Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

20-30 letnimi autami po Bałkanach, Honda, Lexus...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dj-napster
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 26.01.2015
Re: 22 letnim autem do Makarskiej i okolic, lipiec 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dj-napster » 02.04.2016 00:07

JoannaMaxel napisał(a):Tu kolego mój mąż przesyła ci gratulacje "fajnie docykane autko" - mówi (cokolwiek to znaczy :wink: )

My też kochamy auta z duszą...
Poznaj naszego Ventyla rocznik 1992 :D
Obrazek :papa:




tylko nie mów że nim też młócicie do CRO
ach... te wspomnienia :)
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: 22 letnim autem do Makarskiej i okolic, lipiec 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 02.04.2016 05:01

Auto jak auto zwykłe ale ta antena .................... :roll: :hut:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014
Re: 22 letnim autem do Makarskiej i okolic, lipiec 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 02.04.2016 13:13

Super i bardzo "męska" relacja :lol: Szczególnie pierwszy wpis dla mnie po japońsku napisany :D
Chyba więcej zdjęć naczaskałeś Hondzie niż Twojej "drugiej" dziewczynie :lol: ;)

My w 2014 dosłownie kilka godzin przed wyjazdem do Cro jeszcze mieliśmy robioną przekładnię kierowniczą, a kilka dni później autko też śmigało pod Sv Jure :papa: Wtedy na szczęście nic nam się nie stało, dobrze, że Ty sam się uporałeś z awarią. :)

Pozdrawiam :papa:
Przemek325
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 08.06.2009
Re: 22 letnim autem do Makarskiej i okolic, lipiec 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemek325 » 02.04.2016 19:49

Teraz mam bardziej rodzinne auto ale Preluda bylem kilka razy w Chorwacji :)

Pozdrawiam
Załączniki:
IMG_0665.jpg
dj-napster
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 26.01.2015
Re: 22 letnim autem do Makarskiej i okolic, lipiec 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dj-napster » 02.04.2016 23:08

Prelude 5 trochę nowsza ale i tak fajnie widzieć ją w CRO , jedną taką spotkałem w Makarskiej i na tym koniec.

Teraz mam jeszcze Volvo S80 D5 z 2003 roku, ale to już elektronika CAN, turbo, wtryski, dwumasa...
pewniej się czuję w starej Hondzie ;)
dj-napster
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 26.01.2015
Re: 20-30 letnimi autami po Bałkanach

Nieprzeczytany postnapisał(a) dj-napster » 02.03.2021 11:27

W 2017 roku dotarłem aż do Albanii samochodem Volvo S80 z 2003 roku, to diesel więc stresik był że coś padnie ale dał radę


W 2018 roku po sześciu latach poszukiwań znalazłem kolekcjonerską Hondę CRX VTEC z 1990 roku, więc od razu majówka Bałkany :) w tym samochodzie nie ma nawet ABS a poziom bezpieczeństwa jest porównywalny z motocyklem. Po dwóch miesiącach kolejny wypad tym autkiem do Chorwacji. Silnik 1.6 DOHC VTEC 150KM, v max~240km/h


2019 rok wyprawa Lexusem LS400 z 1999roku, to była piękna jazda jak po puchu :) pneumatyczne zawieszenie i silnik V8
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: 20-30 letnimi autami po Bałkanach

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.04.2021 13:44

dj-napster napisał(a):W 2017 roku dotarłem aż do Albanii samochodem Volvo S80 z 2003 roku, to diesel więc stresik był że coś padnie ale dał radę

W 2018 roku po sześciu latach poszukiwań znalazłem kolekcjonerską Hondę CRX VTEC z 1990 roku, więc od razu majówka Bałkany :) w tym samochodzie nie ma nawet ABS a poziom bezpieczeństwa jest porównywalny z motocyklem. Po dwóch miesiącach kolejny wypad tym autkiem do Chorwacji. Silnik 1.6 DOHC VTEC 150KM, v max~240km/h


2019 rok wyprawa Lexusem LS400 z 1999roku, to była piękna jazda jak po puchu :) pneumatyczne zawieszenie i silnik V8

Jeśli można wiedzieć, to gdzie wykręciłeś te 240 km/h Lexusem? Już w Chorwacji czy gdzieś wcześniej po drodze; pytam z ciekawości bez złych podtekstów.

Szczególnie ładny przejazd CRXem.
Flayszakal
zbanowany
Posty: 280
Dołączył(a): 25.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flayszakal » 14.04.2021 20:43

Nie do mnie pytanie...
ale gdzie tam jest napisane, że tyle Lexem jechał?
Jest informacja o prędkości maksymalnej Hondy, około 240/h
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.04.2021 20:49

Flayszakal napisał(a):Nie do mnie pytanie...
ale gdzie tam jest napisane, że tyle Lexem jechał?
Jest informacja o prędkości maksymalnej Hondy, około 240/h


A to musi być koniecznie napisane w poście?
dj-napster
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 26.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dj-napster » 22.04.2021 16:50

te kiero napisał(a):Jeśli można wiedzieć, to gdzie wykręciłeś te 240 km/h Lexusem? Już w Chorwacji czy gdzieś wcześniej po drodze; pytam z ciekawości bez złych podtekstów.


Na trasie Makarska-Dubrownik 4 bieg do końca, chciałem sprawdzić V-Max na 5 biegu ale z przodu jechały auta więc odpuściłem.

Jazda tym autem była wspaniała, objazd Zatoki Kotorskiej gdzie droga jest słabej jakości pokonałem jak w łódce. Zawieszenie pneumatyczne+automatyczna regulacja twardości w tym samochodzie doskonale wybierają mniejsze nierówności i małe dziurki.


Flayszakal napisał(a):Nie do mnie pytanie...
ale gdzie tam jest napisane, że tyle Lexem jechał?
Jest informacja o prędkości maksymalnej Hondy, około 240/h


Jest na początku filmu.


P.S. w tym roku planuję jechać tym z pasażerką
Flayszakal
zbanowany
Posty: 280
Dołączył(a): 25.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Flayszakal » 22.04.2021 20:48

dj-napster napisał(a):

Flayszakal napisał(a):Nie do mnie pytanie...
ale gdzie tam jest napisane, że tyle Lexem jechał?
Jest informacja o prędkości maksymalnej Hondy, około 240/h


Jest na początku filmu.


A tak, wiem. Potem zobaczyłem że w Twoim oryginalnym poście były jeszcze filmy dołączone.
Odniosłem się do tego co było akurat cytowane. A po odpowiedzi :lol: uznałem, że nie muszę mieć chęci na dalszą dyskusję.
Fajne hobby. Sam staram się utrzymywać pełnoletni już samochód w stanie zbliżonym do 100% sprawnego. W założeniu ma zostać "na zawsze" :)
Doceniam i szanuję współczesną motoryzację. Ale coś starszego fajnie mieć.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
20-30 letnimi autami po Bałkanach, Honda, Lexus... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone