Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

9 osob

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]

Ktory region na wyjazd

Ankieta wygasła 21.04.2009 12:56

Dalmacja
35
100%
 
Liczba głosów : 35

bielina
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 31.03.2009
9 osob

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielina » 31.03.2009 12:56

Witam,
przegladam forum i dostaje lekkiego oczoplacu, od ilosci polecanych miejsc i kwater. Ale nigdzie nie znalazlem szalenca ktory pytalby sie o zakwaterowanie 3 rodzin - 9 osob w tym 2 dzieci.
Moje pytanie jest takie czy lepiej wynajac wille - ale prawdziwa wille sami jestesmy i nikt poza nami z dostępem do morza czy wynajac tzw apartamenty z kuchniami. - Ale wowczas rodzi sie problem wspolnych posilkow a raczej takie wchodza w gre.
Szczerze mowiac najbardziej jestem przekonany do poludniowej czesci chorwacji - nawet do wysp.
Jezeli przeoczylem jakies watki gdzie byl juz temat poruszany to prosze o wskazanie owego miejsca - za co z gory bede zobowiazany i ukorze sie przed adminem dokonujac samobiczowania.
I jeszcze jedna sprawa - jedno z dzieci bedzie mialo 1 wiec jak wyglada sprawa z placeniem za takiego szkraba i czy lepiej zabrac dla niego wyzywienie czy jest tam do dostania (sloiczki HIPP na ten przyklad)

Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc

a to co po wstepnej analizie postow znalazlem

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bielina
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 31.03.2009
...

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielina » 03.04.2009 14:24

Witam,
widze ze wiele osob czyta ale nikt nie odpowiada ... dlaczego az tak wygorowane poszukiwanie czy moze nikt nie byl w taka ilosc ??

pozdrawiawm
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.04.2009 14:37

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - masz 3+3+2 i rogówkę dwuosobową w kuchni :)

Ps. Namiar w zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link 8) :wink:
Bozena Kljaković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 30.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bozena Kljaković » 03.04.2009 14:42

Napisz do mnie ,na wszystkie pytania zwiazane z wakacjami odpowiem na priwa .Prosze o kontakt ; adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrav :)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 03.04.2009 14:54

bielina napisał(a):Witam,
przegladam forum i dostaje lekkiego oczoplacu, od ilosci polecanych miejsc i kwater. Ale nigdzie nie znalazlem szalenca ktory pytalby sie o zakwaterowanie 3 rodzin - 9 osob w tym 2 dzieci.
Moje pytanie jest takie czy lepiej wynajac wille - ale prawdziwa wille sami jestesmy i nikt poza nami z dostępem do morza czy wynajac tzw apartamenty z kuchniami. - Ale wowczas rodzi sie problem wspolnych posilkow a raczej takie wchodza w gre.
Szczerze mowiac najbardziej jestem przekonany do poludniowej czesci chorwacji - nawet do wysp.
Jezeli przeoczylem jakies watki gdzie byl juz temat poruszany to prosze o wskazanie owego miejsca - za co z gory bede zobowiazany i ukorze sie przed adminem dokonujac samobiczowania.


Wynajęcie, jak to piszesz "willi", jest równoznaczne z wynajeciem apartamentów; różnicy żadnej nie ma ("willa" składa się z apartamentów). Co do wspólnych posiłków problemu nie widzę; zawsze można spotkać się w jednym salonie, przy jednym stole, na jednym tarasie, czy przed domem (zależy, jak skonstruowany jest obiekt).
Co do dzieci: ważny jest wiek (jeśli bardzo małe np. jak piszesz roczne czy dwu- trzyletnie "nie liczą się" tak samo jak osoba dorosła. Należy to zaznaczyć przy rezerwacji (ma to wpływ na cenę i typ zakwaterowania).

bielina napisał(a):I jeszcze jedna sprawa - jedno z dzieci bedzie mialo 1 wiec jak wyglada sprawa z placeniem za takiego szkraba i czy lepiej zabrac dla niego wyzywienie czy jest tam do dostania (sloiczki HIPP na ten przyklad)


O tym pisaliśmy już niejednokrotnie np.:TU.Warto przewertować tematy o dzieciaczkach (jest ich sporo na forum i zawierają dużo przydatnych wskazówek).

Jest i Hipp i slo Frutek, hr zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
dostępne w każdym, nawet małym markeciku sieciowym (Studenac, Konzum, Kerum, Plodine itp.).
Tutaj ludzie też mają małe dzieci....
Pozdrawiam
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 03.04.2009 15:17

Witaj bielina
W Celinie byłem w ubiegłym roku .Wynajmowałem ap.Saric ,który
znajduje sie obok ap.Duvnjak zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ap.Duvnjak to nowowybudowany budynek oddany do użytku w ubiegłym
roku.Jak byłem na początku lipca to stał jeszcze pusty i był nie do końca
zagospodarowany.Odległość domu do Jadranki ok.100m, później
następne 100m do plaży /strome zejścia,przeważnie schody/
Najbliższy sklep to cały 1 kilometr /odmierzony/
Ogólnie polecam,piękne plaże,widoki,cisza,spokój
Pozdrav
bielina
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 31.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielina » 04.04.2009 17:32

[quote="Katarzyna Głydziak Bojić"]

Wynajęcie, jak to piszesz "willi", jest równoznaczne z wynajeciem apartamentów; różnicy żadnej nie ma ("willa" składa się z apartamentów). Co do wspólnych posiłków problemu nie widzę; zawsze można spotkać się w jednym salonie, przy jednym stole, na jednym tarasie, czy przed domem (zależy, jak skonstruowany jest obiekt).
Co do dzieci: ważny jest wiek (jeśli bardzo małe np. jak piszesz roczne czy dwu- trzyletnie "nie liczą się" tak samo jak osoba dorosła. Należy to zaznaczyć przy rezerwacji (ma to wpływ na cenę i typ zakwaterowania).
[/quote]

Witam,
widzialem takie wille ale mi chodzilo bardziej o caly domek tylko dla nas bo wiem ze takowe tez istnieja. Dziekuje za linki i za info - tak jak -powiedzialem korzę sie przed uzytkownikami za niezbyt wnikliwe studiowanie forum.

Jeszcze raz dziekuje za pomoc - miejsca wskazane przekazjue dalej pod dyskusje.
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 04.04.2009 18:03

Witam,

napisz może ile planujesz zapłacić za apartament/y :) dla wszystkich członków wyprawy.

Pozdrav
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 05.04.2009 00:10

bielina napisał(a):Witam,
widzialem takie wille ale mi chodzilo bardziej o caly domek tylko dla nas bo wiem ze takowe tez istnieja.

Nie twierdzę, że nie istnieją, ale w dalszym ciągu nie widzę problemu. Po prostu zdecydujcie, co Wam odpowiada i to będzie podstawa do wstępnej selekcji ofert (typ obiektu). Chciałam wskazać na to, że nawet małe "villle", które pomieszczą tylko Waszą ekipę też mogą być oferowane jako apartamenty. Czasem cały domek potrafi być apartamentem (np. 2+2+3), czasem jeden obiekt to 2 apartamenty (np: 2+2, 2+3) . Pod hasłem "villa" kryć się może i wielki apartamentowiec (2, 3 kondygnacje - kilkanaście apartamentów). Kwestia nazewnictwa nic więcej; ważne jak wygląda obiekt (jego "pojemność"), a nie jak go "sprzedają". Będzie to widoczne w opisie obiektu (ilość i wielkość apartamentów) a nie w jego nazwie. Ty nazwę "villa" utożsamiasz z domkiem mającym pomieścić tylko Was, a nie jest to do końca słuszne. Na to chciałam zwrócić uwagę.

A to, czy chcecie być sami w obiekcie to Wasza decyzja; to musicie ustalić między sobą.
Pozdrawiam
bielina
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 31.03.2009
Zmiana

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielina » 06.04.2009 08:19

Witam,
przepraszam wszystkich za zamieszanie ale nastapila zmiana planow - decyzja glownego organizatora wycieczki jedziemy przez biuro podrozy. Nie bardzo mi sie to usmiecha bo znacznie ogranicza mozliwosci. Ale ja tu jestem od organizacji i wykonywania polecen ;)

Dziekuje serdecznie za pomoc. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow. UDANYCH WYPOCZYNKOW
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 06.04.2009 09:27

kleeberg napisał(a):Witaj bielina .Odległość domu do Jadranki ok.100m, później
następne 100m do plaży /strome zejścia,przeważnie schody/
Najbliższy sklep to cały 1 kilometr /odmierzony/
Ogólnie polecam,piękne plaże,widoki,cisza,spokój
Pozdrav


Czy ta jadranka i cisza wzajemnie się nie wykluczają?
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 06.04.2009 13:08

Może ktoś pomylił Jadran z Jadranką :)
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 06.04.2009 23:04

Mówiąc o ciszy i spokoju , miałem na myśli brak
w Celinie dyskoteki, restauracji czy lokalu.
A 100m od ruchliwej drogi nie jest uciążliwe ani głośne.
Pozdrawiam.
grzesio73
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 25.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesio73 » 25.02.2013 13:11

Poszukuję kwatery dla 9 osób jak najbliżej morza w jak najlepszej cenie minimum z dwoma łazienkami
W terminie 10.08.2013-24.08.2013
Pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji i liczę na pomoc w tym zakresie
Z góry dziękuję
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone