Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

a ja jednak polecam fish picnic :)

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
para-35-38
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 20.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) para-35-38 » 10.09.2014 18:22

Jeśli ktoś ma ochotę spędzić dzień na stateczku i naprawdę zjeść dużo rybek to polecamy rejsik Koveren-em z Mali Lośnij na Susak i Vele Srakane.
Co prawda nie jest to prawdziwy fish picnic, ale warto wspomnieć ze względu na niespotykaną ilość rybek do zjedzenia. W standardzie jest po 1 makreli ( + surówa z kapusty i kruch ) czyli jak na każdej wycieczce wodnej w Cro , ale każdy mógł zjeść tyle ile chciał. Co prawda tylko makreli ale uwierzcie , że na tej łajbie były najlepsze makrele jakie jedliśmy z grilla w Chorwacji. Soczyste , nie wysuszone. Nie wiemy jak je robili ( bo robiliśmy fotki wtedy ) ale były super. Każdy mógł zjeść po 2 , 3 , 4 ile mógł. Cena rejsu całodniowego to było 190 kun /os . Bez możliwości rabatu , nawet przy kilku osobach.
nowy100
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowy100 » 15.07.2015 08:02

Ja mam pytanie, czy ktoś zna ceny (dorośli, dzieci) fishpicnicu w tym roku z Tucepi? Jak ktoś był ,to który statek polecacie, chodzi bardziej o spokój.
tanhayi
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tanhayi » 15.07.2015 10:52

Hmm.

Wyjeżdżam do Bibinje i brat znalazł rejs na Kornati za 300 kun. Co widzę przy waszych cenach jest to dość sporo. Skąd taka różnica?

Ofertę znalazł na stronie Mikadotours.
Kastela
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kastela » 21.07.2015 16:44

My w Tucepi płynęliśmy statkiem na 2 wyspy (Jelsa na Hvar i Bol na Brac.
Nie wiem czy to był typowy fishpicnic, ale chyba bardziej taki rejs wycieczkowy.
Najpierw zatrzymaliśmy się w Jelsa i tam ok 1,5 godz. na zwiedzanie, potem obiad na statku (ryba lub szaszłyki z kurczaka + surówka z kapusty+ chleb- smaczne jedzenie) i przystanek na Brac. Tam ok 3 godziny na plażowanie lub zwiedzanie i powrót do Tucepi. Rejs trwał od 9-ej do 18:30 - trochę długo.
Cena 250 kn od osoby dorosłej, dzieci nie płaciły (najstarsze 11 lat) a nastolatków policzyli po połowie.
Były też rejsy po 150 kn, niby o podobnym standardzie tylko łódka dużo mniejsza.
Nasz statek był największy w porcie - nie pamiętam nazwy, ale plakat miał ze zdjęciem delfina a zachęcał przystojny pan świetnie mówiący po polsku :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.07.2015 17:43

tanhayi napisał(a):Hmm.

Wyjeżdżam do Bibinje i brat znalazł rejs na Kornati za 300 kun. Co widzę przy waszych cenach jest to dość sporo. Skąd taka różnica?

Wycieczka do Parku Narodowego Kornati jest droższa niż zwykły rejs statkiem z lądu na wyspę.
W cenie jest bilet wstępu do Parku.
http://www.kornat-excursions.hr/pl/excursion/npkornati
tanhayi
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 07.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tanhayi » 21.07.2015 18:15

I wszystko jasne. Dziękuję serdecznie:)
petit
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 21.08.2009
Uwaga na fish picnic

Nieprzeczytany postnapisał(a) petit » 10.08.2015 08:38

Przestrzegam przed czeską naganiaczką - Bożeną (podstarzała z blond warkoczykami). Operuje od Podgory do Gradaca. Wciska kity, że 1.5 km to 700 metrów, że makrela grillowana na drewnie a w rzeczywistości przypalona palnikiem gazowym. Rejs nie nadaje się dla małych dzieci.
tanhayi
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 07.07.2015
Re: Uwaga na fish picnic

Nieprzeczytany postnapisał(a) tanhayi » 10.08.2015 09:00

Jestem pierwszy raz w Chrowacji. Zauważyłem, iż często tutaj się zaniża długości. Ale 1,5km a 700 metrów? Really? Nikomu nogi nie odpadną.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Uwaga na fish picnic

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 10.08.2015 09:50

tanhayi napisał(a):Jestem pierwszy raz w Chrowacji. Zauważyłem, iż często tutaj się zaniża długości. Ale 1,5km a 700 metrów? Really? Nikomu nogi nie odpadną.

Oczywiście, że nie odpadną, moje po 10km nie odpadną, ale nie czujesz do końca o co chodzi.
To nagminne robienie ludzi w konia - ze niby blisko, a potem dymasz z całym majdanem, z dzieckiem lub dziećmi w upale, czasem pod górkę....

A naganiaczy na te imprezy wyobraźnia ponosi, i nie dlatego, żeby ludziom zrobić fajnie, tylko kasa się liczy ....
Waluś Walenty
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waluś Walenty » 05.07.2017 17:05

Czy Mirakul jeszcze pływa ?
asiaibigos
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 11.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiaibigos » 12.07.2017 15:14

w tamtym roku plynelismy. Polecam, rybka i miesko pyszne, w cenie surowka , napoje ,owoce i jakies ciastka . Solta piekna.
Meniumeh
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meniumeh » 12.07.2017 21:58

Ktoś płynął stateczkiem FELUN na Riwierze Makarskiej z miejscowości GRADAC lub pobliskiej ?

Ja się wybieram na dłuższy rejs typu fish picnic na Korcule 3 godz na wyspę potem 3 godz zwiedzania we własnym zakresie i znów 3 godz powrót 220kn chcą za taki rejs.

Czy to dobra oferta ?
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 12.07.2017 22:17

W zeszłym roku płynęliśmy Felunem z Živogošće na Hvar...w tym roku planujemy Korčulę także Felunem...polecam...spokojnie, kameralnie i dobry poczęstunek...chyba, że ktoś woli głośniejsze towarzystwo...wtedy nie polecam :mrgreen:
Meniumeh
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Meniumeh » 13.07.2017 23:07

Jak mniej więcej przebiegal rejs na Hvar? Tez planujemy Korcule kolo 20 lipca. Na razie dowiedziałem się ze rejs 3 godz potem wolny czas na zwiedzanie miasta 3 godz i powrót 3 godz z poczestunkiem.
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 14.07.2017 06:50

Meniumeh napisał(a):Ktoś płynął stateczkiem FELUN na Riwierze Makarskiej z miejscowości GRADAC lub pobliskiej ?

Ja się wybieram na dłuższy rejs typu fish picnic na Korcule 3 godz na wyspę potem 3 godz zwiedzania we własnym zakresie i znów 3 godz powrót 220kn chcą za taki rejs.

Czy to dobra oferta ?

To normalna cena, z Podgory zapłaciliśmy 250kun ☺rzeczywiście płynie się długo, cały opis wycieczki zamieściłam w jednej ze swoich relacji w Podgorze ☺
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
a ja jednak polecam fish picnic :) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone