Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

4 małych dzieci, piaszczysta plaża i mało ludzi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ewa i Piotr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 01.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa i Piotr » 22.01.2012 15:49

Jak wynajmiecie dom to kuchnia jest wyposażona na full od sztućców po piekarnik ( gdyby cię naszła nieodparta ochota na pieczenie ... :lol: :lol: ).Wiadomo ,że dzieciaki muszą jeść , zwłaszcza chłopcy ( mam trójkę to znam z autopsji..) Plaża kamienista jest o niebo lepsza od piaszczystej-nie ma tego wszechobecnego piachu po powrocie z plaży.
mama 4 dzieci :)
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 15.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama 4 dzieci :) » 22.01.2012 22:36

dziękuję za pomoc,

czytam i czytam .....

wysłałam zapytanie o wolne noclegi do miejsc, które mi poleciliście, czekam na odpowiedzi ...

Brela kusi ---- ale nie chcę być zachłanna :) za dużo szczęścia na raz, boję się kolejnych godzin w samochodzie, szczególnie z moim dwulatkiem 8)

:lol:

gotować zamierzamy sami - cięcie kosztów w naszym przypadku jest konieczne :?
ale przygoda jest najcenniejsza !!!

biorę się do dalszego zgłębiania wiedzy o CRO :idea:
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 22.01.2012 23:03

Aśka_D napisał(a):Witam!
My też byliśmy w Pakostane i polecamy apartamenty na ulicy Kniezia Domagoja. To uliczka dochodząca bezpośrednio do plaży, wychodząc z apartamentu widać wodę. Plaża z małymi kamykami bardzo podobała się naszym dziaciakom. Na plaży można spokojnie znaleźć miejsce kiedykolwiek przyjdziecie. Przy plaży dodatkowo budka z lodami. Do centrum 5 minutek piechotą, blisko bank, Konzum i targ, piekarnia. Dodatkowo niewiele osób, fajne knajpki przy marinie. Na targu codziennie świeże owoce i nie ma tysiąca stoisk, przy których dzieciaki się zatrzymują. Mili, uśmiechnięci Chorwaci i spokój, który na wakacjach jest pożądany. W knajpce przy marinie WI-FI darmowe, pod warunkiem, że wypijesz u nich kawkę. Chociaż widzieliśmy ludzi siedzących na murku i korzystających za darmo bez kawki.
Nie zazdrościmy zmagań, bo my też mieliśmy ten kłopot w zeszłym roku. Mimo wszystko jednak uznaliśmy, że warto zarezerwować ze względu na dzieci. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. :D


możesz podać jakieś namiary...

Zgadzam się, że ul. Kneza Domagoja jest świetna, wszędzie blisko, a jednocześnie spokojnie, co prawda jeździ tam co wieczór ciufcia, ale nie jest bardzo głośna. Też na tej ulicy wynajmowałam apartament (wcześniej podałam link), apartament zaproponowany przez Sabina_wawa też jest na tej ulicy. Znalazłam jeszcze kilka ap. na Kneza Domagija, ale obawiam się, że mogą nie spełniać kryterium cenowego przyjętego przez mama 4 dzieci:) Fajna okolica ma swoją cenę.


Apartament dla 10 osób będzie trudno znaleźć, łatwiej podzielić ekipę i szukać 2 ap. w tym samym budynku.
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 22.01.2012 23:34

aio napisał(a):Apartament dla 10 osób będzie trudno znaleźć, łatwiej podzielić ekipę i szukać 2 ap. w tym samym budynku.


oj trudno było, ale mam coś takiego dla 10 osób (3 sypialnie), może akutat będzie wolne i Wam się spodoba.

Stronka jest po czesku :D

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 23.01.2012 10:02 przez aio, łącznie edytowano 1 raz
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 22.01.2012 23:47

Teraz mi się przypomniało że jest tu na forum Pani Bożena Polka która dysponuje dużym apartamentem w okolicach Rogoznicy mały kawałek dalej tylko a jest na czym oko zawiesić.
Tak prezentuje się dom w zieleni przy samej plaży jak widać (plaża betonowa nie wiem czy Wam odpowiada) ale za to zupełna enklawa. W domu są dwa apartamenty jeden duży dla 8 osób dorosłychma 4 sypialnie i salon (jak z dziećmi nie wiem można się dogadać) i mały 4 osobowy, działka i plaża tylko do własnego użytku. No i cena hmmm za ten duży to będzie około 140 euro jeśli Cię to interesuje mogę dać namiary
<script src='http://img811.imageshack.us/shareable/?i=domhr.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>
mama 4 dzieci :)
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 15.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama 4 dzieci :) » 23.01.2012 15:25

consett0805 napisał(a):Teraz mi się przypomniało że jest tu na forum Pani Bożena Polka która dysponuje dużym apartamentem w okolicach Rogoznicy mały kawałek dalej tylko a jest na czym oko zawiesić.
Tak prezentuje się dom w zieleni przy samej plaży jak widać (plaża betonowa nie wiem czy Wam odpowiada) ale za to zupełna enklawa. W domu są dwa apartamenty jeden duży dla 8 osób dorosłychma 4 sypialnie i salon (jak z dziećmi nie wiem można się dogadać) i mały 4 osobowy, działka i plaża tylko do własnego użytku. No i cena hmmm za ten duży to będzie około 140 euro jeśli Cię to interesuje mogę dać namiary
<script src='http://img811.imageshack.us/shareable/?i=domhr.jpg&p=tl' type='text/java'></script><noscript>zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link</noscript>



poproszę o namiary :)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 24.01.2012 08:31

Telefon stacjonarny : 00385 21 247-307

Telefon komórkowy : 00385 98 851419
Bozena Kljakovic
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ten dom znajduje się w Kalebova Luka malutka miejscowość po drugiej stronie zatoki za Rogożnicą.
Bo Pani Bożena o ile wiem dysponuje jeszcze innymi apartamentami koło Trogiru.
Aśka_D
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 30.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aśka_D » 24.01.2012 11:32

Witam ponownie!
Nasz apartament należał do Vanijki Maksan. /firma maksan-turisam/. Był 4-osobowy, choć spokojnie mogła mieszkać 6. Dwie sypialnie, duży dzienny pokój i łazienka. Dom w głębi, więc głosów z ulicy nie słychać. Będąc z rodzicami zawsze możecie wziąć dwa apartamenty.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Sprawdź też na ulicy Kniezia Domagoja 9 i 7. Tam pisałam, ale w końcu trafiliśmy pod 11 i wracamy ponownie w tym roku.
Pozdrawiam.
mariush_foto
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 09.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariush_foto » 27.01.2012 16:11

W tym roku byliśmy po raz pierwszy w Cro z naszą Olunią (1,3 roku - we wrześniu) i korzystaliśmy z apartementów niejakiego Ante w Pakostane zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Mega-gościnni gospdarze (nie spotkałem sie jeszcze nigdy z takim podejściem do klientów w Cro - a jeżdże już od kilku lat), plac zabaw dla dieciaków przed domem, do morza kilka metrów (pokoje są nad morzem praktycznie), znakomicie (ze smakiem!) urządzone i wyposażone. Nie wiem czy mają dwupojowe apartamenty (my korzystaliśmy z jednego pokoju). Spokój, luz, relaks.
Jak znajdę chwilkę to pokażę kilka zdjęć.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.01.2012 16:14

Podaj jakiś link inny, niż pejsik; nie każdy jest fanem takich platform...
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 27.01.2012 19:35

FUX napisał(a):Podaj jakiś link inny, niż pejsik; nie każdy jest fanem takich platform...

Racja
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 28.01.2012 19:19

mariush_foto napisał(a):W tym roku byliśmy po raz pierwszy w Cro z naszą Olunią (1,3 roku - we wrześniu) i korzystaliśmy z apartementów niejakiego Ante w Pakostane zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Mega-gościnni gospdarze (nie spotkałem sie jeszcze nigdy z takim podejściem do klientów w Cro - a jeżdże już od kilku lat), plac zabaw dla dieciaków przed domem, do morza kilka metrów (pokoje są nad morzem praktycznie), znakomicie (ze smakiem!) urządzone i wyposażone. Nie wiem czy mają dwupojowe apartamenty (my korzystaliśmy z jednego pokoju). Spokój, luz, relaks.
Jak znajdę chwilkę to pokażę kilka zdjęć.


Zgadzam się, że to jedno z najlepszych miejsc dla rodzin w Pakostane. Z zazdrością :twisted: patrzyłam na warunki w jakich dzieci bawiły się w ogrodzie: zielona :!: :!: :!: trawka a na niej trampolina, bujaki i inne zabijacze nudy. Z tego co zauważyłam, to gospodarze co jakiś czas przygotowują dla wszystkich gości wspólną kolację.
Jeśli jeszcze kiedykolwiek dobre wiatry przywieją mnie do Pakostane (z dziećmi) to z pewnością tam będę chciała się zatrzymać.
Miałam wcześniej proponować to mniejsce, ale niestety nie sełnia kryteriów cenowych określonych przez mama 4 dzieci:). Poza facebookiem trudno ich znaleść, a jeśli już się znajdzie jakieś oferty to zdjęcia nie oddają klimatu tego miejsca.
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011
chaty rybackie

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 22.03.2012 23:26

A może cos takiego jak chaty rybackie, wtedy macie wszystko dla siebie, do może rzut beretem. Ta akurat które jest w linku jest na dużą ilośc osób. Wiem jedynie co troszke utrudnia to brak atrakcji dookoła, no ale może akurat brak atrakcji tez może być atrakcją.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
smerfet_ps
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 08.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) smerfet_ps » 16.01.2013 21:38

Witajcie
Nie chcę zakładać nowego wątku więc spróbuję ożywić ten. Cel Pakostane, termin jak się okazuje mało szczęśliwy bo koniec lipca (mało szczęśliwy bo nie mogę znaleźć żadnej sensownej kwaterki w tym terminie - gdzie nie napiszę wszystko już zajęte :-() Czego szukam? - apartamentu (2 sypialnie, kuchnia, klima) dla dwóch rodzin (2 x 2 +1) z trzyletnimi dziećmi. Czy ktoś może mi polecić coś sprawdzonego?
Jednocześnie mam prośbę (może się uda :-)) do Aśka_D - mogę prosić o jakieś fotki na maila z apartamentu w którym byłaś przy ulicy Kniezia Domagoja 11(firma maksan-turisam)?
pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
4 małych dzieci, piaszczysta plaża i mało ludzi - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone