Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A miało być tak pięknie......

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 10.08.2013 10:07

Ja mam konto w mBanku. Do niego kartę MasterCard Debit Gold z pakietem do konta Activ za który płacę 5zł miesięcznie , i na pewno mam ze wszystkich bankomatów i płatności kartą bez prowizji. Oczywiście mogę w każdej chwili zrezygnować z opłaty 5zł i w tedy korzystam tylko z bankomatów dedykowanych przez mBank.
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 10.08.2013 10:14

trochu zdjęć z tego rocznego krótkiego pobytu w Chorwacji umieściłem tutaj :
http://www.panoramio.com/photo/94374417
truskawka30r
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 05.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) truskawka30r » 10.08.2013 19:29

be-ja napisał(a):Fajna relacja, szkoda że przez kontuzję skrócona, bo foty zajefajne i zapowiadało się ciekawie.
Szybkiego powrotu do zdrowia.

Pzd be-ja


No jasne, że szkoda skróconego urlopu. Ale do wesela się zagoi, a wesele może w CRO. Sesja ślubna plenerowa w CRO byłaby cudna.
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 12.08.2013 09:47

mirasowski napisał(a):Oraz jeszcze jak by ktoś chciał kupić sobie świeże rybki czy owoce morza to w Rogoznicy po wieczór można było kupić co się tylko chce. Myśmy nie kupowali.


My jedziemy 30.08 najpierw Privlaka potem Rogoznica - właśnie ze względu na te morsie skarby! Mniam :)Piękne zdjęcia, fajna relacja. Współczuję kontuzji... Niestety każdemu może się zdarzyć :(
Na jakiej podstawie udzielili Ci pomocy w szpitalu? Miałeś prywatnie wykupione ubezpieczenie, czy EKUZ? Jakich dokumentów wymagali w szpitalu?
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 12.08.2013 11:00

sieka napisał(a):
mirasowski napisał(a):Oraz jeszcze jak by ktoś chciał kupić sobie świeże rybki czy owoce morza to w Rogoznicy po wieczór można było kupić co się tylko chce. Myśmy nie kupowali.


My jedziemy 30.08 najpierw Privlaka potem Rogoznica - właśnie ze względu na te morsie skarby! Mniam :)Piękne zdjęcia, fajna relacja. Współczuję kontuzji... Niestety każdemu może się zdarzyć :(
Na jakiej podstawie udzielili Ci pomocy w szpitalu? Miałeś prywatnie wykupione ubezpieczenie, czy EKUZ? Jakich dokumentów wymagali w szpitalu?

W szpitalu legitymowałem się Europejską Kartą Zdrowia , tylko nią. Mam oczywiście wykupione ubezpieczenie turystyczne z którego teraz będę domagał się odszkodowania za przerwany wcześniej urlop i stracone pieniążki za rezerwację w Orebić Tours. Jak również będę się domagał o wypłatę świadczenia z tytułu doznanego uszczerbku na zdrowiu. A ile uda się wyciągnąć to zobaczymy.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 12.08.2013 11:22

dzięki Miras za relację, pochłonąłem ją po urlopie na raz w jednej chwili, foty super, kolory i ujęcia; równie ciekawa jak poprzednia, tylko szkoda że teraz z przygodą...
campari
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 13.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) campari » 13.08.2013 14:34

Współczuję skróconego urlopu.

Ja parę lat temu trzeciego dnia urlopu, niosąc piwko z lodówki upuściłam butelkę, która rozbiła sie na kamieniu a odpryski szkła pocieły mi stopę. Byłam wtedy w Orasac na kempingu pod Maslinom i w najbliższym punkcie med opatrzylimy mi "rany". Niestety do końca podróży nie mogłam się kąpać w morzu :( a po przyjeździe do Polski okazało się, że mam jeszcze przecięte ścięgno w stopie.

Ten wyjazd będę zawsze pamiętać... Ty pewnie swojego też nie zapomnisz :)
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 13.08.2013 19:36

campari napisał(a):Współczuję skróconego urlopu.

Ja parę lat temu trzeciego dnia urlopu, niosąc piwko z lodówki upuściłam butelkę, która rozbiła sie na kamieniu a odpryski szkła pocieły mi stopę. Byłam wtedy w Orasac na kempingu pod Maslinom i w najbliższym punkcie med opatrzylimy mi "rany". Niestety do końca podróży nie mogłam się kąpać w morzu :( a po przyjeździe do Polski okazało się, że mam jeszcze przecięte ścięgno w stopie.

Ten wyjazd będę zawsze pamiętać... Ty pewnie swojego też nie zapomnisz :)


Dokładnie tak. Będę pamiętać na zawsze.Tak przeżywałem przed wyjazdem , co to zwiedzimy, gdzie pojedziemy. Wierzyłem że będą to najlepsze, najdłuższe nasze wakacje.Kupiłem kamerkę do kręcenia podwodnych filmów i robienia zdjęć. Uwielbiam pływać nurkować , a tu w 4 dzień pobytu wszystko prysnęło, skończyło się tak o....
Cały rok człowiek haruje , stres w pracy i w domu, czeka na ten jeden upragniony dwutygodniowy urlop a tu w jednej chwili jedno mrugnięcie oka i czar prysł.....

Miałaś ubezpieczenie turystyczne ? Jak tak to czy dostałaś jakieś pieniądze, bez problemu?
Pozdrawiam.
campari
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 13.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) campari » 14.08.2013 11:55

Miałam ubezpieczenie ale nic z tym nie zrobiłam.
Dokumentacji z CRO żadnej nie miałam, moja rana została opatrzona w punkcie medycznym. Miła pani oczyściła ranę zakleiła ją plastrem i kazała zmieniać opatrunki. Nic nie zapłaciłam za tę usługę.
Wtedy nawet nie myślałam o tym, że to skończy się operacją i szyciem ścięgna. Pewnie bym z ubezpieczenia dostała pieniądze za uszczerbek na zdrowiu ale dokumentacji żadnej nie miałam niestety.

Ten wyjazd był mega pechowy bo parę dni później na parkingu przy Plitvickich jeziorach ukradli nam lusterka od samochodu a w drodze do domu na Słowacji mieliśmy stłuczkę :(
No ale na szczęście to był jedyny taki wyjazd. Całe zło skumulowało się w jednej wyprawie :twisted:

Pozdr
Marta
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 14.08.2013 12:05

Współczuje. Tyle nieszczęść na jeden raz!!
To już wyczerpaliście pecha na resztę wyjazdów. :)
Pozdrawiam serdecznie.
campari
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 13.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) campari » 14.08.2013 12:27

W piątek ruszam po raz n-ty do CRO, ale :twisted: pech :twisted: zostaje w domu
:papa:

Pozdr
maksikaz
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 23.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) maksikaz » 14.08.2013 12:42

Super gratulacje i opisu i zdjęć( czy je jakoś obrabiasz bo czerwień daja bardzo po oczach) :wink: :papa:
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 14.08.2013 12:59

maksikaz napisał(a):Super gratulacje i opisu i zdjęć( czy je jakoś obrabiasz bo czerwień daja bardzo po oczach) :wink: :papa:

Miałem ustawioną strefę twórczą na intensywny kolor i nasycenie +1 wiec na nie których zdjęciach może wychodzić mocna czerwień jak również inny kolor. Istotne jest też ustawienie np. monitora czy telewizora.
maksikaz
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 23.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) maksikaz » 15.08.2013 19:03

Prestensje do garbatego ,ze ma proste dzieci. .....
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2289
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 15.08.2013 19:46

Świetna relacja i fajne zdjęcia :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
A miało być tak pięknie...... - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone