Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

11 lat Chorwacji i ciągle mało...

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 17.04.2012 11:30

Jacek58 napisał(a):To był wyjazd majowy i wtedy Istria była luźniejsza a przecież nie mniej piękna. Jestem raczej dalmatyńczykiem ale urzekł mnie ten półwysep.


Trafiłam tutaj dopiero teraz, w efekcie poszukiwania informacji o Istrii.
Jeżeli Istria tak wygląda w maju, to coraz bardziej się cieszę na tegoroczną majówkę ;)
Jacek58
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek58 » 17.04.2012 11:34

Roxi napisał(a):
Jacek58 napisał(a):To był wyjazd majowy i wtedy Istria była luźniejsza a przecież nie mniej piękna. Jestem raczej dalmatyńczykiem ale urzekł mnie ten półwysep.


Trafiłam tutaj dopiero teraz, w efekcie poszukiwania informacji o Istrii.
Jeżeli Istria tak wygląda w maju, to coraz bardziej się cieszę na tegoroczną majówkę ;)


Jest się z czego cieszyć.
Proszę o relację po powrocie.

Powodzenia hej
Jacek58
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek58 » 24.04.2012 10:18

Jak to co to?

Nikt się nie wypowiada o zimie, o świstakach, o Orebiću, o kwiatach, o piłkarzach (że co, że tacy młodzi inaczej), o Torcidzie, o widoku z toalety przez bulaj i o kawie.

Pora rzucić to wszystko i pojechać do Dalmacji na przykład:


Obrazek

tam mnie nawet winne grono zrozumie.
dejavu032
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 74
Dołączył(a): 24.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejavu032 » 24.04.2012 12:21

piękne zdjęcia
już się zakręciłam na wyjazd w czerwcu do Chorwacji i zwiedzanie Istrii a w drodze powrotnej na Grossgnockner .... heh nie mogę się doczekać po obejrzeniu tych wszystkich zdjęć

pozdrawiam :D
Jacek58
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 02.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek58 » 24.04.2012 14:32

dejavu032 napisał(a):piękne zdjęcia
już się zakręciłam na wyjazd w czerwcu do Chorwacji i zwiedzanie Istrii a w drodze powrotnej na Grossgnockner .... heh nie mogę się doczekać po obejrzeniu tych wszystkich zdjęć

pozdrawiam :D


Proszę się kręcić aż do skutku a skutek piękny będzie.
Istria w czerwcu jest super a Grossglockner polecam jak najwcześniej rano.
Dobrze jest sprawdzić jaka pogoda jest na Grossglocknerze bo bywa tam mgła i nawet ćwierć świstaka nie widać i wtedy szkoda ponosić koszty za bilet.
Pozdrawiam
Hej
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
11 lat Chorwacji i ciągle mało... - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone