Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A może Hiszpania????

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1848
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 11.04.2013 15:14

Do kt
Chyba więcej tych kilometrów,z Warszawy do Barcelony będzie ok.2400km.
Loret de Mar to my tylko szybko zwiedzimy,nocleg mamy w Platja de Aro.
Wy w jakim terminie jedziecie.
kt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kt » 15.04.2013 07:34

W terminie od konca sierpnia ale jeszcze dokladnie nie wiem. Na okolo 10 dni.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.04.2013 10:25

.
Ostatnio edytowano 03.05.2018 14:03 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 12.05.2013 15:22

mi juz niecale 3 miesiace do wyjazdu zostalo,jeszcze troche i bedziemy juz na czysto planowac trase,zakupy,wycieczki no i liste rzeczy do zabrania.ja wiem ze czasu sporo,ale wiem tez jak szybko ucieka a pewnie jeszcze co nieco trzeba bedzie dokupic dzieciakom bo zlosliwie rosna :twisted:

do naszego miejsca docelowego mamy dokladnie 2650 km i wyliczennia moje i viamichelin koszty autostrad to jakies 1000 pln w obie strony,zysk czasu okolo 24-48 godzin w obie strony.wiem ze dodatkowo zdarzaja sie objazdy korki i inne cuda w sezonie na drogach nieplatnych wiec chcac nie chcac zaplacimy.w 2007 roku jechalismy drogami rownoleglymi do autostrad prawie w to samo miejsce Niemcy cale i Hiszpania juz czesciowo autostrada czas dojazdu z postojami 40 godzin,teraz wszystkie mapy mi licza 23-25 godzin+ postoje -widac roznice :roll:
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1848
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 14.05.2013 15:55

A gdzie nocujecie po drodze.
Jaką trasą jedziecie.
pozdr.
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 15.05.2013 08:35

witaj :)
nie nocujemy po drodze,jedziemy busem z dwoma mocnymi kierowcami i jeszcze trzema w zapasie :)
jedziemy Opole -A4 na Zgorzelec aż do Chemnitz- potem na Nurnberg i Karlsruhe-Mulhouse-Lyon-i A9 aż do granicy w La Petrus i kierunek na Barcelone,a dalej już w dół Tarragona-Valencia-Alicante i Playa Flamenca-tylko około 30 minut z 23-25 godzin jazdy poza autostradą.
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 23.05.2013 16:35

znalazlam kilka starych zdjec z dawnych pobytow ,niestety niewiele bo ciezko bylo znalezc takie "bezosobowe" ale moze pokaza tamtejsza roznorodnosc :wink:
plaze pelne
Obrazek
albo puste
Obrazek
Obrazek
ogrod kolo naszego domku
Obrazek
albo wiekszy w Alhambrze
Obrazek
Obrazek
zamek Alhambra noca
Obrazek
zamek Guadalest w dzien
Obrazek
widok na gory
Obrazek
i na morze
Obrazek
miasto Benidorm
Obrazek
miasto Altea
Obrazek
pozdrowienia z Gibraltaru
Obrazek
Obrazek
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2493
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 27.08.2013 07:39

Odkopuję temat.
A gdzie szukaliście noclegów - w sensie na jakich stronach ?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 27.08.2013 07:40

Potter napisał(a):Odkopuję temat.
A gdzie szukaliście noclegów - w sensie na jakich stronach ?


No wreszcie się "odkopałaś" :roll: :wink:.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
A może Hiszpania???? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone