Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

14 dni w Zivogosce oraz Dubrowniku, Mostarze, Kravicy ......

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 30.12.2010 23:48

Wpłacałem 400 euro zaliczki poprzez PKO BP na konto Milisica w Zagrzebiu, które otrzymałem w korespondencji e-mailowej po złożeniu rezerwacji 3 apartamentów na II p. Dokument otrzymany w PKO o dokonanym przelewie zeskanowałem i również mu przesłałem e-mailem. Po ok. 7 dniach otrzymałem od niego potwierdzenie o otrzymaniu zaliczki i potwierdzenie rezerwacji (nr ap./ilość osób/termin/kwota itp.), które wydrukowałem sobie jako dowód uzgodnienia z Domagojem, ponieważ na miejscu był Ante, który nie brał udziału w negocjacjach e-mailowych. Dla mnie to było jako voucher.
Pozdrawiam i życzę również udanych wakacji.
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 10.01.2011 17:29

Witam serdecznie,

Dwa lata temu planowaliśmy z żoną i znajomymi wspaniały wypad ze znajomymi do Chorwacji. Wyszły z tego nici po tym jak jakiś facet zdecydował się zmieść nasze auto z jednego z rond w naszym mieście.
Pojechali tylko znajomi, dotarli do Tucepi a nam pozostało jedynie oglądanie zdjęć...

W roku 2011 drugie podejście !!!
Znaleźliśmy Apartments Luka a wspaniała relacja aktuala tylko potwierdziła nasz wybór. Dzwoniłem tam do Chorwacji i zgodnie z prośbą od właścicielki napisałem maila.... Pytanie: po jakim czasie mieliście jakąś odpowiedź mailową od syna właścicieli??
Z tego co widzę to obłożenie nawet tu na forum na ten dom wygląda poważnie i mamy pewne obawy że po prostu nie będzie w wybranym przez nas terminie (1.8-12.8) już miejsca.

pozdrawiam (pierwszy e-mail na forum)
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 10.01.2011 23:18

Witaj arb!
-10 grudzień 2008, g.21,31-nasze zapytanie o wolny interesujący nas termin;
-11 grudzień 2008, g.16,01- jego potwierdzenie tego terminu;
-18 grudzień 2008, g.02,02-nasza prośba o rezerwację kwater;
-19 grudzień 2008, g.11,50-potwierdzenie przyjęcia naszej rezerwacji,
warunków cenowych, podanie konta w Zagrzebiu i wys.zaliczki, nr kwater.
-22 grudzień przelew przez PKO BP zaliczki i skan tego dokumentu do Cro.
-10 styczeń 2009-potwierdzenie wpłynięcia na konto w Zagrzebiu od Domagoja (wpłynęły wcześniej).
Pozdrawiam.
msz1304
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 30.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) msz1304 » 11.01.2011 01:27

Witam!!
Ja też po przeczytaniu opinii na temat "Apartments Luka" zdecydowałam się na pobyt w nim podczas tegorocznego urlopu. Jedziemy w 13 osób, więc interesowało mnie wynajęcie całego drugiego piętra (A2.1, A2.2, A2.3). Ze strony www wypełniłam formularz z zapytaniem o wolne terminy (20.12.10). Chcieliśmy jechać w połowie sierpnia na 2 tyg. Po tygodniu (27.12.) dostałam odpowiedź od Domagoja Milisic, że w interesującym nas terminie nie ma wolnych miejsc. Zaproponował nam termin 23.07-06.08.11. Na drugi dzień (28.12.) napisałam mail-a, ze zgadzamy się na ten termin i chcemy zarezerwować pokoje. Kilka dni nie otrzymywałam żadnej odpowiedzi, więc wysłałam smsa-a z prośbą o odpowiedź. W tym samym dniu ją otrzymałam (04.01.11). Domagoj podał numer konta, żeby wpłacić zaliczkę 500EUR. Na drugi dzień przelałam pieniądze. Dodam tylko, że każdy bank bierze opłatę za przelew zagraniczny. Ja mam konto w Multibank- zapłaciłam 20zł plus 5zł za tzw. komunkat SWIFT. Pytałam też w PKO BP - i tam powiedzieli że pobierają za przelew 120zł. Także jest duża różnica :) W tym samym dniu zeskanowałam potwierdzenie i wysłałam je mail-em do Domagoja. 09.01. odpisał mi, że w terminie 23.07-06.08 apartamenty zostały dla nas zarezerwowane i jak tylko będą pieniądze u niego na koncie to mnie poinformuje (w banku powiedziano mi ze pieniądze idą ok.5dni). Także myślę, że jutro albo w środę da mi odpowiedź. Nie wiem tylko w jaki sposób otrzymam potwierdzenie rezerwacji. Także nasze "mailowanie" trwało ok.2tyg.
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 11.01.2011 01:42

Witaj msz1304!
E-mail, w którym Domagoj potwierdził rezerwację terminu, kwater, cen uznałem za voucher i po wydrukowaniu zabrałem ze sobą na wszelki wypadek. Nie był wogóle potrzebny a my byliśmy spokojni. Ante z żoną nie robili żadnych problemów a gdy jechali na obronę pracy dyplomowej kogoś z rodziny do Zagrzebia, powierzyli nam opiekę całego apartamentu. Fajni ludzie. Życzymy Wam równie fajnego wypoczynku.
W PKO BP przelali moje euro i opłata wyniosła 40 zł. i 9,72 euro. Trudno. Pozdrawiam.
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 11.01.2011 08:48

msz1304,

cóż widzę że w takim razie nie mam co liczyć na wolny termin ;) mówi się trudno. trzeba szukać kwatery dalej ;)
weger
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) weger » 26.01.2011 11:55

aktual wielkie dzięki za tę relację :) to dzięki niej upewniłem się, ze Ap. Luka to dobre miejsce

możesz mi podać swojego maila? chciałbym jeśli to możliwe dopytać o kilka szczególików :) w razie czego moje gg to 88095
aktual
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 188
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aktual » 26.01.2011 14:45

weger napisał(a):aktual wielkie dzięki za tę relację :) to dzięki niej upewniłem się, ze Ap. Luka to dobre miejsce

możesz mi podać swojego maila? chciałbym jeśli to możliwe dopytać o kilka szczególików :) w razie czego moje gg to 88095


Witaj Weger.
Dzięki za miłe słowa DOBRY CZŁOWIEKU.
Jeśli będę mógł w czymś jeszcze pomóc to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i ukłony dla Ante.

Zapraszam na relację z wakacji ubiegłorocznych w Orebicu. Kwatera jednak odbiegała znacznie od tej, w której będziecie (główna ulica-za to wszędzie blisko).
forum/viewtopic.php?t=30589&sid=22
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 12.08.2011 12:34

Jestem już po tegorocznym pobycie w Chorwacji :(

Pora zacząć przygotowania do kolejnego, przyszłorocznego wyjazdu :D

W Živogošće nie byłem jeszcze i po przeczytaniu kilku relacji na naszym forum, chciałbym tam spędzić dwa tygodnie w sierpniu 2012. Wiem, że to sporo czasu, ale szukanie miejsca gdzie spędzę kolejny urlop zaczynam zaraz po powrocie z ostatniego urlopu. Trzeba czymś żyć i na coś czekać, szczególnie w jesienne i zimowe wieczory

I mam serdeczną prośbę - podrzućcie proszę linki do polecanych przez Was apartamentów w Živogošće. Ważne by nie trzeba było wchodzić/schodzić wysoko z/na plażę i żeby do wody było blisko.

Z góry dziękuję i pozdrawiam Was CRO-PeL
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 12.08.2011 13:52

Pasjonat Chorwacji napisał(a):Jestem już po tegorocznym pobycie w Chorwacji :(

Pora zacząć przygotowania do kolejnego, przyszłorocznego wyjazdu :D

W Živogošće nie byłem jeszcze i po przeczytaniu kilku relacji na naszym forum, chciałbym tam spędzić dwa tygodnie w sierpniu 2012. Wiem, że to sporo czasu, ale szukanie miejsca gdzie spędzę kolejny urlop zaczynam zaraz po powrocie z ostatniego urlopu. Trzeba czymś żyć i na coś czekać, szczególnie w jesienne i zimowe wieczory

I mam serdeczną prośbę - podrzućcie proszę linki do polecanych przez Was apartamentów w Živogošće. Ważne by nie trzeba było wchodzić/schodzić wysoko z/na plażę i żeby do wody było blisko.

Z góry dziękuję i pozdrawiam Was CRO-PeL

Ja się podpisuję pod powyższą prośbę :)
Hr vip
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.05.2015
Re: 14 dni w Zivogosce oraz Dubrowniku, Mostarze, Kravicy ..

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hr vip » 30.05.2015 22:53

W dniu dzisiejszym trafiłam dopiero na stronę cro. Bardzo podobała mi się relacja "aktual" z pobytu w Zivogosce Porat tym bardziej, że sama tam urlopuję corocznie od 10 lat. Mnie to miejsce urzekło. W tym roku 2015 również urlop już zaplanowany.
Co do pogody z relacji. Tak, Hrvacka może tak mieć. Sama tego doświadczyłam w 2014 roku gdzie były dni ulewne i jak na Hr zimne.

Czytając relację "aktual" przypominałam sobie coroczne wyjazdy i już nie mogę doczekać się tegorocznego.
Ktoś może powiedzieć od 10 lat w to samo miejsce. Tak, zdecydowanie tak. Zivogosce Porat niby niepozorne, a ja tam czuję się jak w drugim domu.

Pozdrawiam wszystkich cro maniaków.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
14 dni w Zivogosce oraz Dubrowniku, Mostarze, Kravicy ...... - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone