jest tam jakaś lodówka z pysznymi lodami no i oczywiście pizza?
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 31.01.2014 10:05

Bary, pizzeria, restauracje w Žaborić :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam :papa:
yanopodkivano
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2118
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanopodkivano » 31.01.2014 12:39

Polecam odwiedzić zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Dubrava koło Šibenika.
Ptaszory obłaskawione, można posadzić na ręce (w rękawicy), dla dzieciaków może być frajda. :)
mariuszula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 477
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariuszula » 31.01.2014 12:57

Wielkie dzięki za info :!:
chorwacka.pl
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) chorwacka.pl » 31.01.2014 14:13

Jeśli będziecie mieć ochotę na wycieczkę to polecam Primosten - mała, piękna miejscowość ;)
No i jeśli jedziecie z dziećmi to może warto zafundować im wycieczkę statkiem z Sibenika na wyspę Zlarin (zdaję mi się, że są tam piaszczyste plaże)? Można spędzić tam miło popołudnie i wrócić. Zawsze to jakaś atrakcja, a ceny bardzo przyzwoite: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ikra
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikra » 31.01.2014 22:03

dziekuje :)
mariuszula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 477
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariuszula » 31.01.2014 22:38

ach ten Primosten. Oczywiście my już tam nie raz zwiedzali.Drogi...
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
ŽABORIĆ - Sibenik - 1 raz
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone