Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

20.06.14 Wyjazd do CRO

Jeśli szukasz transportu i chcesz sie dołączyć się do kogoś, albo odwrotnie - masz do zaoferowania miejsce w samochodzie i możesz i chcesz zabrać Forumowicza - pisz w tym dziale. Można tu także szukać "spółki" na wyjazd.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
srebny
Odkrywca
20.06.14 Wyjazd do CRO

Nieprzeczytany postnapisał(a) srebny » 10.06.2014 12:09

Witam,
Wraz z kolegą z forum jarek973 planujemy wspólną drogę do Chorwacji,
chętnych zapraszamy.
Nasza wspólna trasa zaczyna się od przejścia granicznego Boboszów,
dalej Svitavy, Brno, Wiedeń, Slo tu może zrobimy objazd i dalej do wybrzeża.
Jarek odbij na Zadar ja jadę do Trogiru.

chętnych zapraszam na forum lub prv
srebny
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) srebny » 13.06.2014 07:49

podbije temat bo ucieka, a może chętny się znajdzie.
macias55
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) macias55 » 13.06.2014 07:51

Ja intensywnie szukam jakiegoś miłego miejsca w cro, będę wyjeżdżał 19.06 jeśli coś znajdziemy. Już mnie głowa boli od czytania forum, wszędzie polecają :)
srebny
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) srebny » 13.06.2014 11:22

macias55 napisał(a):Ja intensywnie szukam jakiegoś miłego miejsca w cro, będę wyjeżdżał 19.06 jeśli coś znajdziemy. Już mnie głowa boli od czytania forum, wszędzie polecają :)

Możesz jechać z nami kolega jedzie w okolice Zadaru, Ja z rodzinką do Okrugu już 5 raz. na prv wyślę Ci link z moim miejscem pobytu. pozdr
srebny
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) srebny » 17.06.2014 14:25

kolejny raz podbije temat.

Powrót do Forumowy auto-stop.

20.06.14 Wyjazd do CRO
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018