Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A moze jednak Primosten !

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maciek92
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 06.01.2014
A moze jednak Primosten !

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek92 » 09.01.2014 22:44

Hej:) szukałem apartamentów w Basce, ale przeglądając Wasze fotki bardzo spodobała mi się miejscowość Primosten ! Co sadzicie o tej miejscowości , a może znacie jakieś fajne kwatery dla 4 osób w rozsądnej cenie tak do 17 euraczkow za noc ?;p Czy zamiast Primostenu warto wybrac moze mniej obleganą miejscowosc ?;p Dojazdy samochodem na plaze odpadają ! - jestem zdania ze samochod od dnia przyjazdu stoi az do wyjazdu a my poruszamy sie piechotką - w koncu wakacje :p Aaaa i jak pojedziemy do Primosten to lepiej zwiedzyć Plitvickie jeziora czy KRK - wodospady ?;p Dzieki za odpowiedzi z góry , i czekam moze na troszke ladnych zdjątek zeby moc pooogladac :p Pozdrawiam :) :hut:
chorwacka.pl
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) chorwacka.pl » 09.01.2014 23:01

Primošten jest fantastyczne. Nie pomogę z kwaterą, ale polecam! To mała, urocza miejscowość. Idealna jako baza wypadowa na inne wycieczki po Dalmacji. Może nie oferuje tyle atrakcji, co inne, większe ośrodki, ale wszystko nadrabia atmosferą. Pisałam o niej właśnie dziś na swoim blogu :)
chorwacka.pl
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) chorwacka.pl » 09.01.2014 23:03

Aaaa i jak pojedziemy do Primosten to lepiej zwiedzyć Plitvickie jeziora czy KRK - wodospady ?;p

osobiście polecam KRK - można się kąpać pod wodospadem, a to niesamowita frajda :)
maciek92
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek92 » 09.01.2014 23:05

chorwacka.pl napisał(a): Pisałam o niej właśnie dziś na swoim blogu :)

Prosze o adres do bloga na priv chetnie poczytam :)
chorwacka.pl
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) chorwacka.pl » 09.01.2014 23:15

Niestety nie mam jeszcze uprawnień do wysyłania wiadomości prywatnych jako nowy członek forum - adres jest chyba oczywisty :)
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 09.01.2014 23:27

chorwacka.pl napisał(a):
Aaaa i jak pojedziemy do Primosten to lepiej zwiedzyć Plitvickie jeziora czy KRK - wodospady ?;p

osobiście polecam KRK - można się kąpać pod wodospadem, a to niesamowita frajda :)

Na wyspie jest jakiś wodospad?
maciek92
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek92 » 09.01.2014 23:45

chodzilo o park krajobrazowy Krka :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.01.2014 23:47

chorwacka.pl napisał(a):
Aaaa i jak pojedziemy do Primosten to lepiej zwiedzyć Plitvickie jeziora czy KRK - wodospady ?;p

osobiście polecam KRK - można się kąpać pod wodospadem, a to niesamowita frajda :)

Będąc w Primošten polecam zwiedzenie wodospadów na rzece Krka, bo są blisko, natomiast Jeziora Pltwickie połączone wodospadami dość daleko od Primošten, te lepiej zwiedzać w drodze do Cro lub przy powrocie do domu :idea:
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 10.01.2014 02:04

maciek92 napisał(a):chodzilo o park krajobrazowy Krka :)

Gwoli ścisłości to park narodowy.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 10.01.2014 08:00

maciek92 napisał(a):Hej:) szukałem apartamentów w Basce, ale przeglądając Wasze fotki bardzo spodobała mi się miejscowość Primosten ! Co sadzicie o tej miejscowości , a może znacie jakieś fajne kwatery dla 4 osób w rozsądnej cenie tak do 17 euraczkow za noc ?;p Czy zamiast Primostenu warto wybrac moze mniej obleganą miejscowosc ?;p Dojazdy samochodem na plaze odpadają ! - jestem zdania ze samochod od dnia przyjazdu stoi az do wyjazdu a my poruszamy sie piechotką - w koncu wakacje :p Aaaa i jak pojedziemy do Primosten to lepiej zwiedzyć Plitvickie jeziora czy KRK - wodospady ?;p Dzieki za odpowiedzi z góry , i czekam moze na troszke ladnych zdjątek zeby moc pooogladac :p Pozdrawiam :) :hut:


Cześć.

Polecam relację
:arrow: primosten-2009-t24054.html
:arrow: primosten-polecam-t41431.html
:arrow: plaze-w-primosten-t41658.html

:papa:
maciek92
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 06.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek92 » 10.01.2014 12:24

Dzieki :p moze cos jeszcze opowiecie ?;p
chorwacka.pl
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) chorwacka.pl » 10.01.2014 16:17

rodaivuk napisał(a):
chorwacka.pl napisał(a):
Aaaa i jak pojedziemy do Primosten to lepiej zwiedzyć Plitvickie jeziora czy KRK - wodospady ?;p

osobiście polecam KRK - można się kąpać pod wodospadem, a to niesamowita frajda :)

Na wyspie jest jakiś wodospad?


Wiadomo, że pytał o Park nNarodowy Krka :)
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 26.01.2014 15:34

w Primosten w sierpniu woda zimniejsza niż w lipcu na Makarskiej Rivierze
przynajmniej w tamtym roku tak było
tadeuszaga
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 23.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadeuszaga » 16.02.2014 19:21

Poszukuję coś blisko plaży środkowa, północna Dalmacja dla 4 osób na 10 dni w sierpniu
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
lhd
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 09.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lhd » 16.02.2014 19:32

Polecam Primosten
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone