Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

4 małych dzieci, piaszczysta plaża i mało ludzi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mama 4 dzieci :)
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 15.01.2012
4 małych dzieci, piaszczysta plaża i mało ludzi

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama 4 dzieci :) » 15.01.2012 13:04

........... tak wiem, zaczynam nowy temat ......
...... przejrzałam dużo postów i przy braku czasu i doświadczenia nie potrafię nic wybrać .....

będę wdzięczna jeśli ktoś znajdzie chwilę czasu aby mi pomóc w poszukiwaniach po skarbnicy wiedzy, jaką jest to forum.

mam 4 dzieci: 6 lat, 3 lata, 2 lata i 5 miesięcy - stąd mój brak czasu :)))

chcemy w tym roku pojechać do CRO samochodem
pojedzie jeszcze z nami 6 osób dorosłych, moje rodzeństwo z małżonkami i dzieckiem

w sumie będzie 5 dzieci i 8 osób dorosłych
potrzebujemy domku z kuchnią, cena około 10 Euro za osobę
w pn-środkowej części CRO, żeby nie wydłużać podróży
wyjazd: druga połowa lipca

jak wiele osób z Was wie z małymi dziećmi nie jest łatwo :)
szukamy więc miejsca gdzie nie ma tłumów i plaż na których maluchy sobie poradzą.

nie wiem czy to duże wymagania ... ale gdyby jeszcze dojście do plaży było w miarę łatwe

będę wdzięczna za wszelaką pomoc
i z góry przepraszam, jeśli Waszym zdaniem zaśmiecam to forum
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.01.2012 17:45

Cześć :D

Tą piaszczystą plażę to bym sobie odpuścił.Po pierwsze dlatego, że o takie w Chorwacji raczej trudno, a po drugie piasek ma to do siebie że wchodzi wszędzie :D w ubrania, torby, kanapki, itd itp już nie mówiąc o naturalnych otworach ciała co przy czwórce małych dzieci moim zdaniem ma niebagatelne znaczenie :D Dzieciaki na plaży z kamyczkami bardzo dobrze się bawią co wiem z własnego doświadczenia.
Wybieracie się dość dużą grupą więc pewnie trudno będzie znaleźć lokum dla wszystkich w jednym domu ( w dodatku w drugiej połowie lipca), choć nie jest to niemożliwe.
Co do konkretnego miejsca pobytu to mam nadzieję, że ktoś bardziej zorientowany w topografii turystycznej płn Chorwacji udzieli Ci jakiejś bardziej konkretnej rady - ja preferuję Dalmację :D
Pozdrawiam. :D
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 15.01.2012 17:54

Już to pisałem kiedyś na forum, że Pakostane powinno spełnić wszystkie Twoje wymagania. Zarówno pod względem plaż, dojścia do nich jak i atrakcji dla dzieci w miasteczku.
Jeżeli będziesz się upierać przy pasku na plaży to jedźcie do Loparu na wyspę Rab.
Powodzenia :papa:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.01.2012 17:59

A ja przy takim zagęszczeniu dzieci w takim wieku proponowałabym mimo wszystko - Lopar z jego rajską plażą, wiem że nie wszystkim tam się podoba .... ale ... piasek, płytko, dłuuuugo płytko, dostępne prysznice i ubikacje (czyste) na terenie kempingu, a nawet w 2009 roku widziałam tam sanitariaty tylko dla dzieci - rozmiarowo dla dzieciaków i bardzo czyste :)
obok plazy - kemping - cień, place zabaw, alejki do spacerowania z wózkami, sklepiki i kawiarnie.
Byłam tam z 18miesięcznym dzieciakiem.
Tylko plaża najlepsza przy kempingu, obok hoteli klepisko.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 15.01.2012 23:55

Przy takim zbiorze to raczej w ciemno bez szans przynajmniej w jednym lub nawet sąsiadującymi budynkami. Proponuję na dzień dobry stronę interhome jest pare propozycji Was interesujących.
Ps. Kiedy znajdziecie się już na autostradach Chorwackich warto poświęcić 2 gdz więcej i znaleźć się w środkowej części czyli Dalmacja. Bodźce wzrokowe dużo lepsze. Sam mam rodzinkę i moje dzieci od niespełna 2 lat kiedy kończyły zaczynały swoja przygodę z Chorwacją. 8)
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 16.01.2012 13:36

We wspomnianym wcześniej Pakostanie też jest plaża publiczna z piaskiem, w sierpniu zeszłego roku była mocno oblegana przez rodziny z dziećmi. Jest też płatna, prywatna plaża przy takiej wiosce wakacyjnej Pine Beach - całodniowe wejście 20 albo 30 kun (nie pamiętam dokłądnie :oops: ) od osoby dorosłej,moje dzieci wchodziły za darmo (4 i 1,5). Piaseczek jak mąka, leżaki w cenie, trzeba przejść dobre 30 m, żeby mieć wodę po kolana.

Tak jak wcześniej Lider16 wspomniał są atrakcje dla dzieci (trampoliny, samochodziki, dmuchane zjażdżalnie-objazdowy lunapark :) oczywiście płatne),w weekendy koncerty i pokazy, a w drugiej połowie lipca jest festiwal.

Miasteczko położone na płaskim terenie, więc można młodszą część brygady spakować do wózków i spokojnie sobie wieczorkami spacerować, nie trzeba taszczyć wózka po schodach.

Na forum są eksperci w temacie Pakostane, więc ja wypowiadam się, "z pewną dozą nieśmiałości" :D
mama 4 dzieci :)
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 15.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama 4 dzieci :) » 16.01.2012 18:47

Kochani !!! Bardzo dziękuję za wszystkie głosy, wczoraj przeczytałam część i od razu wzięłam się do pracy w poszukiwaniu noclegów :)
napisałam ze sześć listów, dziś przyszły odpowiedzi i okazało się, że wszystko zajęte :(
o matko, nie spodziewałam się takich odpowiedzi, wszystko już pozajmowane, a interesuje mnie druga połowa lipca !!!!!!

skupiłam się na pakostane, na razie tam szukam noclegów
postaram się znaleźć ma forum speców od pakostane :)
choć sama nie wiem od czego zacząć
na razie to forum to dla mnie ogromna skarbnica !!!
nie wiem tylko, czy dam rade do lipca wszystko przeczytać :)))
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 16.01.2012 19:26

Ja polecam Nin - Bilotinjak , to takie wczasowe osiedle niedaleko campingu Zaton

plaża piaszczysta , byliśmy tak dwukrotnie w 2004 i 2009 roku

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

fajne noclegi mieliśmy w 2009 roku Villa Mia , ale coś nie działa im strona , jeżeli byłabyś zainteresowana to poszukam numerów telefonów
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.01.2012 19:29

W kwestii Pakostane służę pomocą (co roku od 2003 z dwoma wyjątkami):wink:
Znajdziesz różne plaże z piaskiem na dnie włącznie. Zobacz na kampie Kozarica. Są bungalowy z klimą.
Kwater nie polecam nikomu, taka mam zasadę.
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 16.01.2012 20:57

No właśnie z polecaniem kwater jest problem, bo to co odpowiada jednemu, dugiemu już absolutnie nie! W zeszłym roku mieliśmy nie jechać do Chorwacji, ale z powody jesiennej depresji, która złapała mnie w wakacje :wink: w ciągu tygodnia znalazłam nocleg, spakowałam rodzinkę i wyruszyliśmy po słońce - nie trać nadzieji, napewno coś znajdziesz :D
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 16.01.2012 22:16

My w Pakostane spaliśmy tu:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - zobacz, może akurat przypadnie ci do gustu i będą coś dla Was mieli.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 17.01.2012 00:11

mama 4 dzieci :) napisał(a):Kochani !!! Bardzo dziękuję za wszystkie głosy, wczoraj przeczytałam część i od razu wzięłam się do pracy w poszukiwaniu noclegów :)
napisałam ze sześć listów, dziś przyszły odpowiedzi i okazało się, że wszystko zajęte :(
o matko, nie spodziewałam się takich odpowiedzi, wszystko już pozajmowane, a interesuje mnie druga połowa lipca !!!!!!

skupiłam się na pakostane, na razie tam szukam noclegów
postaram się znaleźć ma forum speców od pakostane :)
choć sama nie wiem od czego zacząć
na razie to forum to dla mnie ogromna skarbnica !!!
nie wiem tylko, czy dam rade do lipca wszystko przeczytać :)))


Mam takie pytanie. Czy to Wasz pierwszy wyjazd do Chorwacji? Wasz i znajomych? Pytam bo uparcie szukasz piasku w Chorwacji gdzie znajdziesz może go w góra 3 miejscach. Myślisz że dla tych 3 miejsc ludziska walą tysiące kilometrów na to piękne wybrzeże? Być może znasz już Chorwację i masz już duże doświadczenie, ale wierz mi tysiące Polskich dzieci w różnym wieku daje sobie doskonale radę na plażach żwirowych w pięknych zatoczkach z sąsiadującymi skałami np coś takiego
<script src='http://img818.imageshack.us/shareable/?i=chrowacjanr2038.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>

Lub takiego
<script src='http://img853.imageshack.us/shareable/?i=chrowacjanr2071.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>

Doskonale radzi sobie 15 miesięczny szkrab o starszych dzieciach nie wspomnę
<script src='http://img141.imageshack.us/shareable/?i=chrowacjanr3145.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>
<script src='http://img52.imageshack.us/shareable/?i=chorwacja5018.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>

Jeśli to ma być Wasza pierwsza wizyta w tym kraju naprawdę warto wybrać Dalmację zostawi na Was ogromne wrażenie i raczej więcej płaskich terenów nie będziecie szukać :wink:
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 17.01.2012 15:11

Mój mąż też przeżywał brak piasku "jak stonka wykopki" :lol: przed pierwszym wyjazdem do Cro. Na miejscu okazało się, że dzieci (wtedy 8,5r; 5l; 3,5r)doskonale bawią się na kamykach. Budują zamki, zatoczki i tamy, pod kamieniami szukają krabów w skorupkach ślimaków, pływają na materacach przy brzegu lub bawią się pistoletami na wodę. W ogóle piasku im nie brakowało. Dlatego poszukałabym miejsca przy plaży z łagodnym zejściem i drobnymi kamieniami. Warto jednak pojechać dalej do Dalmacji. Myśmy byli zachwyceni 8)
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 17.01.2012 15:16

mama 4 dzieci :) napisał(a):
będę wdzięczna za wszelaką pomoc


Może ta relacja mahadarbipomoże w wyborze...
mama 4 dzieci :)
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 15.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama 4 dzieci :) » 18.01.2012 23:55

Kochani, bardzo Wam wszystkim dziękuję za pomoc i wsparcie :)

czytam wszystko dokładnie i przeglądam to ci mi polecacie

........
po obejrzeniu paru zdjęć - ja chcę już do Cro :)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
4 małych dzieci, piaszczysta plaża i mało ludzi
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone