Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

A może Hiszpania????

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mireks
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 11.04.2013 15:14

Do kt
Chyba więcej tych kilometrów,z Warszawy do Barcelony będzie ok.2400km.
Loret de Mar to my tylko szybko zwiedzimy,nocleg mamy w Platja de Aro.
Wy w jakim terminie jedziecie.
kt
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) kt » 15.04.2013 07:34

W terminie od konca sierpnia ale jeszcze dokladnie nie wiem. Na okolo 10 dni.
AIT
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) AIT » 15.04.2013 10:25

Hej

Spokojnie można jechać tą drugą autopstradą A75, to dobrych kilkaset km bezpłatnej autostrady, ha a jakie przy tym widoki 8O
Jadąc typową autostradą będzie cię to kosztować około 65 Euro w jedną stronę za samą Francję. Jadąc tą drugą dokładasz jakieś 110 km drogi więcej ale płacisz tylko za kilka odcinków, około 15 Euro.

Trudno określić co lepsze, napewno czasowo autostrada przez Dijon - Lyon jest lepsza ale przeba zapłpacić za nią.

I podpisuję się pod tym co pisała alutka9 - Hiszpania południowa - jeśli tylko możesz, poniżej Alicante. Tam po prostu jest pięknie :) Północ też fajna, ale nie na takiego kilmatu ja na południu.
alutka9
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 12.05.2013 15:22

mi juz niecale 3 miesiace do wyjazdu zostalo,jeszcze troche i bedziemy juz na czysto planowac trase,zakupy,wycieczki no i liste rzeczy do zabrania.ja wiem ze czasu sporo,ale wiem tez jak szybko ucieka a pewnie jeszcze co nieco trzeba bedzie dokupic dzieciakom bo zlosliwie rosna :twisted:

do naszego miejsca docelowego mamy dokladnie 2650 km i wyliczennia moje i viamichelin koszty autostrad to jakies 1000 pln w obie strony,zysk czasu okolo 24-48 godzin w obie strony.wiem ze dodatkowo zdarzaja sie objazdy korki i inne cuda w sezonie na drogach nieplatnych wiec chcac nie chcac zaplacimy.w 2007 roku jechalismy drogami rownoleglymi do autostrad prawie w to samo miejsce Niemcy cale i Hiszpania juz czesciowo autostrada czas dojazdu z postojami 40 godzin,teraz wszystkie mapy mi licza 23-25 godzin+ postoje -widac roznice :roll:
mireks
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 14.05.2013 15:55

A gdzie nocujecie po drodze.
Jaką trasą jedziecie.
pozdr.
alutka9
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 15.05.2013 08:35

witaj :)
nie nocujemy po drodze,jedziemy busem z dwoma mocnymi kierowcami i jeszcze trzema w zapasie :)
jedziemy Opole -A4 na Zgorzelec aż do Chemnitz- potem na Nurnberg i Karlsruhe-Mulhouse-Lyon-i A9 aż do granicy w La Petrus i kierunek na Barcelone,a dalej już w dół Tarragona-Valencia-Alicante i Playa Flamenca-tylko około 30 minut z 23-25 godzin jazdy poza autostradą.
alutka9
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 23.05.2013 16:35

znalazlam kilka starych zdjec z dawnych pobytow ,niestety niewiele bo ciezko bylo znalezc takie "bezosobowe" ale moze pokaza tamtejsza roznorodnosc :wink:
plaze pelne
Obrazek
albo puste
Obrazek
Obrazek
ogrod kolo naszego domku
Obrazek
albo wiekszy w Alhambrze
Obrazek
Obrazek
zamek Alhambra noca
Obrazek
zamek Guadalest w dzien
Obrazek
widok na gory
Obrazek
i na morze
Obrazek
miasto Benidorm
Obrazek
miasto Altea
Obrazek
pozdrowienia z Gibraltaru
Obrazek
Obrazek
Potter
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 27.08.2013 07:39

Odkopuję temat.
A gdzie szukaliście noclegów - w sensie na jakich stronach ?
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 27.08.2013 07:40

Potter napisał(a):Odkopuję temat.
A gdzie szukaliście noclegów - w sensie na jakich stronach ?

No wreszcie się "odkopałaś" :roll: :wink:.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

A może Hiszpania???? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2017