Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

a może wynająć busa??

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 21.09.2016 20:35

bmxmen napisał(a):A ile kosztowałoby wynajęcie busa na około 14 dni do Chorwacji? Takiego dla 9 osób, aby można było jechać na kat B. Chodzi o Kraków lub okolicę

My w ten wrzesień za jedną dobę płaciliśmy 159 zł.
Fajna była taka wspólna jazda :)
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 21.09.2016 23:11

bmxmen napisał(a):A ile kosztowałoby wynajęcie busa na około 14 dni do Chorwacji? Takiego dla 9 osób, aby można było jechać na kat B. Chodzi o Kraków lub okolicę

Nie wiem jaki koszt wynajęcia ale ws. komfortu dla 9 osób mogę coś napisać. Ja mam 9-os. Trafica i nie wyobrażam sobie jazdy tyle km w pełnym składzie. Chodzi mi o pasażerów na przedniej kanapie. 2 chudziny lub dorosły z dzieckiem to może dadzą radę. Na krótkie wyjazdy ok. (osoba środkowa w pierwszym rzędzie ma mało miejsca na nogi).
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 22.09.2016 07:43

Miril napisał(a):
bmxmen napisał(a):A ile kosztowałoby wynajęcie busa na około 14 dni do Chorwacji? Takiego dla 9 osób, aby można było jechać na kat B. Chodzi o Kraków lub okolicę

Nie wiem jaki koszt wynajęcia ale ws. komfortu dla 9 osób mogę coś napisać. Ja mam 9-os. Trafica i nie wyobrażam sobie jazdy tyle km w pełnym składzie. Chodzi mi o pasażerów na przedniej kanapie. 2 chudziny lub dorosły z dzieckiem to może dadzą radę. Na krótkie wyjazdy ok. (osoba środkowa w pierwszym rzędzie ma mało miejsca na nogi).

Masz rację, my jechaliśmy w 8 osób 2x 2+2 :)
Kierowców dwóch siedziało z przodu i mieli naprawdę wygodnie- Opel Vivaro- czy jakoś tak :)
Kolejny plus to, że ogromny bagażnik pomieścił wszystko- łącznie z 6 skrzynkami piwa :D
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 22.09.2016 14:01

To pewnie mieliście longa. Mój niestety krótki(trafic oczywiscie :D ) i biorę box dachowy. Chyba błąd się wkradł do obliczeń. Skoro 8 os. to 2,3,3. :papa:
bmxmen
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 10.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bmxmen » 27.09.2016 13:45

Dzieki za pomoc... udało się wynająć w wypożyczalni lokalnej...
Po drodze okazało się, że potrzeba jeszcze zabrać trochę sprzętu... Czy takie fiaty dostawcze http://salekbus.pl/flota.html nadają się na taką długą podróż?
bezrobotny500
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 189
Dołączył(a): 25.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) bezrobotny500 » 27.09.2016 14:00

bmxmen napisał(a):Dzieki za pomoc... udało się wynająć w wypożyczalni lokalnej...
Po drodze okazało się, że potrzeba jeszcze zabrać trochę sprzętu... Czy takie fiaty dostawcze http://salekbus.pl/flota.html nadają się na taką długą podróż?


Do jazdy się nadają jak najbradziej ale jak tam mają jechać ludzie to przydałyby się okna w tym busie. Aa no i siedzenia bardzo podnoszą komfort jazdy.
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 27.09.2016 15:20

bezrobotny500 napisał(a):
Do jazdy się nadają jak najbradziej ale jak tam mają jechać ludzie to przydałyby się okna w tym busie. Aa no i siedzenia bardzo podnoszą komfort jazdy.

Rozumiem ze zabrakło uśmieszku na końcu. :papa: :papa: W dow.rej. i tak będzie wpis o max 3 osobach.
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 05.10.2016 09:13

No właśnie w przyszłym roku najprawdopodobniej w II połowie czerwca chcielibyśmy w 9 osób polecieć takim busem. Ma ktoś może namiary na kogoś kto wynajmuje busiki tanio w lubelskim?
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 02.02.2017 22:53

Sezon 2017r. jeszcze trochę daleko, ale nie aż tak, żeby o nim już nie myśleć. SZUKAM BUSA 9 os. na 2 tygodnie od 17 VII do Chorwacji w rozsądnej cenie. Diesel, assistance, zielona karta, wersja long. Planuję zrobić około 3,5 tys.km. Jestem z Wrocławia. O cudzą własność dbam jak o swoją, mam spore doświadczenie zarówno zawodowe, jak i prywatne w prowadzeniu aut, również takich. Nie potrzebuję faktury vat.
Jeżeli ktoś może coś polecić lub ma konkretna propozycję, to proszę o kontakt na priv lub e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kangur19
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 16.05.2016
Wynajem auta 7osobowego lub busa

Nieprzeczytany postnapisał(a) kangur19 » 05.02.2017 14:36

Hej, macie jakieś sprawdzone wypożyczalnie bądź orientujecie się gdzie można w miarę normalnych cenach wypożyczyć auto 7osobowe lub busa? Za wszelkie opinie serdecznie dziękuje :D
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Wynajem auta 7osobowego lub busa

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 05.02.2017 14:42

Autem na 7 osób w 900-1200 km może być niewygodnie no i miejsca mało na bagaż chyba ze na dachu.
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010
Re: Wynajem auta 7osobowego lub busa

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 06.02.2017 08:49

W tym temacie były jakieś namiary:
a-moze-wynajac-busa-t31311.html
Może coś Ci się przyda ...
stachu511
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachu511 » 27.02.2017 12:13

Może ktoś ma namiary z okolic Krakowa na taniego busa 9 osobowego? Bardzo bym był wdzięczny.
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
a może wynająć busa?? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone