Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

2017 - TRIBUNJ + Murter + Trogir + okolice - subiektywnie

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: 2017 - TRIBUNJ + Murter + Trogir + okolice - subiektywni

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 02.12.2017 01:23

Twoje zdjęcia mnie trochę niepokoją :roll:
Niestety ale widać na nich, że z roku na rok Tribunj staje się coraz bardziej oblegany :?
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017
Re: 2017 - TRIBUNJ + Murter + Trogir + okolice - subiektywni

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 02.12.2017 11:08

A ja znam tylko Trogir, ale jak patrzę na takie plaże to nie teges, że się tak kolokwialnie wyrażę. Garstka ludzi w następującym rozkładzie 1 macho, kilkanaście piękności płci żeńskiej i jedna jakaś brzydula jest pożądana... I już tłumaczę dlaczego. Maczo jest potrzebny, żona bowiem się wtedy ukradkiem wpatruje i ja mam spokój... kilkanaście piękności - no przecież w moim wieku to się chociaż człowiek napatrzeć chce. Dobrze, żeby były mniej więcej zgrupowane w jednym miejscu, wtedy na koniec dnia szyja mniej boli. No i brzydula, bo jak macho zanurkuje i żona spojrzy w moje rozbiegane oczy i spyta na co się łobuzie patrzysz, to wyjaśnienie jakieś musi być. Na tą brzydulę kochanie. Zobacz, jak jej ciężko na tej plaży, jak się chowa między pinie...
cadd
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2017
Re: 2017 - TRIBUNJ + Murter + Trogir + okolice - subiektywni

Nieprzeczytany postnapisał(a) cadd » 02.12.2017 13:52

sdolas napisał(a):Twoje zdjęcia mnie trochę niepokoją :roll:
Niestety ale widać na nich, że z roku na rok Tribunj staje się coraz bardziej oblegany :?


Trzeba mieć na uwadze, że to "wysoki sezon". Chorwacja to w ostatnich latach bardzo modny kierunek na wakacje a więc o tzw. zadoopie coraz trudniej. Wystarczy jednak nie chodzić tam gdzie wszyscy. Czasem 200-300 metrów w lewo lub w prawo od plaży głównej i już można znaleźć swój kawałek raju ;-)

WP_20170811_17_21_45_Pro (1).jpg
cadd
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2017
Re: 2017 - TRIBUNJ + Murter + Trogir + okolice - subiektywni

Nieprzeczytany postnapisał(a) cadd » 22.12.2017 21:07

U nas karp właśnie ma swoje pięć minut. A w Chorwacji...??? To nie będzie chyba zbyt trudna zagadka...

WP_20170814_08_34_36_Pro.jpg
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003
Re: 2017 - TRIBUNJ + Murter + Trogir + okolice - subiektywni

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 23.12.2017 21:36

To już nie jest ten Tribunj, który znam z 2006 i 2007r - szkoda.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
2017 - TRIBUNJ + Murter + Trogir + okolice - subiektywnie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone