Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

4 małych dzieci, piaszczysta plaża i mało ludzi

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 19.01.2012 23:05

Z napisał(a):Pomyłka,przepraszam, nie wierzę w takie ceny w tej miejscowości w takim terminie.

Masz prawo nie wierzyć, a ja zupełnie nie mam powodu dla którego miał bym coś wyolbrzymiać.
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 20.01.2012 14:43

Nie chcę Cię dobijać, ale wydaje mi się, że to trochę za daleko od morza, bliżej będzieie mieli do jeziora Vranskiego niż do Jadranu!

Może ja jestem zbyt leniwa 8) , ale jak dla mnie to za daleko, zwłaszcza z małymi dziećmi.
Trzymam kciuki za Waszą wyprawę (jak mama za mamę :wink: ) i według mnie powinniście jeszcze poszukać czegoś bliżej morza.
Sabina_wawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 04.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sabina_wawa » 20.01.2012 14:53

mama 4 dzieci :) napisał(a):http://www.apartmani-kristina.hr/

to nasz apartament


wygląda że to strasznie daleko.
do wszystkiego daleko...
mama 4 dzieci :)
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 15.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama 4 dzieci :) » 21.01.2012 00:07

mówicie, że za daleko .... hm

muszę zapytać właściciela jak daleko jest do morza

w naszym przypadku dużą rolę będzie grać cena ...

.....
wyjazd sponsorujemy naszym rodzicom, którzy pierwszy raz w życiu pojadą za granicę, pierwszy raz w życiu pojadą nad morze i pierwszy raz w życiu na wakacje
dlatego tym bardziej ten wyjazd jest dla mnie taki ważny,
chciałabym nie tylko sama przeżyć miłe wakacje, ale przede wszystkim podarować moim rodzicom niezapomniane przeżycia :)
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 21.01.2012 01:05

mama 4 dzieci :) napisał(a):mówicie, że za daleko .... hm

muszę zapytać właściciela jak daleko jest do morza

w naszym przypadku dużą rolę będzie grać cena ...

.....
wyjazd sponsorujemy naszym rodzicom, którzy pierwszy raz w życiu pojadą za granicę, pierwszy raz w życiu pojadą nad morze i pierwszy raz w życiu na wakacje
dlatego tym bardziej ten wyjazd jest dla mnie taki ważny,
chciałabym nie tylko sama przeżyć miłe wakacje, ale przede wszystkim podarować moim rodzicom niezapomniane przeżycia :)


No i właśnie dla tego powinniście wybrać coś co uderzy Was i rodziców po oczach (nie po kieszeni) wprawi w zadumę i zachwyt takie jest moje zdanie a czy wydasz 10 euro więcej tam czy siam nie patrzył by na to. Oczywiście rozumiem doskonale co Ci leży na sercu , że to ważne aby unikać wielkich kosztów bo najzwyczajniej my szaraki nie możemy sobie pozwolić na hulaj dusza. W 2005 roku miałem podobną sytuację i wtedy zawiozłem ich do miejsca, które stało się wyznacznikiem tego czego szukam w Chorwacji. A byłem tam po raz pierwszy w 2001 roku. Jak na razie jest to mój ciągle nr jeden Orasac koło Dubrownika. Z pewnością dla tego że wtedy zobaczyłem CHORWACJĘ po raz pierwszy. Oczywiście nie namawiam bo jest to samo południe Chorwacji, ale już taka Brela hmmmm tez perełka. No i ta wijąca się promenada, ależ rodzice byli by zachwyceni spacerami w dzień i po zmroku jest pięknie. Jest tez stromo, ale można wybrać warianty dłuższe drogą nie koniecznie muszą być schody, aby dostać się do plaży. Wielu powie że drogo, stromo i t d. To jedna z najpiękniejszych miejscowości na tym wybrzeżu, doskonałe miejsce wypadowe do odwiedzin słynnej Makarskiej i Omisia. Nie martw się dojściem do plaży i tak na niej nie przebywa się cały dzień, po prostu się nie da 2 gdz przed obiadem dwie godziny późnym popołudniem reszta to Wasz czas spacerki podziwianie i zwiedzanie. Brela oferuje mnóstwo takich tras a promenada to wielki plus tego. Wejdź na Google wklep Brela wciśnij grafika i zobaczysz co nieco tak samo z każdą miejscowością. Koszty no cóż ja znalazłem ideał i tez byłem z małym dzieckiem wózek i te sprawy.
Daj upust fantazji a podarujesz rodzicom cudowne chwile na Riwierze Makarskiej
Pozdrawiam
Ps. Tu jest coś co powinniście koniecznie zobaczyć Film pokazuje tylką główną część Breli jej skrajne dzielnice np Jakirusa są naprawdę super
mama 4 dzieci :)
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 15.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama 4 dzieci :) » 21.01.2012 23:10

Brela rzeczywiście cudna :)
mam nadzieję, że dane mi będzie obejrzeć to wszystko, co niektórzy z Was już widzieli :)

na razie postawiliśmy na Pakostane, ze względu na krótszą podróż

jeśli ktoś jeszcze mógłby mi poradzic jakiś nocleg bliżej plaży i za w miarę przyzwoitą kasę, liczyliśmy około 10 Euro za osobę, ale 12 Euro też przełkniemy, najlepszy byłby duży apartament, dom na 10 osób
będę bardzo wdzięczna
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 22.01.2012 00:07

No skoro Cie nie przekonam do tych 2 gdz więcej w aucie to ok. Może tu coś znajdziesz to są domy w Pakostane
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
a tu to samo tyle że w Breli
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Sabina_wawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 04.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sabina_wawa » 22.01.2012 09:00

Mogę polecić ten zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link byliśmy tu w zeszłym roku. Do morza dwa kroki, bardzo dobre warunki i przemili gospodarze. Jak weźmiesz ten największy apt 4+2 i dodatkowo pokój na parterze to spokojnie Wam wystarczy.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 22.01.2012 09:11

Centrum miasta, klima jest. Myślę, że Rodzice będą zadowoleni.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.01.2012 11:19

Lecz bez kuchni,więc nie dość że cena wyższa niż zakładałaś to jeszcze z ekipą dzieci to będziesz musiała zabrać worek kasy aby się w knajpach odżywiać :(
Sabina_wawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 04.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sabina_wawa » 22.01.2012 12:53

Jak to bez kuchni? apartament 4+2 ma bardzo dobrze wyposażoną kuchnię z dużą lodówką. Pokoje są bez kuchni. Ale chyba jedna kuchnia wystarczy....
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 22.01.2012 13:01

Do knajp i na zakupy blisko... :wink:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.01.2012 14:19

Jest zaznaczone że nie ma trzonu kuchennego więc rozumiem że nie ma.Lecz na zdjęciach jest kuchnia więc już nie wiem co myśleć.
Sabina_wawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 04.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sabina_wawa » 22.01.2012 14:25

Nie wiem co to trzon kuchenny, ale byłam w tym apartamencie i miałam tą kuchnię która jest na zdjęciu.
Aśka_D
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 30.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aśka_D » 22.01.2012 14:45

Witam!
My też byliśmy w Pakostane i polecamy apartamenty na ulicy Kniezia Domagoja. To uliczka dochodząca bezpośrednio do plaży, wychodząc z apartamentu widać wodę. Plaża z małymi kamykami bardzo podobała się naszym dziaciakom. Na plaży można spokojnie znaleźć miejsce kiedykolwiek przyjdziecie. Przy plaży dodatkowo budka z lodami. Do centrum 5 minutek piechotą, blisko bank, Konzum i targ, piekarnia. Dodatkowo niewiele osób, fajne knajpki przy marinie. Na targu codziennie świeże owoce i nie ma tysiąca stoisk, przy których dzieciaki się zatrzymują. Mili, uśmiechnięci Chorwaci i spokój, który na wakacjach jest pożądany. W knajpce przy marinie WI-FI darmowe, pod warunkiem, że wypijesz u nich kawkę. Chociaż widzieliśmy ludzi siedzących na murku i korzystających za darmo bez kawki.
Nie zazdrościmy zmagań, bo my też mieliśmy ten kłopot w zeszłym roku. Mimo wszystko jednak uznaliśmy, że warto zarezerwować ze względu na dzieci. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
4 małych dzieci, piaszczysta plaża i mało ludzi - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone