Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maksle
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 13.10.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maksle » 17.01.2017 20:29

tyniolek napisał(a):Wiadomo, Pater to już takie wyprawy ekstremalne :oczko_usmiech: ale chciałam, żeby niedowiarki popatrzyły, że Twój trip przy tym to pikuś :) :oczko_usmiech:

Te zupki zielone mi nie smakują akurat, ale zawsze to coś innego niż chińskie :) ciekawa jestem jak to wygląda w Cro, bo np. z zeszłym roku byliśmy z narzeczonym we Włoszech (on jest kierowcą, więc samochód nam był domem) jest świetnie, mogę Ci polecić na przyszły rok ;) jedyne co, musiałbyś wjechać na autostradę, ale tam już na każdej prawie stacji WiFi i prysznice za darmo, można sobie uzupełnić bańki wodą ;) zawsze możesz wjechać jednym wjazdem i zjechać następnym :D
Ale chyba 600zł by Ci nie wystarczyło, bo paliwo tam drogie, a teraz w ogóle podrożało.


No widzisz, ja byłem zachwycony. Spodziewałem się, że to ściema z tym mięsem i całym wsadem a tu proszę.
Włochy siedzą w mojej głowie, ale jak mówisz. Rachunek ekonomiczny był nieubłagalny i trzeba by wydać znacznie więcej na paliwo. Więc odpuściłem i wybrałem Chorwację. W Cro nie wiem jak na autostradach bo nie jechałem jak wiesz. Ale WiFi łapałem w centrum miast, centrach handlowych i stacjach (rzadko miały a jak już to mapy ładowały się 5 minut :D). Nad morzem zawsze w miejscowości jest kran z wodą pitną i można sobie uzupełnić zapas. Ale jak to wygląda w głębi kraju nie wiem, akurat nie potrzebowałem uzupełniać wody w tamtym czasie. Zresztą te krany uratowały mi tyłek, bo szybko bym się pozbył tej wody pitnej do mycia się, prania itd.
W te wakacje siedzi w mojej głowie coś większego (może te Włochy?) i raczej już nie samotnego, ale nie będę zapeszał. Również oczywiście budżetówka :twisted:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 17.01.2017 20:41

A właśnie, co ja mówię "przyszły rok", jak tu już jest przyszły :lol: Francja też jest przyjazna, ze względu na duże ilości camperów, Langwedocja przykładowo... Niemcy jeszcze chyba darmowe autobany mają, a francuskie landówki są przepiękne!! niestety mam tylko doświadczenia z Europy Zachodniej o podróżach busem, a wiadomo, że europejska waluta nie sprzyja wakacjom 600+ :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 17.01.2017 23:14

Po co się pchać na drogi Zachód :?:
Rumunia przepiękna , raj dla namiotowców na dziko :D Przy dobrej gadce można na wsi zjeść za darmo ....a później Mołdawia
.....myślę że majątku tam nie trzeba :?
Przy zdolnościach autora może by się udało za 400 zł :?: :idea: :wink:
Paulka75
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 10.01.2017
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka75 » 17.01.2017 23:48

A ja byłam dumna, że wydaliśmy we dwójkę 4 tys. na 10 dni (paliwo i winiety rozkładały się na nas + dwie osoby) :D swoją drogą jak czytam Wasze komentarze niektóre, to płaczę ze śmiechu :D
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 18.01.2017 00:41

lotnikwsk napisał(a):Po co się pchać na drogi Zachód :?:
Rumunia przepiękna , raj dla namiotowców na dziko :D Przy dobrej gadce można na wsi zjeść za darmo ....a później Mołdawia
.....myślę że majątku tam nie trzeba :?
Przy zdolnościach autora może by się udało za 400 zł :?: :idea: :wink:


O, Rumunia!! Też mi chodzi po głowie (choć nie za 600zł). ale w sumie... Co mi nie chodzi po głowie :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 06.08.2014
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 18.01.2017 05:43

maksle napisał(a):(...) Chodź starania są i to bardzo mocne ukierunkowane w moją osobę i na wszelaki sposób skrytykowanie tego co zrobiłem.

"Argumenty" typu "a u was biją murzynów" będą zawsze.
Śliczny przykład podał H.H. Kirst w "08/15", gdy Schulz nie przyjął raportu Lindenberga, twierdząć, że margines jest za mały.
Powinien mieć 15 mm a ma tylko 14.

I nie dziw się, że szukających (i używających) takich "argumentów" jest więcej, bo to naturalne.
Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.01.2017 07:43

Pik71 napisał(a):maksle posuwaj EXIF z zdjęć do jak się godzina lub data nie będzie zgadzać to Cię Janusz rozszarpie na strzępy. Tak Cię pilnuje z tą relacją że tylko czyha na potknięcie.

Sprawdzam, czy ta relacja to nie ściema. Teraz wiem, że nie.

Ty też miałeś wątpliwości :wink: czy jechał w dwie osoby - czy sam.
maksle
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 13.10.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maksle » 18.01.2017 12:30

lotnikwsk napisał(a):Po co się pchać na drogi Zachód :?:
Rumunia przepiękna , raj dla namiotowców na dziko :D Przy dobrej gadce można na wsi zjeść za darmo ....a później Mołdawia
.....myślę że majątku tam nie trzeba :?
Przy zdolnościach autora może by się udało za 400 zł :?: :idea: :wink:

Trzeba zobaczyć w miarę możliwości wszystko, pytanie tylko w jakiej kolejności?
Trzeba jeszcze znać język bo jednak podejrzewam, że w mieścinie ciężko kogoś będzie znaleźć z komunikatywnym angielskim/niemieckim.
400zł to może w kilka osób, z tego co się orientuję paliwo nie jest jakość wybitnie tańsze niż u nas lub w Czechach lub Cro. Więc samotna podróż odpada za tyle.
Paulka75 napisał(a):A ja byłam dumna, że wydaliśmy we dwójkę 4 tys. na 10 dni (paliwo i winiety rozkładały się na nas + dwie osoby) :D swoją drogą jak czytam Wasze komentarze niektóre, to płaczę ze śmiechu :D

Taka delikatna różnica o te parę złotówek :twisted:

boboo napisał(a):
maksle napisał(a):(...) Chodź starania są i to bardzo mocne ukierunkowane w moją osobę i na wszelaki sposób skrytykowanie tego co zrobiłem.

"Argumenty" typu "a u was biją murzynów" będą zawsze.
Śliczny przykład podał H.H. Kirst w "08/15", gdy Schulz nie przyjął raportu Lindenberga, twierdząć, że margines jest za mały.
Powinien mieć 15 mm a ma tylko 14.
I nie dziw się, że szukających (i używających) takich "argumentów" jest więcej, bo to naturalne.

Nie dziwię się, byłem świadom, że części społeczności może się nie podobać taka forma. Raczej chciałem wyrazić swoje zdumienie tym jak bardzo można próbować coś negować nie mając kompletnie żadnych dowodów a jedynie początek relacji :D . Ale relacja będzie nadal, tak często jak będzie pozwalał mój wolny czas.
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 18.01.2017 13:00

maksle napisał(a):Ale relacja będzie nadal, tak często jak będzie pozwalał mój wolny czas.


Tak trzymaj.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.01.2017 14:40

Janusz Bajcer napisał(a):Sprawdzam, czy ta relacja to nie ściema. .


Sciema z wydaną kasą ?, ilością osób (czyżby jedna osoba to za mało na taką kupę kasy) ? czy ilością aparatów (o tym akurat nie wspominał) ? :mrgreen: :papa:

P.S. Jest jeszcze inne wyjście, swego czasu prosiłem o zrobienie zdjęcia i przesłanie na maila jak również mnie o to proszono :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.01.2017 14:47

bluesman napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Sprawdzam, czy ta relacja to nie ściema. .


Sciema z wydaną kasą ?, ilością osób (czyżby jedna osoba to za mało na taką kupę kasy) ?


Kto to napisał :wink: :?:

Natomiast oczywiście ciekawa jest realność takiego wyjazdu :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.01.2017 15:06

Janusz Bajcer napisał(a):Natomiast oczywiście ciekawa jest realność takiego wyjazdu :)


Cały czas :mrgreen: i wcionż
Cropidło
Croentuzjasta
Posty: 392
Dołączył(a): 05.07.2012
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cropidło » 19.01.2017 00:17

Witam.
Śledzę wątek prawie od początku,ale nie zauważyłem,czy aby autor nie wspomagał się Bla Bla car.
Jechał sam,a to w zupełności mogłoby zmienić koszt WAKACJI.
Pzdr.
Marek.P.
maksle
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 13.10.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maksle » 23.01.2017 19:47

Cro-świr napisał(a):Witam.
Śledzę wątek prawie od początku,ale nie zauważyłem,czy aby autor nie wspomagał się Bla Bla car.
Jechał sam,a to w zupełności mogłoby zmienić koszt WAKACJI.
Pzdr.
Marek.P.


Jechałem sam przez cały czas, jak wcześniej już dyskutowaliśmy na ten temat. Nikogo nie zabierałem po drodze :smo:
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: 600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #4 str.

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 23.01.2017 20:00

Dobra dobra jak już jesteś to jak jedziemy dalej?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł! UP! #6 str. 23 - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone