Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

2000 km po Rodos - czy to mozliwe? Rodos AD 2011

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 11.11.2012 18:00

Lidia K napisał(a):Długo czekała Twoja relacja na odkrycie (przeze mnie).
Gdyby nie spis treści - pewnie nie trafiłabym tu tak łatwo :wink: :wink: :wink:
Wiem, poznawanie Grecji zacząłeś od Rodos. Od Rodos można zacząć, czemu nie. Jeden z widoczków był taki cykladzki.
Obrazek
I parę miejsc udało się Wam pomimo upałów zobaczyć.
Może i my dopłyniemy - w naszym wypadku innej opcji nie bierzemy pod uwagę. Wiemy, że to jest realne.


Wiszące ośmiorniczki na sznurku i suszące się na słońcu to jest zabójczy widoczek. :D :D :D

Pozdrawiam
Lidia


No właśnie to jest problem wyszukiwania relacji w Forum phpbb.
Właściwie nie ma rozgraniczenia, co jest relacja, a co postem.

Kiedyś pisałem, że można (chyba) zastosować prosty myk - przy zakładaniu wątku zaznaczać checkbox "mój wątek będzie relacją" i wtedy wątki te powinny być możliwe do odszukania przy funkcji "pokaz wszystkie relacje usera".

Póki co, musimy się "ratować spisami treści :)

Ja, w momentach, gdy mam czas czytać - śledzę Wasze Cyklady, super opisaliście przeprawę promem z portu w Pireusie (jest tam sporo przydatnych informacji), teraz "jestem" w Milos, praktycznie każda Wasza relacja nadaje się do publikacji w formie książkowo-przewodnikowej (wiem coś o tym zaufaj mi)

Przy okazji dziękuję za "odszukanie" mojego Rodos :)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 11.11.2012 18:06

Iwona 75

Bardzo mi miło czytać tak pochlebne słowa :)
Najstraszniejsze ;) jest to, że niewiele już mi zostało do opisania z dawnych wyjazdów, a nowe jakoś nie chcą "nadejść"

Mariusz-W

Również dziękuję za poświęcenie moim wypocinom pewnej ilości czasu, jeśli słyszę dodatkowo, że czas ten nie był czasem straconym - jest mi podwójnie miło.

Czuję teraz, że niedługo skupię sie na kontynuacji wątku Italia 2013 (ten z Bawaria, Italia, Istria, Rzym - 2010, 2013- ?),

Chce tam, a przynajmniej mam taką małą ambicję - oczywiście także dla siebie zebrać sporą ilość informacji o włoskim wybrzeżu, co pomoże mnie i innym mam nadzieję, na dobre opracowanie trasy na Lato 2013
(bo, że w przyszłym roku Italia to na 90% pewne)

Zacząłem od moich włoskich przeżyć, a potem "zaatakowałem" Riwierę Conero, która wydaje się być dość sensownym przystankiem w drodze być może bardziej na południe Włoch (na które choruję, ale przerażają mnie samochodowo trochę tam odległości)

pozdrowienia dla Wszystkich ! :)

:mrgreen: :papa:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 11.11.2012 18:52

tony montana napisał(a): południe Włoch (na które choruję, ale przerażają mnie samochodowo trochę tam odległości)

My też ... i nas też ! ;) 8)
Szukaj, przecieraj szlaki ... będę śledził.
Popatrzymy, poczytamy... może podpatrzymy ! 8)

pozdrawiam.
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 11.11.2012 22:11

tony montana napisał(a):
No właśnie to jest problem wyszukiwania relacji w Forum phpbb.
Właściwie nie ma rozgraniczenia, co jest relacja, a co postem.

Kiedyś pisałem, że można (chyba) zastosować prosty myk - przy zakładaniu wątku zaznaczać checkbox "mój wątek będzie relacją" i wtedy wątki te powinny być możliwe do odszukania przy funkcji "pokaz wszystkie relacje usera".

Póki co, musimy się "ratować spisami treści :)

Funkcję "pokaż wszystkie relacje usera" jak na razie zastępują spisy relacji pozbierane przez wojana i greckie przez taurusa. Nie wiem czy są po kolejnym sezonie aktualne. Ale ja tu trafiłam z Twojego własnego spisu treści.
Najczęściej zaglądałam do wątku Montana tour (Berlin, Paryż....) i właśnie po spacerze po parku z rybkami, rybami, rekinami wspomniałeś o spisie treści - no i tak trafiłam na Rodos.
Co do wyszukiwania w Forum - mi wyszukiwanie zaawansowane nie podpadło w poszukiwaniu konkretów. Ale tak naprawdę do poszukiwań wykorzystuję google. Bez tego narzędzia już nie wyobrażam sobie jak by żyć. :wink: :D

Mam jeszcze jeden bardzo zaległy Twój wątek włoski. Ale w tym wypadku co się odwlecze to nie uciecze.....Mamy w planie majowy weekend we Włoszech.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 12.11.2012 10:11

Lidia K napisał(a):
.....Mamy w planie majowy weekend we Włoszech.


Ooooo, to tak jak ja :P :wink: ,

a jaki kierunek tym razem wybieracie?
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 12.11.2012 11:11

Myszko, ledwie poznaliśmy skrawek - Toskanię i dlatego będziemy kontynuować to co nie udało się zrealizować w naszych zbyt obszernych tegorocznych planach (np Asyż i San Marino) i uzupełnimy to co być powinno ale ominęliśmy (np Florencję) powoli posuwając się w kierunku południowym. Włochy aż po sam czubek buta oferują dla każdego coś ciekawego. Na pewno wszystkiego na raz się nie da. Trzeba na to kilku długich majowych wyjazdów. :D
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 12.11.2012 12:10

Lidia K napisał(a):
....Mam jeszcze jeden bardzo zaległy Twój wątek włoski. Ale w tym wypadku co się odwlecze to nie uciecze.....Mamy w planie majowy weekend we Włoszech....


A ;). Wątek włoski jest w tej chwili moim ulubionym, także oczywiście - zapraszam :)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 31.07.2014 16:18

tony montana napisał(a):
Obrazek


Nisyros (PD) w całej okazałości :!: :D

pzdr :wink:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 25.08.2014 15:07

longtom napisał(a):
tony montana napisał(a):
Obrazek


Nisyros (PD) w całej okazałości :!: :D

pzdr :wink:


Do dziś dnia o tym nie wiedziałem :) No tak, przecież tu jeszcze lecimy w Dodekanezie!

dzieki!

:boss:
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα

cron
2000 km po Rodos - czy to mozliwe? Rodos AD 2011 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone