Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A miało być tak pięknie......

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 09.11.2013 00:35

Super relacja i fotki. :D
Szkoda, na przerwany dalszy ciąg :cry:
Pozdrawiam i życzę przyszłego wyjazdu baaarrrdddzzooo długiego :D
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 17.11.2013 23:15

:)
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 02.06.2014 21:53

Kolejny wyjazd już za 9 dni :)
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 03.06.2014 16:40

Wiesz, że musisz uważać na siebie :)
Gdzie konkretnie się wybierasz?
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 03.06.2014 21:51

A ja widzę, że spotkamy sie w Tucepi... :lol:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 04.06.2014 09:32

Lubie wbijać na relacje jako jeden z ostatnich gdy już są ukończone :)
Bardzo mi przykro z powodu przerwanego urlopu. Taki pech można brać pod uwagę ale nikt tego nie robi aby nie zapeszać.
Jak widać dodatkowe ubezpieczenia nie zawsze są dobre.
Ja skorzystałem raz (dokładnie to moja żona) z przywilejów takowego bo oddali nam za leczenie zęba.
Ale odliczając zmarnowaną kasę na telefon, kurs z jakim to wypłacili to i tak byliśmy stratni zważając na cenę tegoż ubezpieczenia.
Nie wiem czy w tym roku będę wykupował. Zawsze czuję się z nim bezpieczniej w podróży bo trwa od wyjazdu z domu na cały czas trwania wakacji w każdym kraju przez który przejeżdżamy.

Zdjęcia dobrym sprzętem w większości bajeczne. W kilku miejscach ich idealność zachwiał krzywy horyzont.
Ale z ręki, czasami pod słońce - zrozumiała rzecz.
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 04.06.2014 09:52

rafalisko30 napisał(a):Wiesz, że musisz uważać na siebie :)
Gdzie konkretnie się wybierasz?

Witam. Uważam na siebie zawsze , a losowego przypadku nie przewidzisz. W 1999r miałem wypadek w pracy 250kg rama spadła mi na stopę , skończyło się tylko konkretnym stłuczeniem bez złamania, lekarze się dziwili, dwa razy prześwietlenie robili. Tak to omijały mnie "nieszczęśliwe przypadki", nigdy nie miałem złamania czy skręcenia. Zawsze byłem ogólnie zdrowy. Jestem zasłużonym honorowym dawcą krwi. Mam oddane już 15,7 litrów krwi.
Jednak rok 2013 i ten 2014 jest nieszczęśliwy dla mnie i mojej rodziny, ale to nie są sprawy na te forum ( zbyt osobiste).
Liczę i wierzę że udane wakacje w czerwcu tego roku i dobre wyniki badań przerwą złe lata i już będę cieszyć się z życia zdrowy i szczęśliwy.
Jeśli chodzi o pytanie gdzie się wybieramy w tym roku?
Najpierw jednodniowe zwiedzanie Wenecji, pózniej po drodze nocleg w Dramalj, dalej półwysep Peljesać, 7 noclegów w Orebić. Chcemy podjechać do Mostaru , Pocitelj ,Wodospady Kravica ,Blagaj może jeszcze raz Dubrownik. Pózniej 7 noclegów mamy w Tucepi. Plany są ambitne , jak się uda je zrealizować to może pech się ode mnie odwróci.
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 04.06.2014 10:31 przez mirasowski, łącznie edytowano 1 raz
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 04.06.2014 10:06

Wyjazd już 12 tego miesiąca gdzieś o godz 5:00 rano. :)
Nie dostałem ani grosza z ubezpieczalni za uraz z ostatnich wakacji a ubezpieczenie turystyczne jednak znowu wykupiłem. Tym razem w PZU, myślę że dość dobry wariant polisy. Chodzi o to że czuję się lepiej, bezpieczniej z wykupionym ubezpieczeniem. A koszt 125 zł za polisę dla 2 osób nie jest jakiś ogromny wydatek.

Jeśli chodzi o zdjęcia to właśnie z ręki robione i niektóre krzywe. Nic nie poprawiałem gdyż chciałem się uporać z relacją jak najszybciej i szczerze nie wiem za bardzo jak się je poprawia. Tym razem zainstalowałem Photoshopa i będę poprawiać fotki które będą tego wymagały ( jak się nauczę jak to robić) .
Pozdrawiam.
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 04.06.2014 10:10

karin74 napisał(a):A ja widzę, że spotkamy sie w Tucepi... :lol:

Witam. Ja w Tucepi jestem dopiero od 21 czerwca.
A to do zobaczenia. :)
Paucik
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paucik » 05.06.2014 19:26

Witam:) Ciekawa relacja, chętnie ją przeczytałam. Ja w lipcu wyjeżdżam po raz drugi do Cro, do Vinisce. Zastanawiałam się czy warto zobaczyć Rogoznicę i muszę powiedzieć, że zamieszczone zdjęcia zachęcają do jej zwiedzenia. Życzę udanego wypoczynku i pozdrawiam :)
Miken77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 08.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miken77 » 05.06.2014 20:37

Limit pecha już wyczerpałeś...super urlopu życzę. Z narzeczoną czy z żoną? :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
A miało być tak pięknie...... - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone