Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

a ja jednak polecam fish picnic :)

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006
a ja jednak polecam fish picnic :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 18.07.2006 16:22

ale nie kazdy, warto sie przyjrzec ofertom.

Na początek skusiła nas jakas tam wycieczka z Trogiru, ale po przejrzeniu innych ofert zdecydowaliśmy się na rejs"Mirakul" (Trogir) Rejs był na wyspe Solta. najpierw na Necujam, tam był super basen z cieplutka wodą w którym szlały dzieciaki no i oczywiscie morze, potem obiadek, pysznej ryby do woli, do tego wino, surówka chleb, jesli ktos nie chciał ryby dostał kurczaka. Za dzieci nie placiliśmy ale oczywiście jedzenie normalne porcje dostały. Do tego soki wafelki, rakija. kawa itd. wszystkiego do opru.
Kolejny przystenek był na Maslinicy, tam był raj dle pływających z rurką no i powrót. Całość od 9.30 do 17.30
Super zabawa, piekne widoki. polecam taka wycieczkę. Cena 150 kun. U nas było troche zawirowan, raz zrezygnowaliśmy z wczesniej umowionej wycieczki bo dzieci były chore, przełożylismy na inny dzień ale coś nie dograło i nie było dla nas miejsca (15 osób wiec trudno było wcisnać) Proponowali nam inny rejs ale nam nie pasowalm wiec przełozyliśmy na kolejny dzień i dali nam zniżke więc wycieczka kosztowała 107 kun od osoby
Waldemar Knapiński
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 228
Dołączył(a): 28.04.2002
Fish Picknik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldemar Knapiński » 23.07.2006 17:37

:D A hoy - byłem w ubiegłym roku ta sama trasa, te samo jedzenie - tyle że we wrześniu - polecam lubiącym szybkie zmiany a ni ekoniecznie tylko plaże. A ha cena jakby mniejsza bo 100 kuna od osoby.
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 23.07.2006 22:51

ita napisał(a):ale nie kazdy, warto sie przyjrzec ofertom.

Na początek skusiła nas jakas tam wycieczka z Trogiru, ale po przejrzeniu innych ofert zdecydowaliśmy się na rejs"Mirakul" (Trogir) Rejs był na wyspe Solta. najpierw na Necujam, tam był super basen z cieplutka wodą w którym szlały dzieciaki no i oczywiscie morze, potem obiadek, pysznej ryby do woli, do tego wino, surówka chleb, jesli ktos nie chciał ryby dostał kurczaka. Za dzieci nie placiliśmy ale oczywiście jedzenie normalne porcje dostały. Do tego soki wafelki, rakija. kawa itd. wszystkiego do opru.
Kolejny przystenek był na Maslinicy, tam był raj dle pływających z rurką no i powrót. Całość od 9.30 do 17.30
Super zabawa, piekne widoki. polecam taka wycieczkę. Cena 150 kun. U nas było troche zawirowan, raz zrezygnowaliśmy z wczesniej umowionej wycieczki bo dzieci były chore, przełożylismy na inny dzień ale coś nie dograło i nie było dla nas miejsca (15 osób wiec trudno było wcisnać) Proponowali nam inny rejs ale nam nie pasowalm wiec przełozyliśmy na kolejny dzień i dali nam zniżke więc wycieczka kosztowała 107 kun od osoby


fajnie przeczytac ze mirakul jeszcze plywa !!!
milo powspominac !!!
maslinica to cos pieknego !!!
Aga_26
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga_26 » 25.07.2006 14:09

A mozesz podac gdzie te wycieczki sie wykupuje?
slawek66
Cromaniak
Posty: 1521
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek66 » 25.07.2006 14:24

pytaj gospodarzy, rezydenta lub rozglodaj sie w portach za reklamami
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 25.07.2006 15:42

naganiacze chodzą po plażach
my załatwialiśmy w Trogirze w porcie stoi gościu iu niego mozna wykupic wycieczke, odpływalismy z Medeny bo było bliżej nas ale z Trogiru też mozna, w Medenie tez stoi gosc od ktorego mozna kupic bilety. Polecam sie targowac :wink: i absolutnie nie zgadzac sie na placenie za dzieci :)
gonzus
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 25.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gonzus » 25.07.2006 22:08

A lepiej prze jakiegoś rezydenta czy bezpośrednio np. w porcie ?
Vasper
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 09.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vasper » 09.08.2006 15:41

Ja również polecam! Czytałam mało przychylne opinie na ten temat, ale wiele zależy od tego na jaką firmę się trafi! A jest ich pełno (bardzo często są to biznesy rodzinne)!


Ja płynęłam z firmą Filip's Marina! Wypływaliśmy z Kasteli (w przypadku małej ilości chętnych wypływalibyśmy chyba z Trogiru)! Na samym początku poczęstowano nas rakiją, która bardzo przypadła mi do gustu! ;) Potem wystawiono wino i sok, które można było pić w nieograniczonych ilościach! Były też wafelki!
Najpierw udaliśmy się na Soltę, gdzie mieliśmy ok. godziny czasu wolnego - można wtedy było obejrzeć urokliwe miasteczko, popływać lub usiąść w jakieś kawiarni! Z tamtąd wyruszyliśmy na wyspę Ciovo (od drugiej strony, niż Trogir), gdzie podano obiad! Można było zjeść nieograniczoną ilość ryb, do których była surówka i świeży chlebek! Do tego oczywiście wino i sok...;) A potem jeszcze arbuz i kawa! Po posiłku mieliśmy ok. 2,5-3 h czasu dla siebie... my najpierw udaliśmy się na plażę, gdzie można było popływać w cudownie przejrzystej wodzie w otoczeniu ryb, które nawet nie uciekały! Po niecałych dwóch godzinach wróciliśmy w miejsce, gdzie jedliśmy i okazało się, że panowie z załogi śpiewają przygrywając sobie na gitarze! :D

Kiedy wyruszyliśmy w drogę powrotną od razu na statku pojawiło się wino, sok i wafelki! Atmosfera była cudowna! Cały czas leciała bardzo przyjemna muzyka zespołu Ribari i kilka dziewcząt, w tym ja 8O, (na początku byli też panowie, ale szybko wymiękli :P) zaczęło tańczyć na stateczku w miejscu przeznaczonym dla załogi (bo stateczek był mały i tylko tam była wystarczająca ilość miejsca)! Było naprawde cudownie! Hehe... panowie z załogi też wygladali na zachwyconych i później mówili rezydentce, że jesteśmy pierwszą grupą, która tańczyła im na pokładzie! :lol:
Do tego stateczek miał szklane dno, więc można było podziwiać morską florę (fauna się jakoś pochowała niestety)!
A na koniec zrobiłam sobie zdjęcie z panem marynarzem! :P

Całość kosztowała 170 kun, a trwało to w godzinach 8:30 - 18:30!
Naprawdę z czystym sercem mogę taki rejs polecić - warto zarówno dla cudownej atmosfery, jak i dla przepięknych widoków, rozciągających się wokoło! ;)
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 31.08.2006 21:15

Mirakul to fajna łajba! Pracuje tam taki pan podobny do Louisa Define. Byłem trzy razy na tym fishpicnicu i bardzo sobie chwalę!!!
Elvirka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 30.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elvirka » 06.08.2009 09:33

:?: Witam,
proszę o jakieś fociaki z fisha z Mirakulem, ja w tym roku chcę skorzystać ale mam nadzieję że łajba jeszcze jest w dobrym stanie i nie pójdę na dno?? :lol: Z Waszych opisów wynika że nie wydzielają jedzenia i rakiji, bo kiedyś płynęłam z makarskiej i dostałam makrelę wielkości sardynki , gorzką w smaku a wino to tak wydzielali że jakbym wiedziała wzięłabym ze sobą flaszkę czystej hihihihihihih ( choć niewiele piję) to mnie to wkurzało. Płaciłam 100 zł od głowy .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2009 10:15

Elvirka..... nr. tel 0981724224,na imię ma Mario i b.dobrze mówi po polsku (to odnośnie kontaktu na miejscu :) ).Cena wyjściowa to 180 kun. Krótki opis w mojej relacji..., stateczek w dobrej formie a reszta też była ok. pozdrav
Elvirka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 30.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elvirka » 06.08.2009 10:46

:D Dziękuję bardzo za kontakt:)

Pozdrawiam Elvirka
zanialtd
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) zanialtd » 10.08.2009 19:39

A w jakich godzinkach można udać się na ten rejsik? Ja będę jakieś 30 km od Trogiru więc chciałabym wiedzieć o której wyjechać, żeby zdążyć na fishpicnica!
gaceq
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 13.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaceq » 11.08.2009 05:51

Czy wypływają tylko z jednego miejsca ??
KrissGDA
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrissGDA » 13.06.2010 15:23

witam
Czy w tym roku juz ktos byl na fish picnicu z Trogiru?
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
a ja jednak polecam fish picnic :)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone