Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z weekendowych wyjazdów Bracki Supetar i nie tylko

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 03.06.2018 17:08

slawek&gosia napisał(a):Witaj,

bardzo fajna relacja, przeczytałam za jednym zamachem. Urocze miejsca, mam nadzieję odwiedzić kiedyś Brac i być dłużej niż jeden dzień :)
:papa: :mrgreen:


Super że się podobał nasz wypad i relacja a Brać tak jak pisałam długo i u mnie czekał, ale się doczekał. 8) I całym serduchem polecam. :D
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 03.06.2018 17:15

Szybko wymiksowaliśmy się z głównego nurtu turystycznego i zaglądamy to tu - to tam :wink:

DSC_1191.JPG
DSC_1194.JPG


Zaglądamy kotkom w oczy i w pięknie zdobione bramy.

DSC_1195.JPG
DSC_1196.JPG


Szukamy cienia i podziwiamy

DSC_1199.JPG
DSC_1201.JPG


Patrząc dziś na te zdjęcia trochę żal :(
Kompletuję walizkę na wyjazd i robi mi się smutno na duszy, jednak zdrada w tym roku :twisted: co mnie podkusiło.

cdn
Załączniki:
DSC_1197.JPG
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 03.06.2018 17:24

DSC_1202.JPG


Dziś muszę zakończyć tą relację bo te kilka dni przed wyjazdem będzie szalone :evil:

To idziemy dalej i jeden z najsłynniejszych - chyba - na forum mostów. Chociaż podeszłam do niego po macoszemu i zbytnio do kadrowania się nie przykładam :twisted: Gorąc, tłumy, i zmęczenie zniechęca do zabawy oraz marudzenia.

DSC_1203.JPG


Wpychamy się dosłownie w mury

DSC_1204.JPG


:twisted:

DSC_1205.JPG
DSC_1206.JPG


główne atrakcje również omijamy dość w szybkim tempie :x

DSC_1207.JPG
DSC_1208.JPG


cdn
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 03.06.2018 18:00

I to już koniec

Ostatnie foty
DSC_1209.JPG
DSC_1210.JPG


Powoli ewakuowaliśmy się w stronę auta zwłaszcza, że przed nami ambitny plan.

DSC_1211.JPG
DSC_1212.JPG


ale wy sobie podziwiajcie

DSC_1213.JPG


Przed nami powrót w stronę Rijeki słynną Jadranską magistralą E65

DSC_1214.JPG


Zdjęć brak bo jakoś tak nam się nie chciało. :D
O dziwo do wieczora dotarliśmy do Senji naszego pierwszego miejsca na Chorwackiej mapie i zawsze o ile możemy to co roku je odwiedzamy. Wydało się jak byśmy wrócili do 2011r. miasto nie wiele się zmieniło tylko pizza coraz gorzej nam smakowała. A i jakby więcej ludziów na ulicach. :D

A teraz podsumowanie

WARTO naprawdę WARTO było czekać na ten wyjazd, planować, czytać i zapisywać wasze wskazówki. Brać jest uroczy co prawda jeszcze :P zostało mi trochę do odwiedzenia, ale zostawiłam sobie coś na następny raz. :mrgreen:
Supetar jest tym czego oczekiwaliśmy, spełnił świetnie swoją rolę miejsca z którego zwiedziliśmy kawałek tej uroczej wyspy. A Škrip i Dol oj trudno będzie pobić te miejsca jakiejkolwiek innej miejscowości. Zakochałam się w nich :oops:

Dziękuję Wszystkim za zainteresowanie moimi wypocinami i fotami a skoro już czas na kolejne wyjazdy to wszystkim mega atrakcji, mało człowieków w obiektywach ( bo tłumów to już raczej nie da się wymazać ) super pogody i co tam jeszcze oczekujecie od wyjazdów do Cro. :papa:
:hut:
slawek&gosia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 13.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek&gosia » 08.06.2018 15:42

21monika napisał(a):
slawek&gosia napisał(a):Witaj,

bardzo fajna relacja, przeczytałam za jednym zamachem. Urocze miejsca, mam nadzieję odwiedzić kiedyś Brac i być dłużej niż jeden dzień :)
:papa: :mrgreen:


Super że się podobał nasz wypad i relacja a Brać tak jak pisałam długo i u mnie czekał, ale się doczekał. 8) I całym serduchem polecam. :D


Wczoraj zarezerwowaliśmy w Supetar apartament :D już 27 czerwca tam będziemy, dziękuję za inspirację :D :papa:
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 20.06.2018 21:34

slawek&gosia napisał(a):
21monika napisał(a):
slawek&gosia napisał(a):Witaj,

bardzo fajna relacja, przeczytałam za jednym zamachem. Urocze miejsca, mam nadzieję odwiedzić kiedyś Brac i być dłużej niż jeden dzień :)
:papa: :mrgreen:


Super że się podobał nasz wypad i relacja a Brać tak jak pisałam długo i u mnie czekał, ale się doczekał. 8) I całym serduchem polecam. :D


Wczoraj zarezerwowaliśmy w Supetar apartament :D już 27 czerwca tam będziemy, dziękuję za inspirację :D :papa:


Życzę udanych wakacji. :hut: :D
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Z weekendowych wyjazdów Bracki Supetar i nie tylko - strona 74
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone